Δημοσκόπηση για την ταχύτητα του κόσμου.

Ποια ταχύτητα προτιμάτε ;


  • Σύνολο ψηφοφόρων
    340
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
Ταχυτητα 3, ειναι πολυ αργα και βαρετα με λιγοτερο
 

DeletedUser13211

Guest
ΤΑΧΥΤΗΤΑ 3 ΠΑΝΤΟΥΥΥΥΥΥΥ!!! οτι αλλο ειναι λιαν επιοικως απαραδεκτο!!! πειτε το επιτελους στην εταιρια.... ειναι ΒΑΡΕΤΟΟΟΟΟΟΟ!!! και επειδη ξερουμε ολοι για πιο λογο βγαζετε χαμηλες ταχυτητες... (χανουμε λεφτα και μπλα μπλα)... υπαρχουν κι αλλοι τροποι για να μη τελειωσει ενας κοσμος γρηγορα και να μεινει το ενδιαφερον αμειωτο στους παικτες!!! ενας τροπος ειναι ας που να ρυθμισετε ετσι τα θαυματα που να μην καθοριζονται απο την ταχυτητα του κοσμου αλλα απο καποιον αλλον παραγοντα και ετσι να αργουνε να γινουν!!!

τελος... για εμενα ακομα και αυτο (τελος τα θαυματα, τελος ο κοσμος) ειναι μπαρουφες!!! ακομα και τωρα στο xi παιζουμε φαπες!!! και μαλιστα ριχνω κανονικα χρημα... οπως εριχνα! οποτε κυριοι... μη καταστρεφεται το παιχνιδι με χαμηλες ταχυτητες!!!

με εκτιμηση.... Πανουσοπουλος
 

DeletedUser12815

Guest
ταχυτητα 3 επειδη 1-2 ειναι πολυ βαρετα να παιζεις,οπως αναφεραμε και στο θεμα στην αγορα για τους κοσμους.
 

DeletedUser13281

Guest
Μόνο τρεις επιλογές βλέπω. Θέλω να ψηφίσω ταχύτητα 6...
 

DeletedUser7180

Guest
Πιστεύω πως η ποιό κατάλληλη ταχύτητα για το παιχνίδι, είναι η 2, για πολλούς λόγους (ακόμα και οικονομικούς).
Ψήφισα όμως την ταχύτητα 3, γιατί είναι άκρως συναρπαστική! Απαιτεί όμως πολύ ελεύθερο χρόνο, και κυρίως μπόλικο χρήμα γι αυτό και οι ματσό ξεχωρίζουν πολύ γρήγορα (ίσως η μεγαλύτερη αδικία στο παιχνίδι)
 

DeletedUser

Guest
οι κόσμοι με μεγαλη ταχυτητα σε κρατανε περισσοτερο , για αυτο ταχύτητα 3
 

DeletedUser

Guest
3 αν και παλι αργος ειναι το καλητερο θα ηταν να εβγενε κοσμος με 5 μιας και δεν εχει υπαρξει ακομα
 

DeletedUser12933

Guest
3 γιατί οι αλλες ταχύτητες είναι οι πολοί γρήγορες η πολοί αργές
 

DeletedUser

Guest
ΤΑΧΥΤΗΤΑ 3 ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΡΕΙ ΧΡΥΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΤΟΙΧΟς
 

DeletedUser

Guest
Εγω θα ψηφιζα 2 γιατι το 3 ειναι too much πολυ ρεαλιστικο το 2 δεν μπορεις να πεις οτι ειναι αργο ειναι οτι πρεπει αλλα αφου ολοι ψηφισαν 3 γιατι οχι και εγω ακομα καλυτερα!
 

DeletedUser

Guest
2 ΑΠΟ ΜΕΝΑ. ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΕΙΣ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΟΡΘΩΣΕΙΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΠΙΛΟΓΕΣ.
 

DeletedUser14106

Guest
2 και απο μενα παιδια εινια πολυ οκ ο χρονος και ειδικα με εξεγερση ομως ο ψι...βλεπω πολλα παιδια που πανε σχολειο να παιζουν μαζι μου και το χαιρομαι πολυ...σε αντιθεση με πιο γρηγορους κοσμους που παιζουν μονο οσοι ειναι πανω απο τον υπολογιστη συνεχεια
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή