Δημοσκόπηση του διαγωνισμού Π&Π.

Εδώ ψηφίζετε τον παίκτη με την καλύτερη διαγωνιζόμενη πρόσκληση του διαγωνισμού Π&Π.

  • Θεόδωρος Κολοκοτρώνης

    Ψήφοι: 83 30,3%
  • ΕΛΛΗΝΑΣΜΑΧΗΤΗΣ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • kleomenys

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • geo-geo

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ilias7mp

    Ψήφοι: 1 0,4%
  • ρυητεξητρξ

    Ψήφοι: 7 2,6%
  • kνnm

    Ψήφοι: 2 0,7%
  • J.Dredd

    Ψήφοι: 3 1,1%
  • ΕΛΛΗΝΕΣ ΠΟΛΕΜΙΣΤΕΣ

    Ψήφοι: 1 0,4%
  • ΜΑΧΗΤΗΣ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

    Ψήφοι: 1 0,4%
  • The Legend Is Back

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Τσαόπας

    Ψήφοι: 110 40,1%
  • saranths

    Ψήφοι: 66 24,1%

  • Σύνολο ψηφοφόρων
    274
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

DeletedUser

Guest
θα βαρεσουμε κανεναν ????

τι γινεται εδω ?
 

DeletedUser7858

Guest
σαραντη έφυγε από έμενα !!ελιτ για παμε εκει!

ειπα να μην μπω να σας κάνω όλους σκόνη!χαχαχα

καλη επιτυχία σε όλους
 

DeletedUser

Guest
Τσαόπα γιατί είναι ΚΟΥΚΟΣ και ένας ΚΟΥΚΟΣ φέρνει και άλλους ΚΟΥΚΟΥΣ.
 

DeletedUser13226

Guest
καλη τυχη σε ολα τα παιδια...και ευχαριστω για τους ψηφου σας.
 

DeletedUser12964

Guest
πολυ πλακα εχει αυτη η ψηφοφορια απο χθες εχουν μπει 50 νεοι λογαριασμοι στο κεντρικο φορουμ που στους κοσμους δεν υπαρχουν ουτε στα στατς
 

DeletedUser13226

Guest
ετσι είναι αυτό προσκαλείς άτομα να γραφτούν στο φόρουμ, εγω προσωπικά έπιασα συγγενής και φίλους που δεν ξέρουν καν το παιχνίδι και έκαναν εγγραφή για να με ψηφήσουν,
και δεν γίνεται να μπει 2 λογαριασμός στο φόρουμ ελέγχονται και θα αφαιρεθεί η ψήφος και θα υπαρχει και μπαν αρα άδικος κόπος όποιος κάνει λογαριασμούς διπλούς τριπλούς
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser12964

Guest
ναι ναι ξερω οτι δεν ειναι παρανομο ειναι και ηθικο!
Απο τι βλεπω εχεις πεισει σχεδον ολα τα μελη της διαχειρισης στον Φι και παιζεται μαζι,εκμεταλευσου το και ρωτα τους για τους κανονες!
 

DeletedUser13226

Guest
Το οτι παίζω με μερικούς διαχειριστές παρέα δεν σημαίνει πως κουβεντιάζω για τους κανόνες και οτι εχει σχέση με την διαχείριση.Επήσης
δεν έχω πείσει κανέναν η στρατολόγηση είναι ανοιχτή για οποιοδήποτε μέλος θέλει να μπει στην συμμαχία είναι ευπρόσδεκτο, δεν έπεισα κανέναν ένα απλό μήνυμα έστειλα ότι θέλω να μπω στην συμμαχία θα σε παρακαλούσα να είσαι ποιο προσεχτικός τι λες στο δημόσιο φορουμ και να εκθέτεις άτομα κατά αυτό τον τρόπο ευχαριστώ.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser12964

Guest
ασε την μυγα κατω δεν ειπα κατι μεμτο για κανεναν,εσυ βιαστηκες να απαντησεις!
Απλα να εκμεταλευτεις το γεγονος οτι παιζεις μαζι τους για να μαθεις καλυτερα τους κανονες και για να ειστε μαζι στον φι θεωρησα οτι τους επεισες με αυτο το υπεροχο κειμενο που εγραψες ως την καλυτερη προσκληση.
 

DeletedUser10832

Guest
Για εμένα είναι άνιση η ψηφοφορία!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Εγώ αυτό το θεωρώ ανήθικο. Το να στέλνεις κυκλικά από εδώ και από εκεί για να σε ψηφίσουν. Αγωνίσου με την αξία σου.

MV1RmWZ.png
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ψηθισα τον πρωτο και καλυτερο!!!!!!!!!!this is grepolis
 

DeletedUser13226

Guest
Ενας ακόμα στημένος διαγωνισμός μιας και ανα 1 λεπτό φτιάχνεται λογαριασμός στο φόρουμ πράγμα που είναι αδύνατον κύριε Τσαοπα για τους 2 λογαριασμούς που φτιάχνεις καλη συνεχεία
 

DeletedUser3204

Guest
Ενας ακόμα στημένος διαγωνισμός μιας και ανα 1 λεπτό φτιάχνεται λογαριασμός στο φόρουμ πράγμα που είναι αδύνατον κύριε Τσαοπα για τους 2 λογαριασμούς που φτιάχνεις καλη συνεχεία

Θα πω κάτι που είπες.....

θα σε παρακαλούσα να είσαι ποιο προσεχτικός τι λες στο δημόσιο φορουμ και να εκθέτεις άτομα κατά αυτό τον τρόπο ευχαριστώ.
 
Κορυφή