ΕΚΕΧΕΙΡΙΑ

  • Δημιουργός θέματος ΑΛΧΗΜΙΣΤΗΣ
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Έχει δημιουργηθεί ένα θέμα και θέλω παρακαλώ όποιος μπορεί να απαντήσει από τους διαχειριστές του παιχνιδιού ή από οποιοδήποτε άλλον εκτός από τα μέλη των αμφιλεγόμενων συμμαχιών.Θα τα καταλάβουν αυτοί ποιοί είναι από το όνομά μου.
Λοιπόν έχει συμφωνηθεί εκεχειρία μεταξύ 2 συμμαχιών.
Αυτό που αντιλαμβάνομαι εγώ είναι ότι απαγορεύονται οι επιθέσεις για το χρονικό διάστημα που έχει συμφωνηθεί.
Τώρα όταν υπάρχει παίκτης ανενεργός στη μια συμμαχία (φαίνεται άλλωστε από τα greopostats) απαγορεύεται στο πλαίσο της εκεχειρίας να μπούν υποστηρίξεις από αντίπαλο παίκτη σε πόλεις του ανενεργού παίκτη; Είναι στρατηγική η οποία δηλώνει επιθετική δραστηριότητα και ως εκ τούτου σπάει η εκεχειρία;
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

8EAGENHS

Forum Leader
[8ea]Η ομάδα διαχείρισης δεν λαμβάνει θέση σε τέτοιες περιπτώσεις διμερών συμφωνιών μεταξύ παικτών ή συμμαχιών.[/8ea]
 

DeletedUser

Guest
Δεν ξέρω αν έχει προκύψει ξανά σαν απορία η παραπάνω περιγραφή μου,στόχευα σε αντικειμενική κρίση από την ομάδα των διαχειριστών η οποία θα ήταν απόλυτα σεβαστή και από τα 2 μέρη.Αντιλαμβάνομαι,ο ρόλος σας στο συγκεκριμένο θέμα δεν γίνεται να είναι διαιτητικός σε κάθε περίπτωση ευχαριστώ για την διάθεση και πρόθεση να απαντήσετε.
 
Κορυφή