Δημοσκόπηση του διαγωνισμού Π&Π.

Εδώ ψηφίζετε τον παίκτη με την καλύτερη διαγωνιζόμενη πρόσκληση του διαγωνισμού Π&Π.

  • Θεόδωρος Κολοκοτρώνης

    Ψήφοι: 83 30,3%
  • ΕΛΛΗΝΑΣΜΑΧΗΤΗΣ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • kleomenys

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • geo-geo

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ilias7mp

    Ψήφοι: 1 0,4%
  • ρυητεξητρξ

    Ψήφοι: 7 2,6%
  • kνnm

    Ψήφοι: 2 0,7%
  • J.Dredd

    Ψήφοι: 3 1,1%
  • ΕΛΛΗΝΕΣ ΠΟΛΕΜΙΣΤΕΣ

    Ψήφοι: 1 0,4%
  • ΜΑΧΗΤΗΣ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

    Ψήφοι: 1 0,4%
  • The Legend Is Back

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Τσαόπας

    Ψήφοι: 110 40,1%
  • saranths

    Ψήφοι: 66 24,1%

  • Σύνολο ψηφοφόρων
    274
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

8EAGENHS

Forum Leader
Ο ανατριχιαστικός ρεαλισμός, φίλοι, βρίσκεται στην πρόσκληση του J.Dredd, η ψήφος μου εκεί.
 

DeletedUser

Guest
Χαχαχα πάντως όποιος τους έφτιαξες αυτούς τους λογαριασμούς, πρέπει να έχει πολύ δημιουργικό μυαλό. Χαχαχα.

l6SebV4.png
 

DeletedUser3204

Guest
Εγώ πάλι νομίζω ότι ο τσόπας έχει μεγαλύτερο σόι από το Κολοκοτρώνη πιστεύω εκεί παίχτηκε όλοι η φάση στο σόι.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Χαχαχαχαχα όντως στο σόι παίχτηκε! Σήμερα έμαθαν το Grepolis και τα τριτοξάδερφα.
 

DeletedUser

Guest
τι σόι μου μεσα!!! μεχρι και τη γιαγια σηκωσα απο το κρεβατι να ψηφισει, αλλα λογω αλτσχάιμερ, ψηφισε 50 φορες...

ποιος ο λογος να κανω δευτερο λογαριασμο? αφου εχω τη σουπερ γιαγια!!! ε, Κολοκοτρωνη? φαινεται πως μαλλον εσυ δεν επεισες ολο το Κολοκοτρωνιτσι να σε ψηφισει...

για σοβαρευτειτε λεω εγω... ενας διαγωνισμος ειναι και απλα ΚΕΡΔΙΖΕΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ

Υ.Γ.: μπορει καποιος απο τη διαχειριση να μας πει γιατι το 10/3 εγινε 11/3? για τη ληξη της ψηφοφοριας λεω... ή μηπως αυτο δεν το ειδες Κολοκοτρωνη???

ΚΟΥΚΟΙ ΕΜΠΕΙΡΙΑ!!!
 

8EAGENHS

Forum Leader
Υ.Γ.: μπορει καποιος απο τη διαχειριση να μας πει γιατι το 10/3 εγινε 11/3? για τη ληξη της ψηφοφοριας λεω... ή μηπως αυτο δεν το ειδες Κολοκοτρωνη???

ΚΟΥΚΟΙ ΕΜΠΕΙΡΙΑ!!!

[8ea]Όταν ετοίμασα την δημοσκόπηση, έβαλα ως επιλογή να κλείσει σε 1 μέρα από την ώρα δημοσίευσης. Επειδή όμως η ώρα που την δημοσίευσα ήταν 17:07, θα έκλεινε σήμερα στις 17:07, έτσι λοιπόν άλλαξα τις ημέρες για να μην κλείσει αυτόματα. Θα κλείσει χειροκίνητα στις 18:00 ακριβώς.[/8ea]
 

DeletedUser

Guest
[8ea]Όταν ετοίμασα την δημοσκόπηση, έβαλα ως επιλογή να κλείσει σε 1 μέρα από την ώρα δημοσίευσης. Επειδή όμως η ώρα που την δημοσίευσα ήταν 17:07, θα έκλεινε σήμερα στις 17:07, έτσι λοιπόν άλλαξα τις ημέρες για να μην κλείσει αυτόματα. Θα κλείσει χειροκίνητα στις 18:00 ακριβώς.[/8ea]

δεν εχω τετοια κολληματα... το σχολιο μου ηταν σε πνευμα οσων διαβασα προηγουμενως... παντως ευχαριστω για την απαντηση, γιατι ολο και καποιος "καλοπροαιρετος" θα βρισκοταν να πει τα δικα του... τουλαχιστον το προλαβαμε...:)
 

DeletedUser12395

Guest
[art] Ο διαγωνισμός ολοκληρώθηκε, νικητής ο Τσαόπας, μπορείτε να συνεχίζετε να συζητάτε.[/art]
 

DeletedUser10832

Guest
Ο καλύτερος βγήκε τρίτος. Γεια σου Ελλαδάρα με την αξιοκρατία σου. Πες του τσαόπα ήταν αρκετά καλό, αλλά για του Κολοκοτρώνη τί να πείς; Τον πέρναγα και ξαφνικά ξεκίναγαν όλοι να ψηφίζουν σαν τρελοί σε κλάσματα δευτερολέπτων. Λέγκολας σε ευχαριστώ φίλε!
 

DeletedUser11752

Guest
Εγώ αυτό το θεωρώ ανήθικο. Το να στέλνεις κυκλικά από εδώ και από εκεί για να σε ψηφίσουν. Αγωνίσου με την αξία σου.

MV1RmWZ.png
ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕ ΦΙΛΕ ΜΟΥ,ΘΕΩΡΕΙΣ ΠΩΣ ΟΙ ΑΛΛΟΙ 50 ΝΕΟΙ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΙ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΦΟΡΟΥΜ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΨΗΦΙΣΟΥΝ ΗΤΑΝ ΠΙΟ ΗΘΙΚΟ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ Ο ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ;;
 

DeletedUser2823

Guest
Ολαρία ολαρά....πήραμε ξανά πρωτιά...

Κάθε παράπονο ευπρόσδεκτο...αλλά μάταιο
 

DeletedUser3204

Guest
Παίδες χαλαρώστε παιχνιδάκι είναι....Relax...σήμερα κερδίζεις αύριο χάνεις...μην κάνετε σαν μικρά παιδεία για έναν διαγωνισμό...Πιστεύω όλοι μα όλοι ανεξαιρέτως που ήταν μέσα στη 3άδα έβαλαν λογαριασμούς που έχουν σε άλλους κόσμους και ψήφισαν και όποιος δεν το παραδέχεται είναι βλάκας. Πιστεύω ήταν πετυχημένος ο διαγωνισμός. Πολλά άτομα που δεν ήξεραν καν τι είναι το κεντρικό φόρουμ το έμαθαν...Ένα άτομο να μένει από κάθε διαγωνισμό είναι θετικό. this is grepolis
 

DeletedUser11752

Guest
ΟΦΕΙΛΩ ΠΑΝΤΩΣ ΝΑ ΠΩ ΠΩΣ ΤΟΥ ΣΑΡΑΝΤΗ ΗΤΑΝ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΑΚΡΑΝ
 

DeletedUser11210

Guest
τσαοπας καλη προσπαθεια,το βιντεο ερασιτεχνικο βεβαια αλλα η ιδεα πολυ καλη,ο νικητης ειναι νικητης..και μπορει να βαλει και 100 ατομα ο καθενας που δεν εχουν ξαναπαιξει να μπουν και να ψηφισουν,η να στειλει κυκλικο στον κοσμο που παιζει,και να μιλησει σε ολους τους γνωστους που εχει ,η καθε ψηφος μετραει,και φυσικα το αποτελεσμα..[μην παρεξηγθω] εγω ουτε καν ψηφησα,τωρα μπηκα για να δω τα αποτελεσματα και τι ανεβασε ποιος..
 

DeletedUser

Guest
ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ Ο ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΟΣ ΔΙΟΤΙ Η ΠΛΕΙΟΨΗΦΙΑ ΨΗΦΙΣΕ ΠΑΙΚΤΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΙΣ ΠΡΟΣΚΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ. ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΤΩΝ ΠΑΙΚΤΩΝ ΣΤΙΣ ΠΡΟΣΚΛΗΣΕΙΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΕΣ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗΣ ΩΣ ΠΡΟΤΑΣΗ. ΑΥΤΟΙ ΜΟΝΟ ΝΑ ΞΕΡΟΥΝ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΝΑ ΤΑ ΔΗΜΟΣΙΕΥΟΥΝ. ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟΝ ΝΙΚΗΤΗ ΤΣΑΟΠΑ !! ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΚΑΛΟΦΑΓΩΤΑ ΤΑ ΝΟΜΙΣΜΑΤΑ :h:d ΚΑΙ this is grepolis !! ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΠΡΑΒΟ
 
Κορυφή