ΕΚΤΡΟΠΑ ΣΤΗΝ ΟΥΚΡΑΝΙΑ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser13062
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser13062

Guest
Το ότι παίζουμε ένα παιχνίδι στρατηγικής και πολέμου δεν πάει να πει ότι είμαστε και σύμφωνοι με τον αληθινό πόλεμο.
Δηλώνω κάθετα αντίθετος με κάθε μορφή βίας, δηλώνω κάθετα αντίθετος με κάθε μορφή πολέμου.
Κάνω αυτό το θέμα μόνο και μόνο για να δείξουμε την δυσαρέσκεια μας σε αυτά τα έκτροπα που γίνονται στην Ουκρανία.
Προτείνω λοιπόν την παύση πυρός στον κόσμο Ύψιλον αλλά και σε όλους τους άλλους ενεργούς κόσμους για 24 ώρες σε ένδειξη της δυσαρέσκειάς μας όποτε το επιλέξουν βέβαια οι διαχειριστές.

Κάντε λοιπόν το σχόλιό σας. Όσα ποιο πολλά θετικά σχόλια έχουμε τόσο ποιο καλά. Ας δείξουμε οτί αν και παίζουμε πολεμικά παιχνίδια είμαστε ΚΑΤΑ ΤΟΥ ΠΟΛΕΜΟΥ, όχι μόνο στην Ουκρανία ΑΛΛΑ ΠΑΝΤΟΥ.

Ευχαριστώ IoannisKo
 

DeletedUser13705

Guest
Το ότι παίζουμε ένα παιχνίδι στρατηγικής και πολέμου δεν πάει να πει ότι είμαστε και σύμφωνοι με τον αληθινό πόλεμο.
Δηλώνω κάθετα αντίθετος με κάθε μορφή βίας, δηλώνω κάθετα αντίθετος με κάθε μορφή πολέμου.
Κάνω αυτό το θέμα μόνο και μόνο για να δείξουμε την δυσαρέσκεια μας σε αυτά τα έκτροπα που γίνονται στην Ουκρανία.
Προτείνω λοιπόν την παύση πυρός στον κόσμο Ύψιλον αλλά και σε όλους τους άλλους ενεργούς κόσμους για 24 ώρες σε ένδειξη της δυσαρέσκειάς μας όποτε το επιλέξουν βέβαια οι διαχειριστές.

Κάντε λοιπόν το σχόλιό σας. Όσα ποιο πολλά θετικά σχόλια έχουμε τόσο ποιο καλά. Ας δείξουμε οτί αν και παίζουμε πολεμικά παιχνίδια είμαστε ΚΑΤΑ ΤΟΥ ΠΟΛΕΜΟΥ, όχι μόνο στην Ουκρανία ΑΛΛΑ ΠΑΝΤΟΥ.

Ευχαριστώ IoannisKo
Συμφωνω μαζι σου κ εγω ειμαι ΚΑΤΑ ΤΟΥ ΠΟΛΕΜΟΥ κ αντιθετη σε καθε μορφη βιας...
 

DeletedUser3333

Guest
ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ
ΕΓΩ ΘΑ ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΣΕ ΑΝΤΙΘΕΣΗ Μ`ΕΣΕΝΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ Ν`ΑΝΟΙΧΤΕΙ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΣΤΗΝ ΑΓΟΡΑ
ΚΑΙ ΣΑΝ ΕΝΔΕΙΞΗ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑΣ Ν`ΑΠΑΙΤΗΣΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ Ο.Δ. ΝΑ ΖΗΤΗΣΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΤΑΙΡΙΑ ΤΗΝ ΠΑΥΣΗ ΠΥΡΟΣ ΓΙΑ 5 ΜΕΡΕΣ ΜΕΣΩ ΡΥΘΜΙΣΕΩΣ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΜΕ ΤΗΝ ΜΟΡΦΗ ΕΚΕΧΕΡΙΑΣ...
Σ`ΕΝΑΝ ΠΟΛΕΜΟ ΠΑΙΖΟΥΝ ΡΟΛΟ ΤΑ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΑ ΤΩΝ ΕΤΑΙΡΙΩΝ!!!
ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΟΙ ΟΙ ΦΩΝΗ ΜΑΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΧΕΙ ΔΥΝΑΜΗ
 

DeletedUser

Guest
κηταχτε τη γηνετε στην γειτονια σας πρωτα ,,δειτε τη θα ψηφησετε και αστε τα μεγαλα λογια
 

DeletedUser

Guest
εγώ δεν κατάλαβα υποτίθεται παιχνίδι στρατηγικής δεν παίζουμε?
 
Κορυφή