Διπλός λογαριασμός.

  • Δημιουργός θέματος dim7pap7
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
Καλημέρα σας.
Από τον τρόπο άμυνας των παικτών Vagelis K και του Panos-217 στον κόσμο Nu, πιστεύω ότι τους 2 λογαριασμούς, τους διαχειρίζεται ένας παίχτης και μάλιστα από τον ίδιο υπολογιστή.
Προσωπικά δεν έχω πρόβλημα ακόμα και να εγκαταλήψω το παιχνίδι, δεν ζητάω κάτι να μου επιστραφεί, δεν πειράζει, αλλά δεν με αρέσει κάποιοι ακόμα και στα παιχνίδια να κλέβουν.
Σας παρακαλώ να ελέγξετε την καταγγελία μου και αν ισχύει να τους διαγράψεται απο το παιχνίδι.
Εκ των προτέρων σας ευχαριστώ.
Δημήτρης.

Σημείωση: ίσως έπρεπε αλλου να αναρτήσω την καταγγελία, δεν βρήκα που, σας παρακαλώ αν μπορείτε προωθήστε τη και θα ήθελα να μάθω αν οι υποψίες μου είναι αληθινές.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Στο πάνελ του παιχνιδιού πας εκει που λέει ρυθμίσεις.Μετά πατάς εκει που λέει υποστήριξη.Εμφανίζεται ενα pop up παράθυρο και πλέον βρίσκεσαι στην σελίδα της υποστήριξης.Εκει γράφει Νέο Αίτημα.Απο κάτω επιλέγεις τον κόσμο στον οποιο ανοίγεις το ticket* και ακριβώς απο κάτω τον τύπο της αίτησης σου.Εφόσον τα συμπληρώσεις αυτα απο το drop down menu γράφεις το κείμενο σου μαζί με τους πάικτες που υποψιάζεσαι και μετα πατάς καταχώρηση.Αυτη ειναι η σωστή διαδικασία για οποιοδήποτε θέμα στο παιχνίδι οταν χρειάζεται παρέμβαση απο κάποιον admin.

*ticket=αίτημα.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή