Διαγωνισμός νοκ άουτ: Σχόλια, ερωτήσεις και άλλα.

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

8EAGENHS

Forum Leader
[8ea]Ο Διαγωνισμός θα αρχίσει την Παρασκευή 20:00 ωΕ, όπως έδειξε η σχετική ψηφοφορία και η διάρκειά του θα εξαρτηθεί από το πλήθος των συμμετοχών αλλά και την "σκληρότητα" των διαγωνιζομένων.

Δεν βλέπω να υπάρχουν απορίες, εξ άλλου τα πράγματα είναι απλά, χάνεις φεύγεις, αργείς, κινδυνεύεις να φύγεις.
Ξεσκονίστε κανόνες φόρουμ κανόνες παιχνιδιού και wiki. Μερικοί είναι σίγουρο ότι θα τα διαβάσουν για ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ, αυτό το νόημα έχει ο διαγωνισμός, να σας σπρώξει στην μάθηση.
Δηλώσεις Συμμετοχής.[/8ea]
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser

Guest
μεχρι τι ωρα θα διαρκεσει ο διαγωνισμος?(περιπου)
 

DeletedUser9717

Guest
διάρκειά του θα εξαρτηθεί από το πλήθος των συμμετοχών αλλά και την "σκληρότητα" των διαγωνιζομένων.
 

8EAGENHS

Forum Leader
[8ea]θα τις ποστάρετε κάτω από την κάθε ερώτηση, στην αρένα.
[/8ea]
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser

Guest
αμα περάσουμε στον 2ο γύρο,πως θα ειδοποιηθούμε ;
 

DeletedUser12348

Guest
είμαι καινούριος, που είναι η αρένα ? δώσε μου link.....
 

8EAGENHS

Forum Leader
[8ea]Ο χρόνος πλησιάζει επικίνδυνα, πάμε μια ανακεφαλαίωση για το τι θα περιμένουμε να δούμε και πώς θα ενεργήσουμε σε κάθε περίπτωση.
Μία ώρα πριν την έναρξη του διαγωνισμού, που είπαμε ότι θα είναι την Παρασκευή και ώρα Ελλάδος 20:00, θα ανακοινωθούν τα ονόματα όσων έχουν δηλώσει κι έχουν την δυνατότητα συμμετοχής. Αν δεν βρείτε το όνομά σας στον κατάλογο, ενώ έχετε δηλώσει έγκαιρα συμμετοχή, στείλτε μου προσωπικό μήνυμα. Για τίποτε άλλο να μη δεχθώ προσωπικό μήνυμα τις ώρες εκείνες. Όποιος στείλει και με απασχολήσει χωρίς λόγο, θα δει τον διαγωνισμό με το κιάλι.
Μόλις το ρολόι του φόρουμ δείξει 20:00, κάνετε ανανέωση της σελίδας (μη ρωτήσετε εδώ πώς γίνεται αυτό, ρωτήστε κάποιον φίλο σας ή τον θείο του παππού σας που έχει Δίπλωμα E.C.D.L.)
Θα εμφανιστεί η ερώτηση. Αμέσως πατάτε απάντηση και ποστάρετε την απάντηση. Επειδή όπως είπα, οι περισσότερες απαντήσεις θα είναι μονολεκτικές ή μονοαριθμητικές, και το σύστημα δεν επιτρέπει να γράψεις κάτι που θα περιέχει λιγότερους από 10 χαρακτήρες, μαζί με την απάντηση που μπορεί να είναι ΝΑΙ ή ΟΧΙ, κοπανήστε και μερικές τελείες, πχ "ΝΑΙ................"
20:05' το νήμα θα κλειδώσει για να βγουν τα πρώτα αποτελέσματα. Πέντε λεπτά, πιστεύω, είναι πάρα πολλά για να απαντήσετε μια ερώτηση μονολεκτικά, αλλά πρέπει να δώσουμε ευκαιρία εξοικείωσης και σε συμπαίκτες μας που δεν έχουν ξαναποστάρει στο φόρουμ.
Μόλις βγουν τα αποτελέσματα με τα ονόματα όσων προχωρούν στην δεύτερη απάντηση, θα ανακοινωθεί και η ώρα δημοσίευσης της δεύτερης ερώτησης. Αυτός ο κύκλος θα επαναληφθεί μέχρι το τέλος. Όσο λιγοστεύουν οι συμμετέχοντες ο κύκλος θα στενεύει χρονικά, οπότε μην σας τρομάζει το γεγονός ότι ο πρώτος κύκλος θα κρατήσει 20' περίπου (μην ξεχνάτε ότι πρέπει να εξοικειωθώ κι εγώ, που δεν διοργάνωνα μια ζωή διαγωνισμούς).
Τέλος, η αρένα είναι εκεί που δηλώνετε συμμετοχές. Τρία νήματα είναι ανοιχτά για τον διαγωνισμό: Η ανακοίνωση, η Αρένα και αυτό των αποριών και σχολίων.
Καλή μας τύχη και καλή έμπνευση σε όλους μας. [/8ea]
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser6835

