Δημοσκόπηση για την ταχύτητα του κόσμου.

Ποια ταχύτητα προτιμάτε ;


  • Σύνολο ψηφοφόρων
    340
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
Οι ταχυτητες 1 και 2 ειναι χαλια και δυσκολα μπορεις να παιξεις και να ευχαριστηθεις εναν κοσμο.εγω προτιμω ταχυτητες 3 και 4 τουλαχιστον.πρωσοπικα 2 κοσμοι που επαιξα και απολαυσα ειναι ο καππα με ταχυτητα 4 και ο χι με ταχυτητα 3 ο ενας με εξεγερση και ο αλλος με κατακτηση..Στο τελος ετσι οπως το πανε οι γερμανοι θα αρχισουμε να παιζουμε σε ξενους κοσμους οι περισσοτεροι αντι για τον ελληνικο και ας ειμαστε ολοι ελληνες.
 

DeletedUser

Guest
επειδη για καποιους λογους φανταζομαι δεν μπορει να μπει η ταχυτητα 4, βαζω ταχητητα 3 οποιοδηποτε αλλη ειναι πολλη αργη
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser13121

Guest
ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 3 ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΟ ΚΑΙ ΑΝΙΑΡΟ ΜΕ ΜΙΚΡΟΤΕΡΕΣ ΤΑΧΥΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΤΟ ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΠΟΥΝ
 

DeletedUser13318

Guest
Φυσικα ταχυτητα 3. Δεν υπαρχει περιπτωση να μπω σε κοσμο με μικροτερη ταχυτητα
 

DeletedUser

Guest
ΑΡΕ ΜΟΝΟ ΟΙ ΓΕΡΜΑΝΟΙ ΚΑΝΟΥΝ ΚΟΥΜΑΝΤΟ ΠΑΝΤΟΥ ! ΕΣΤΩ 3 ΠΑΙΔΕΣ. ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΡΟΤΙΜΟΥΣΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ !
this is grepolis

this is grepolis
 

DeletedUser6476

Guest
Καλημέρα, κι εγώ 3 ψηφίζω γιατί απλά προτιμώ αυτή την ταχύτητα
 

DeletedUser13451

Guest
εγω ψηφιζω 2 γιατι ολοι εσεις που λετε 3 και 4 σε 2 μερες μετα την ληξη της προστασιας θα εχετε χασει την πολη σας δηλαδη ηθελα να ξερα δεν δουλευετε,δεν πατε σχολειο;;; ψηφιζω μακραν 2!!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser13584

Guest
ΚΑΙ ΕΓΩ ΨΗΦΙΖΩ ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΤΡΙΑ........ΓΙΑΤΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΚΟΣΜΟΙ ΕΧΟΥΝ ΣΧΕΔΟΝ ΤΕΛΕΙΩΣΗ ΧΩΡΙς ΚΑΝΕΝΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΑΠΟ ΟΛΟΥς ΜΑς.......ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΝΟΙΞΗ Ο ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟς ΚΟΣΜΟς ΜΕ ΟΛΕς ΤΙς ΠΡΟΥΠΟΘΕΣΕΙς ΕΤΣΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΑς ΔΕΛΕΑΣΗ.....ΜΟΛΙς ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΕΝΑ ΚΑΙ ΔΥΟ.....ΜΑΚΡΥΑ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΠΟΛΛΟΥΣ ΚΑΙ ΕΝΕΡΓΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ ΣΕ ΕΝΑΝ ΚΟΣΜΟ ΠΟΥ ΝΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ ΣΕ ΑΥΤΟΝ,ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΑΧΥΤΗΤΑ 3 ΕΠΙΤΥΓΧΑΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ....
 

DeletedUser9860

Guest
Αφου το 98% των παικτων ΔΕ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΠΑΙΞΕΤΕ σε κοσμους με μεγαλη ταχυτητα .. για ποιον λογο τουςψηφιζετε??

Μετα παραπονιεστε αααααααααααααα το παιχνιδι θελει να μαι 16ωρες τη μερα Online τι αθλιο παιχνιδι ειναι αυτο.
 

DeletedUser

Guest
Έχουν μεγαλύτερο ενδιαφέρον οι γρήγοροι κόσμοι
 

DeletedUser

Guest
ενοιτε ταχυτητα 3 και 4 και 5 αν υπαρξει για γρηγοροτερη ροη του παιχνιδιου.καλο θα ειναι οι ταχυτητες κατω των 3ον να μην υπολογιζονται καν
ως συνηθως μερικοι παικτες δεν εχουν καν την υπομονη να παιζουν σε τοσο αργους κοσμους. γιαυτο τον λογο και παρατανε το παιχνιδι πριν καλα καλα ξεκινησει γιαυτο ο επομενος κοσμος που θα ανοιχτει και οποτε να νε φουλ σε ολα του :)
 

DeletedUser

Guest
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ! ΚΑΤΑΡΧΗΝ, ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΟΛΟΙ ΣΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΑΣ, ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΕΙΔΟΥΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ! ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΜΑΣ ΤΩΡΑ, ΔΥΣΤΥΧΩΣ, ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΤΗΣ ΑΠΟΨΗΣ ΟΤΙ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΚΟΣΜΟΣ ΜΕ ΤΑΧΥΤΗΤΑ "3" ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΡΓΟΣ. ΕΑΝ ΥΠΗΡΧΕ Η ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΕΠΙΛΟΓΗΣ, ΘΑ ΨΗΦΙΖΑ ΥΠΕΡ ΤΩΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΩΝ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ "ΔΕΛΤΑ", ΤΟΥ ΜΟΝΑΔΙΚΟΥ ΚΟΣΜΟΥ, ΣΤΟΝ ΟΠΟΙΟΝ Η ΠΛΕΙΟΨΗΦΙΑ ΤΩΝ ΣΥΜΜΑΧΙΩΝ ΔΕΝ ΑΦΙΕΡΩΣΕ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΤΩΝ ΘΑΥΜΑΤΩΝ (ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΞΑΙΡΕΣΕΙΣ, ΠΟΥ ΠΡΟΣΕΦΕΡΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΠΛΕΟΝΕΚΤΗΜΑΤΑ, ΟΠΩΣ ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ Η ΕΠΕΚΤΑΣΗ ΤΩΝ ΑΠΟΘΗΚΩΝ), ΑΛΛΑ ΕΠΕΛΕΞΕ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΝΑ ΠΟΛΕΜΑΕΙ. ΔΥΣΤΥΧΩΣ, Η ΑΠΟΦΑΣΗ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΗΣ ΔΙΑΚΟΠΗΣ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗΣ ΤΟΥ ΣΕΡΒΕΡ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ, ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΑΥΤΟΣ ΝΑ ΣΕΡΝΕΤΑΙ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ, ΓΕΓΟΝΟΣ, ΠΟΥ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ΑΠΕΝΕΡΓΟΠΟΙΕΙ ΤΑ ΠΛΕΟΝΕΚΤΗΜΑΤΑ ΧΡΗΣΗΣ ΤΟΥ ΠΡΕΜΙΟΥΜ, ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΣΕ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΑΝΩ ΤΩΝ 300 ΠΟΛΕΩΝ, ΩΘΗΣΕ ΑΡΚΕΤΑ ΕΝΕΡΓΑ ΚΑΙ ΕΜΠΕΙΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΨΟΥΝ!
 

DeletedUser

Guest
ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΠΡΩΤΙΣΤΑ ΠΡΙΝ ΠΩ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ.\
ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΑΙΚΤΗΣ ΜΕ ΑΠΟΛΥΤΗ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΣΕ ΧΡΥΣΟ ΕΥΝΝΟΕΙΤΕ ΠΑΡΑΦΟΡΑ ΣΕ ΑΡΓΟΥΣ ΚΟΣΜΟΥΣ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΠΟΥΝ ΓΡΗΓΟΡΟΤΕΡΑ ΟΙ ¨"ΑΔΙΚΗΜΕΝΟΙ¨" ΠΟΥ ΔΕΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝ ΧΡΥΣΟ.ΕΥΛΟΓΑ ΜΕ ΤΑΧΥΤΗΤΕΣ ΥΨΗΛΕΣ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ Ο ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΣΑΦΩΣ ΑΠΟΚΤΑΕΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ..ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΕΝΑΝ ΚΟΣΜΟ ΤΣΙΤΑ ΓΚΑΖΙΑ ΜΕ 4 Η ΚΑΙ 5 ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗΝ ΧΑΡΗ..ΟΠΟΤΕ ΨΗΦΙΣΑ ΤΑΧΥΤΗΤΑ 3 ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΣΕ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΟΠΩΣ ΣΤΟΝ ΣΙΓΜΑ ΠΟΥ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΟΙ ΚΑΙ ΑΣ ΕΧΟΥΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΤΑ ΘΑΥΜΑΤΑ..
 

DeletedUser

Guest
δε μπορώ να καταλάβω ποιοι ψήφισαν 1...
δώστε μας ταχύτητες παιδιά....
\
 

DeletedUser

Guest
Ψήφισα την ταχύτητα 3 γιατί ένας αργός κόσμος είναι και βαρετός!


Υπάρχει κάτι το μοραίο σε όλες τις σωστές αποφάσεις. Παίρνονται πάντα πολύ βιαστικά
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή