Διαγωνισμός "Μάτια και ματιές"

DeletedUser13883

Guest
Στις εικόνες που πιθανότατα θα δοθούν θα απεικονίζονται μάτια από Διάσημα πρόσωπα;Το Πρόσωπο δεν θα φαίνεται προφανώς,άλλα χαρακτηριστικά όπως η μύτη το στόμα τα χείλη θα απεικονίζονται;
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

8EAGENHS

Forum Leader
[8ea]Εννοείται γνωστά πρόσωπα, δεν θα βάλω του παππού μου (αν κι αυτός ήταν διάσημος στο χωριό του που είχε 482 κατοίκους).
Μόνο μάτια:
%CE%BC%CE%B1%CE%BA%CE%B9%CE%B3%CE%B9%CE%AC%CE%B6-%CE%BC%CE%B5%CE%B3%CE%AC%CE%BB%CE%B1-%CE%BC%CE%AC%CF%84%CE%B9%CE%B1-ediva.gr-g-3.jpg
[/8ea]
 

-PNS-

Άρμα
Η Παπαρίζου είναι στο παράδειγμα; Έτσι για να γίνει η άτυπη αρχή...
 

DeletedUser13883

Guest
Αυτή και ο stan χαχαχα.Η Παπαρίζου ήταν αυτή που είχε πει τρέφομαι με είδη υγιεινής,χαχαχ, λεκάνες σαπουνοθήκες μπινέδες όλα τα θρεπτικά τρόφιμα!
smiley_emoticons_lol.gif



[video=youtube;Tt3QeEXyPv4]https://www.youtube.com/watch?v=Tt3QeEXyPv4[/video]


χαχαχαχα κλαίω!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser13883

Guest
Βασικά αυτά τα μάτια είναι από φωτογράφιση για εταιρία καλλυντικών καμία σχέση με την φίλτατη Παπαρίζου.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

8EAGENHS

Forum Leader
[8ea]Παρακαλώ να μείνουμε στα του διαγωνισμού για να μην αρχίσουν να πίπτουν πόντοι ποινής λόγω εκτός θέματος αναρτήσεων.
ΣΜ: Για όσους δεν κατάλαβαν, το θέμα μας δεν είναι η Παπαρίζου.
[/8ea]
 

DeletedUser13883

Guest
Μάλιστα θα ήθελα να αλλάξω το μήνυμα αλλά δυστυχώς δεν είναι δυνατή η επεξεργασία του μηνύματος μου με το βίντεο παρακαλώ. 8EAGENHS σαν Forum Leader νομίζω έχεις την δυνατότητα διαγραφής ή αλλαγής του μηνύματος.Καθώς είναι άστοχο αν μπορείς διέγραψε το ειδάλλως άστο όπως έχει.Κάτι ακόμα πόσο θα είναι το χρονικό διάστημα μέσα στο οποίο θα πρέπει να δοθούν οι απαντήσεις ώστε να μην ακυρωθούν;
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

8EAGENHS

Forum Leader
πόσο θα είναι το χρονικό διάστημα μέσα στο οποίο θα πρέπει να δοθούν οι απαντήσεις ώστε να μην ακυρωθούν;

[8ea]Η διάρκεια του διαγωνισμού θα εξαρτηθεί από τα δώρα που θα εγκρίνουν τα αφεντικά. Αν τα δώρα είναι πτωχά θα βάλουμε μικρό χρόνο.[/8ea]
 

8EAGENHS

Forum Leader
[8ea]Τα δώρα και η διάρκεια του διαγωνισμού θα ανακοινωθούν μαζί με την εκφώνηση της άσκησης.[/8ea]
 
Κορυφή