Guest
το αναρτημα με τις ερωτησεις που θα ειναι σε πια κατηγορια του forum?
 

BASKETBOY

Άρμα
[8ea]θα τις ποστάρετε κάτω από την κάθε ερώτηση, στην αρένα.
[/8ea]
H αρένα αυτή τη στιγμή έχει 17 σελ. με δηλώσεις συμμετοχής. Να υποθέσουμε πως θα καθαρίσει αύριο για να έχουμε μόνο τις απαντήσεις?
Και γενικά θα καθαρίζει κάθε φορά για να πάμε στον επόμενο γύρο?
 

DeletedUser9717

Guest
Συγχαρητηρια στους νικητες.ηταν μια διασκεδαστικη κι επιμορφωτικη ωρα.ευχαριστω.
 

DeletedUser

Guest
Απαράδεκτο αυτό που έγινε με τον GoRiLaS babes!!! Και γιατί ποινές για σπαμ; Επειδή είπαμε το σωστό; Ξέρω ότι δεν πρέπει να συζητάμε για τις ποινές αλλά με τρώει το δίκιο! :mad:
 

DeletedUser9717

Guest
δε γνωριζω εαν εγινε κατι μεμπτο αδερφε!οπως και να εχει ηταν μια διαφορετικη νοτα σε αυτο το παιχνιδι.εαν ο συμπαικτης αυτος ¨εκλεψε¨ το κριμα και η ντροπη ας βαραινουν τον ιδιο.εμεις περασαμε καλα(απαντησα την πρωτη ερωτηση λαθος) αυτο εχει σημασια!ευχαριστω.
 

8EAGENHS

Forum Leader
[8ea]Τόσα χρόνια παίζετε αυτό το παιχνίδι κι ακόμη δεν έχετε καταλάβει, πως αν δεν δείξει κάτι το σύστημα, οι διαχειριστές δεν μπορούν να επιβάλουν ποινές. Πείτε μου πού να δω ότι ο συμπαίκτης GoRiLaS babes έκανε επεξεργασία του μηνύματός του κι εγώ θα τα ακυρώσω όλα. Δεν γίνεται όμως, γιατί δεν έχω στα χέρια μου κάτι από το σύστημα. Ακόμη κι αν το έβλεπα ότι έκανε αλλαγή, δεν είχα το δικαίωμα να επέμβω μιας και δεν το δείχνει το σύστημα.[/8ea]
 

DeletedUser2573

Guest
τσιφφφφφφφφφφ
8 ειναι ακομα πρωι.επρεπε να το κανεις μετα της 9 που κλεινουν και τα μαγαζια.
τες πα.την αλλη φορα.
δεν ξεχαστικα απλα δεν προλαβα. ;)
 

8EAGENHS

Forum Leader
[8ea]Μην κοιτάς που τέλειωσε τόσο νωρίς, επειδή έπαιξαν λίγοι. Αν έπαιζαν όλοι όσοι δήλωσαν, θα πιάναμε μετά τα μεσάνυχτα.[/8ea]
 

DeletedUser

Guest
,,,,

,,,,,
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή