Διοικητής της Ρώμης

DeletedUser9327

Guest
Καλησπέρα.. έχω την εντύπωση ότι υπάρχει ένα μικρό θέμα με την μετάφραση στα ξόρκια του διοικητή.

Δηλαδή οι οξυμένες αισθήσεις λέει: "Για τις επόμενες 4 ώρες θα λαμβάνεις 2 ακόμα πόντους μάχης" αντί να λέει τους διπλάσιους πχ..

ή το άλλο Γάμος μεταξύ αριστοκρατών λέει "....δημιουργεί επιπλέον 5% χωρητικότητα αποθήκευσης πρώτων υλών..." σου δίνει να καταλάβεις ότι η αποθήκη 35 πχ για 4 ώρες έχει +1530 επιπλέον χώρο στην πραγματικότητα όμως κάθε φορά που ρίχνεις γάμο αυξάνει τις ύλες που σου ρίχνει.. υπάρχει κάτι που μου διαφεύγει ή η μετάφραση έγινε στο google translate ξερά ?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser13883

Guest
Επίσης δεν εμφανίζεται το πεδίο μάχης 20,21.
 

8EAGENHS

Forum Leader
Καλησπέρα.. έχω την εντύπωση ότι υπάρχει ένα μικρό θέμα με την μετάφραση στα ξόρκια του διοικητή.

Δηλαδή οι οξυμένες αισθήσεις λέει: "Για τις επόμενες 4 ώρες θα λαμβάνεις 2 ακόμα πόντους μάχης" αντί να λέει τους διπλάσιους πχ..

ή το άλλο Γάμος μεταξύ αριστοκρατών λέει "....δημιουργεί επιπλέον 5% χωρητικότητα αποθήκευσης πρώτων υλών..." σου δίνει να καταλάβεις ότι η αποθήκη 35 πχ για 4 ώρες έχει +1530 επιπλέον χώρο στην πραγματικότητα όμως κάθε φορά που ρίχνεις γάμο αυξάνει τις ύλες που σου ρίχνει.. υπάρχει κάτι που μου διαφεύγει ή η μετάφραση έγινε στο google translate ξερά ?

[8ea]Μεταφράσεις του ποδαριού, με την διαφορά ότι είναι καιρός που εμφανίστηκαν κι όχι με την τελευταία αναβάθμιση ούτε βεβαίως με την έναρξη της εκδήλωσης.
Έχουν αναφερθεί.[/8ea]
 

DeletedUser14836

Guest
εμενα εδω και 2 ωρες που προσπαθω να μπω δεν μου εμφανιζει τπτ δηλαδη:

EDIT:ακυρο ολα καλα τωρα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser14836

Guest
το πεδιο μαχης 6 πως μπορω να το επιλεξω?
 
Κορυφή