Δώρο ημέρας

  • Δημιουργός θέματος Papoulhs
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
Hello
Συμπλήρωσα τις 30 ημέρες και μου έβγαλε σαν δώρο ημέρας 20Κ ύλες για την ενεργή πόλη.
Με ανοικτό το παράθυρο του δώρου έκανα ενέργειες αδειάσματος της αποθήκης μεταφέροντας ύλες σε άλλες πόλεις.
όταν ολοκληρώθηκε η διαδικασία μεταφοράς και πάτησα αποδοχή, έβγαλε μήνυμα ότι έλαβα το δώρο στην τρέχουσα πόλη άλλα στην αποθήκη δεν μπήκε τίποτα. Μπορείτε σας παρακαλώ να δείτε γιατί έγινε αυτό ????? πρέπει να περιμένω άλλες 30 μέρες με αμφίβολα πάλι αποτελέσματα ?????

Σήμερα 17/5/12 08:15 GMT+2
Ευχαριστώ
 

DeletedUser

Guest
Από ότι είδα μου πιστώθηκαν 50 χρυσά.Να υποθέσω ότι αντί για τα 20Κ ύλες το δώρο ημέρας ήταν τα 50 χρυσά? Μάλλον έτσι είναι.
ΟΚ.

Ευχαριστώ
 

phoenix12

Πρώην Game Admin
Είναι τεχνικό πρόβλημα, δίνει διαφορετική αμοιβή στον κάθε παίχτη άσχετα με το τι επέλεξε να πάρει. Μόνο στην 30η ημέρα εμφανίζεται το πρόβλημα.
Το έχουμε αναφέρει στην εταιρεία.
Οι τεχνικοί ετοιμάζουν διόρθωση ώστε να περαστεί σε αναβάθμιση.
 

DeletedUser

Guest
Καλημέρα.
Κατά λάθος έκλεισα το παράθυρο του δώρου χωρίς να το παραλάβω. Υπάρχει τρόπος να το ξανανοίξω;
 

8EAGENHS

Forum Leader
[8EA]Δεν ξέρω αν πρόσεξες, αλλά εδώ είναι σελίδα που αναφέρονται κάποιες δυσλειτουργίες του παιχνιδιού. Η άγνοια δεν θεωρείται δυσλειτουργία του παιχνιδιού, οπότε πρέπει να μεταβείς στις ερωτήσεις και να θέσεις εκεί την ερώτησή σου.[/8EA]
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή