ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ (ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ) ΣΕ IPHONE

  • Δημιουργός θέματος Dark Jedi
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Καλησπερα παιδια,

Απο την αναβαθμιση που εγινε στις 15/12/14 και μετα δεν λειτουργει η ειδοποιηση-συναγερμος στα κινητα Iphone.

Δεν εχω παρει απαντηση που να επιλυει το προβλημα μου και ειπα να ανεβασω το θεμα στο κεντρικο φορουμ μηπως και μπορει κανεις να βοηθησει.

Εχω εγκαταστησει και απεγκαταστησει την εφαρμογη στο κινητο αμετρητες φορες, αλλα φως δεν ειδα!

Ευχαριστω πολυ
 

DeletedUser

Guest
Τιποτα?? κανεις ομοιοπαθης που να χρησιμοποιει iphone?? καμια ιδεα???
 

DeletedUser

Guest
χμμ δηλαδη αυτο σημαινει οτι οσοι εχουν iphone δεν ειδοποιουντε οταν τους γινεται επιθεση;;;; σωστα καταλαβα;;;
 

DeletedUser

Guest
χμμ δηλαδη αυτο σημαινει οτι οσοι εχουν iphone δεν ειδοποιουντε οταν τους γινεται επιθεση;;;; σωστα καταλαβα;;;


Δυστυχως αυτο ακριβως σημαινει φιλε μου....οσοι εχουν iphone ειναι εδω και σχεδον 2 μηνες ευκολος στοχος......
και λυση δεν βρισκεται....
 

DeletedUser

Guest
Ναι αλλα κατι πρεπει να γινει..... τοσο καιρο ειναι απαραδεκτο να συνεχιζουμε να εχουμε αυτο το προβλημα...
Μας μιλανε συνεχεια για "ισονομο" παιχνιδι και δε κανουν το πιο απλο πραγμα να φτιαξουν μια εφαρμογη που οι ιδιοι διαφημηζουν παντου.
 

DeletedUser

Guest
Φτιάξτε το θέμα με τα iphone, ειναι το λιγότερο ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ να μη λειτουργεί η ειδοποίηση σε iOS ενω λειτουργεί σε android!
Και ενώ έχουν ήδη γίνει 3 αναβαθμίσεις της εφαρμογής! ΚΑΝΤΕ ΚΑΤΙ!@!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser

Guest
Φτιάξτε το θέμα με τα iphone, ειναι το λιγότερο ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ να μη λειτουργεί η ειδοποίηση σε iOS ενω λειτουργεί σε android!
Και ενώ έχουν ήδη γίνει 3 αναβαθμίσεις της εφαρμογής! ΚΑΝΤΕ ΚΑΤΙ!@!!!!!!!!!!!
Κι άλλο update χθές στο iphone, ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ Ο ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ!

Α Π Α Ρ Α Δ Ε Κ Τ Ο Ι !!!!

Και το χειρότερο; ούτε μια εξήγηση απο εσάς γιατί συμβαίνει αυτό ή πότε θα φτιαχτεί...
Είμαι αναγκασμένος να κουβαλάω δυο κινητά για να έχω συναγερμό... Ελπίζω να καταλαβείνετε ότι τίθεται θέμα ισονομίας στο παιχνίδι
το οποίο έχει και νομικές προεκτάσεις....
 

DeletedUser11307

Guest
ΠΡΟΦΑΝΕΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ? ΝΕΑ ΣΥΜΒΑΣΗ ΜΕ ΑΝΤΑΓΒΝΙΣΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΙΑ ΑΠΟ ΤΑ IPHONE.
ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ ΝΑ ΜΑΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΩΝΤΕ ΕΤΣΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΛΟΓΙΑ ΠΛΕΟΝ ΝΑ ΔΙΑΜΑΡΤΗΡΗΘΩ ΚΑΠΩΣ ΑΛΛΙΩΣ
 
Κορυφή