Διαγωνισμός: "Πάμε χαρτάκι;"

-PNS-

Άρμα
Δώσε ένα παράδειγμα για να έχουμε ένα μπούσουλα του στιλ του διαγωνισμού και των ερωτήσεων και μην περιμένουμε τελευταία στιγμή...

Ελπίζω επίσης να μιλάμε για σύγχρονα παιχνίδια τράπουλας και όχι αυτά που παίζονταν... 100 χρόνια πριν και πλέον δεν τα παίζουν ούτε οι γέροι στα καφενεία...
 

8EAGENHS

Forum Leader
[8ea]Οι ερωτήσεις θα αφορούν τόσο την τράπουλα όσο και τα παιχνίδια που παίζονται μ' αυτήν, τόσο απλά.
Τις ερωτήσεις τις επιλέγω μόνος μου γιατί δεν έχω βοηθό κι έτσι βάζω όποιες νομίζω ότι "δένουν" με τον τίτλο του εκάστοτε διαγωνισμού.
Όπως πάντα θα υπάρχουν ερωτήσεις όλων των διαβαθμίσεων (πολύ εύκολες, μεσαίας δυσκολίας και κάπως εξειδικευμένες).
[/8ea]
 

8EAGENHS

Forum Leader
[8ea]Οι διαγωνισμοί αυτό το νόημα έχουν πέραν της διασκέδασης και του υλικού κέρδους. Να μαθαίνουμε διασκεδάζοντας και κερδίζοντας ή να κερδίζουμε μαθαίνοντας.[/8ea]
 

DeletedUser3204

Guest
ε ρε γούγλε που έχει να πέσει πάλι :d

Α παίζετε βρώμικα εσείς :d άκου εκεί google..... Σε αυτό το διαγωνισμό μάλλον πρέπει να πάρω το λάπτομ μου και να πάω στο καφενείο του χωριού αχαχαχα
 

sparta.a

Ξιφομάχος
παιδιά επειδή πέρνω πρώτη φορα μέρος σε διαγωνισμό,πως θα απαντάμε;;;μια μια ερωτηση ή ολες μαζι;;;εξηγείστε λίγο :) ...
 
Κορυφή