ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΕΚΦΡΑΣΗ ΙΣΟΝ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ...

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser8539
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser8539

Guest
ΤΕΛΙΚΑ ΕΔΩ ΔΗΜΟΣΙΕΥΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΡΕΣΤΟ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΛΚΕΥΕΙ ΠΕΛΑΤΕΣ... ΟΠΟΙΟΣ ΜΕ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΕΜΦΑΝΙΖΕΙ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΕΠΗΡΕΑΣΜΟΥ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΝ ΤΟ ΘΕΜΑ ΧΩΡΙΣ ΞΕΚΑΘΑΡΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΜΕ ΜΙΣΟΛΟΓΑ ΠΟΥ ΑΠΟΔΕΙΚΝΥΟΥΝ ΕΝΟΧΗ... ΕΙΜΑΙ ΠΑΙΧΤΗΣ ΜΕ ΠΕΡΙΠΟΥ 200 ΠΟΛΕΙΣ ΣΕ 5 ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΥΣ ΚΟΣΜΟΥΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΥΤΟΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΙΟΣ ΕΙΜΑΙ ΟΠΩΣ ΟΙ ΔΗΘΕΝ ΤΑΓΜΑΤΑΣΦΑΛΙΤΕΣ ΟΥΤΕ ΑΝΕΒΑΖΩ ΘΕΜΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΣΩ... ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΟ ΑΥΤΟΠΡΟΒΟΛΗΣ ΟΥΤΕ ΕΛΛΕΙΨΗ ΑΥΤΟ ΕΚΤΙΜΗΣΗΣ... ΑΛΛΑ ΕΙΠΑΜΕ ΟΙ ΓΕΡΜΑΝΟΙ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΟΙ ΜΑΣ ΤΕΛΙΚΑ....


ΤΩΡΑ ΜΑΛΛΟΝ ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΜΕ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΕΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ ΝΑ ΜΕ ΜΠΑΝΑΡΕΙ Ο ΦΙΛΟΣ ΚΑΙ ΣΕΒΑΣΤΟΣ ΣΥΜΠΑΙΧΤΗΣ ΓΙΑΤΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΝΟΧΛΕΙ....

ΜΕ ΣΕΒΑΣΜΟ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΤΙΜΙΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΘΑΡΟΥΣ ΣΥΜΠΑΙΧΤΕΣ,

ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ,

thegreatkara81.
 

phoenix12

Πρώην Game Admin
[pho]Εδώ βρίσκετε το θέμα που κλειδώθηκε ώστε να το δουν οι χρήστες του φόρουμ για να έχουν ολοκληρωμένη άποψη.

Το θέμα σας κλειδώθηκε γιατί απαντήθηκε πλήρως.

Ο λόγος που έχουν όλοι οι διαχειριστές λογαριασμό σε κάθε κόσμο, είναι για τις ανάγκες της διαχείρισης.
Κατηγόρησες ότι ο διαχειριστής παίζει στον κόσμο που ελέγχει.
175 Πόντους λογαριασμός το κατανοούν όλοι φαντάζομαι ότι δεν σημαίνει παίζω σε καμία των περιπτώσεων.
Πριν αρχίσετε να επιτίθεστε σκεφτήκατε να δείτε τα grepostats της πόλης αυτής; είδατε να έπαιζε ποτέ; να ανεβάζει πόντους; να συμμετέχει μέσα στο παιχνίδι;
Όλοι οι διαχειριστές παιχνιδιού έχουν λογαριασμό σε όλους τους κόσμους. Σε κάποιους μπορεί να διαγραφεί και να ξανά ανοίξουν.
E6MOm.png

Fb6B1.png

s20W2.png

Στους κόσμους που διαχειρίζονται δεν παίζουν και για αυτο και έχουν 175 πόντους πόλη, που είναι αναγκαία για να ένα είδος ελέγχου που κάνουν.
Παράδειγμα ελέγχου=> Στέλνει ένας παίχτης αίτηση υποστήριξης και αναφέρει ότι υπάρχει bug στην εμφάνιση των βραβείων.
Δηλαδή ότι βάζει όλα τα βραβεία του να είναι εμφανή προς όλους τους παίχτες και οι παίχτες μέσα στο παιχνίδι δεν βλέπουν κανένα βραβείο στο προφίλ του.
Ο διαχειριστής αν δεν μπει μέσα στον κόσμο να ανοίξει το προφίλ του παίχτη που έκανε αυτή την αναφορά, πως θα επιβεβαιώσει ότι ναι υπάρχει Bug Που δεν εμφανίζει τα βραβεία του παίχτη;
Και για να δει το προφίλ του παίχτη πρέπει να έχει λογαριασμό σε εκείνον τον κόσμο, σας φαίνεται δηλαδή τρομερά παράξενο;

Ο λόγος που κάνατε αυτή την αναφορά στο φόρουμ και αναφέρατε μόνο για 1 διαχειριστή συγκεκριμένο, είναι γιατί σας απάντησε σε αίτηση υποστήριξης και δεν σας άρεσε η απάντηση του.

Λέτε ότι δεν κάνατε το αίτημα για λόγους εντυπωσιασμού αλλά ακόμα και οι αναγνώστες του φόρουμ βλέπουν προσπάθεια λασπολογίας χωρίς να στηρίζεται πουθενά.
Οπότε οι αποδείξεις που λέτε ότι δώσατε δεν είναι αποδείξεις, ενημερωθήκατε και από τον forum leader ακόμα και από παίχτη του παιχνιδιού ότι δεν έχετε δίκιο και αμέσως αρχίσατε την επίθεση.
Αν έχετε οποιοδήποτε παράπονο ή απορία για διαχειριστή στέλνετε αίτηση υποστήριξης με τίτλο "προς τον υπεύθυνο της ομάδας διαχείρισης" ώστε να ελεγχθεί και απαντηθεί από εμένα και τον zaitsev.
[/pho]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή