[ΑΠΑΝΤΗΘΗΚΕ] Διαγωνισμός Στρατηγών: Ερωτήσεις επί των απαντήσεων.

8EAGENHS

Forum Leader
στην απαντηση μου στην ερωτηση " αν δεχτω καταιγιδα και σπασουν ολοι οι φαροι , ποση ωρα θα κανει το αποικιακο να επιστρεψει?"

λεω "στην απιθανη περιπτωση που το αποικιακο δεν σπασει , θα γυρισει σε 6 ωρες" αυτο πιανεται ως λαθος?

[8EA]Θα ληφθεί ως ορθή η απάντηση.[/8EA]
 

DeletedUser1096

Guest
7. Παίζω στον κόσμο Δέλτα. Ο φίλος μου που παίζει κι αυτός στον κόσμο Δέλτα, θέλει να λείψει 5 μέρες και μου δίνει να προσέχω το λογαριασμό του. Μου λέει να κάνω τις εξής ενέργειες α) Να χτίζω κτήρια, β) Να κάνω φάρμιγκ στα αγροτικά χωριά και γ) Να κάνω μικρές επιθέσεις σε πόλεις φαντάσματα για να εξοικονομώ ύλες. Ποια ή ποιες από τις παραπάνω ενέργειες απαγορεύεται να κάνω; ====> ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ ΟΛΕΣ (απαγορεύεται ακόμη και να ανοίξω το λογαριασμό του).

χρησιμοποιοντας κοινη συνδεση ολο το καιρο που παιζετε το γκρεπολις
και παρατυπα εγω μπω στο λογαριασμο(οπως λετε απαγορευεται)
απο που το καταλαβαινετε και τιμωρειται δικαια?
 

DeletedUser

Guest
Απλος αμα κανεις κοινη συνδεση κανεις δεν μπορει να σου πει τιποτα... Ειναι σαν να κανεις νομιμο κλεψιμο εγω πιστευω γιατι υπαρχουν παικτες που το κανουν! Μαλιστα αρκετοι!
 

8EAGENHS

Forum Leader
[[8EA]Δεν ξέρω αν προσέξατε τον τίτλο του θέματος. Δεν λέει "πώς συλλαμβάνεστε όταν παρανομείτε", αλλά κάτι αναφέρει για διαγωνισμό. Ας μείνουμε λοιπόν στα περί του διαγωνισμού για να μην ανέβει ο υδράργυρος στους 49° ..
[/8EA]
 

8EAGENHS

Forum Leader
[8EA]Kατόπιν δοκιμών ενημερώθηκε η τελική απάντηση της τρίτης ερώτησης. [/8EA]
 

DeletedUser

Guest
Αποτελέσματα Διαγωνισμού...

Μα πότε θα βγούν οι νικητές του διαγωνισμού ; Στην αρχή του θέματος έχετε αναφέρει ότι την Τρίτη θα ανακοινώνονταν οι νικητές και την Τετάρτη θα απονέμονταν τα βραβεία. Έχει ήδη πάει Πέμπτη και ακόμα δεν έχετε ανακοινώσει τίποτε...
 

DeletedUser

Guest
[8EA]Έχω δώσει τις ορθές απαντήσεις. Και φυσικά είναι λάθος να μπεις σε λογαριασμό άλλου παίκτη. Όποιοι απάντησαν σ' αυτήν την ερώτηση μονολεκτικά "ΟΛΕΣ" ή περιφραστικά απολύτως αρνητικά, έχουν δώσει τη σωστή απάντηση.
Όσο για τους νικητές, θα δυσκολευτούμε λίγο, γιατί ουδείς υπήρξε με 8 ορθές απαντήσεις.
Λίγη υπομονή λοιπόν.[/8EA]

υπομονη...
 

DeletedUser

Guest
ο καταλογος των παιχτων που εχει γραψει ο θεαγενης ειναι και οι νικητες του διαγωνισμου?
 

DeletedUser6835

Guest
ΟΧΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΔΗΛΩΣΑΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΞΕΧΑΣΕΙ ΝΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΟΥΝ ΤΟ NICKNAME ΤΟΥΣ
 

DeletedUser

Guest
Ναι, οι αναγραφόμενοι είναι όσοι συμμετείχαν στο διαγωνισμό... :h:p
Τώρα περιμένουμε τους νικητές...
 

DeletedUser

Guest
Nαι, μα έχουν ήδη αργήσει 5 ημέρες. Πόσο θα περιμένουμε πια ?


:confused:
 

DeletedUser6835

Guest
ΚΑΙ ΠΟΥ ΑΡΓΗΣΑΝ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΤΟΣΟ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΔΕΙΣ ΑΝ ΝΙΚΗΣΕΣ
2 ΗΜΕΡΕΣ ΕΧΟΥΝ ΑΡΓΗΣΕΙ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΥΠΟΒΛΗΘΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ
ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΤΟΥΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥΣ
ΚΕΝΤΡΟ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΕΙΣ ΕΛΕΓΧΟ ΠΑΡΑΒΙΑΣΕΩΝ ΚΑΙ ΚΑΙ ΚΑΙ...
 

DeletedUser

Guest
To καταλαβαίνω απολύτως αυτό, αλλά από τη στιγμή που ορίζεται μια συγκεκριμένη ημερομηνία, πρεπει να τηρείται εντός των χρονικών πλαισίων που αναφέρονται...
 

DeletedUser

Guest
ναι οντως παιδια εχει παρατραβηξει με ολο το σεβασμο που εχω στην ομαδα διαχειρησης αλλα οταν κανετε εναν νεο διαγωνισμο και οριζεται μια ημερομηνια για την ανακοινωση των αποτελεσματων, πρεπει να εχετε ως γνωμονα και τις συμμετοχες στο παρελθον

επισης πολυ χρονο εφαγαν οι ερωτησεις με πολαπλα απαντηματα και τα τετραστιχα

διορθωστε με αν κανω λαθος
 

8EAGENHS

Forum Leader
[8EA]Ζητούμε συγγνώμη για τη μεγάλη καθυστέρηση, αλλά υπήρξαν πολλές δυσκολίες και λόγω απειρίας και λόγω κάποιων τεχνικών προβλημάτων. Το βασικότερο ήταν ότι δεν μπορέσαμε να είμαστε έτοιμοι μέχρι την Δευτέρα το βράδυ, για το γνωστό και πολυαναφερθέν πρόβλημα με κάποιες ερωτήσεις. Μετά άρχισε η δική μας ζωή (γιατί έχουμε κι απ' αυτό) με αποτέλεσμα να μένει πίσω ο διαγωνισμός.
Αλλά πού θα πάει; κάποια μέρα θα γίνουμε ξεφτέρια.
Να ετοιμάζεστε σιγά σιγά για τον επόμενο διαγωνισμό, ο οποίος θα απαιτεί φαντασία αλλά και κάποιες στοιχειώδεις γνώσεις από προγράμματα επεξεργασίας εικόνας.[/8EA]
 

DeletedUser8198

Guest
[8EA]Έχω δώσει τις ορθές απαντήσεις. Και φυσικά είναι λάθος να μπεις σε λογαριασμό άλλου παίκτη. Όποιοι απάντησαν σ' αυτήν την ερώτηση μονολεκτικά "ΟΛΕΣ" ή περιφραστικά απολύτως αρνητικά, έχουν δώσει τη σωστή απάντηση.
Όσο για τους νικητές, θα δυσκολευτούμε λίγο, γιατί ουδείς υπήρξε με 8 ορθές απαντήσεις.
Λίγη υπομονή λοιπόν.[/8EA]
τελικα πως γινετε ενω εχει κλεισει ο διαγωνισμος κ μας λετε οτι κανεις δεν απαντησε κ στις 8 σωστα να βλεπουμε οτι υπηρχε καποιος με ολες τις απαντησεις σωστες?
 

8EAGENHS

Forum Leader
[8EA]Αφαιρέθηκε η ερώτηση αριθμός 8, γιατί σε μία φόρμα είχε 5 επιλογές ως απάντηση και στην άλλη φόρμα είχε 4.
Αυτός που νίκησε δηλαδή, απάντησε σε 7 ερωτήσεις ορθά. [/8EA]
 
Κορυφή