Δημοσκόπηση για την ταχύτητα του κόσμου.

Ποια ταχύτητα προτιμάτε ;


  • Σύνολο ψηφοφόρων
    340
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser9974

Guest
Ψηφισα ταχυτητα 3 γιατι θεωρώ ανούσιους και βαρετους του κοσμους με μικροτερη ταχυτητα
 

DeletedUser13153

Guest
3,αφου δεν βλεπω 4...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser13330

Guest
Δεν νομίζω ότι υπάρχει λόγος να επεκταθούμε επί της επιλογής μας γιατί το έχουμε ήδη κάνει στο προηγούμενο ποστ.
 

DeletedUser

Guest
Ενοειτε πως ταχυτητα 3 θα υπαρχουν ποιο πολυ παικτες και γενικοτερα ποιο πολυ ενδιαφερον...
 

DeletedUser

Guest
ενοειτε 3 οι κοσμοι με μικροτερη ταχυτητα ειναι βαρετη και δεν αξιζει να παιζεις σε εκεινους
 

DeletedUser2797

Guest
Ταχύτητα 3!!Η 1 είναι απλά χάσιμο χρόνου,η 2 κάτι κάνει αλλα και πάλι το παιχνίδι είναι βαρετό...
 

DeletedUser

Guest
ΕΛΛΕΙΨΕΩΣ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ ΤΑΧΥΤΗΤΑ 4 ΨΗΦΙΣΑ ΤΑΧΥΤΗΤΑ 3.
 

DeletedUser

Guest
Μεγάλο το κόλπο που στήθηκε, γιατί εμείς ζητήσαμε 3 και άνω. Αλλά επειδή είμαι χαϊβάνι και συνεχίζω να παίζω σε ένα γερμανικό παιχνίδι, ψήφισα 3 για ευνόητους λόγους.
 

DeletedUser

Guest
Ρε ειναι ανεκδιηγητοι οι ανθρωποι. Αλλο 3 και ανω οπως ειπε ο Τζουπιτερ και αλλο 3 ταβανι. Ειναι απαραδεκτοι στην Innogames!
 

DeletedUser10832

Guest
Αν ανατρέξω στο προηγούμενο post θα βρω άπειρες απόψεις που έλεγαν ότι είναι επιθυμητές ταχύτητες 3 και πάνω. Τι από αυτό δεν έγινε κατανοητό; Κινέζικα μιλάμε; Δηλαδή από το 2 πήγαμε στο 3... ε και; Έχει να βγει ταχύς κόσμος από την εποχή του Kappa, την εποχή του Κούρπασα δηλαδή. Χαχα. Καλά. Για εμένα ήταν η τελευταία φορά που έπαιξα Grepolis. Αν εσύ φίλε *jupiter13* θεωρείς χαϊβάνι τον εαυτό σου, εγώ δεν τον θεωρώ και για αυτό παύω εδώ!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser13572

Guest
Τίς καλησπέρες μου σέ όλους. Εγώ σκοπεύω νά μπώ σέ έναν από τούς επόμενους κόσμους καί όπως είναι ευνόητο ψήφισα ταχύτητα 3. Άν καί προσωπικά μού αρκεί, θεωρώ πώς είναι άσχημο νά μήν έχει ανοίξει κόσμος ταχύτητος 4 και άνω εδώ και 3 περίπου χρόνια!!!

ΥΓ: Έχω νά παίξω Grepolis εδώ καί 2,5 χρόνια. Έχουν αλλάξει τά πάντα. Αλλά τουλάχιστον, παλιά είχαμε τόν Epsilon, τόν Delta, τόν Kappa μέ υπέροχες ταχύτητες. Τώρα είναι όλα αργά!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

knightmaregr

Team Leader
Η ομάδα του Grepolis
[kni]
Για να ξεκαθαρίσουμε κάποια πράγματα. Για να βγήκε δημοσκόπηση μέχρι 3 σημαίνει ότι πια μέχρι 3 μπορεί να υπάρξει. Με άλλα λόγια για τη μέχρι τώρα ενημέρωση που έχουμε, δεν θα βγει κόσμος με ταχύτητα 4.

Και για να προλάβω μερικούς που συγκρίνουν τη ελληνική κοινότητα με άλλες, καμία άλλη χώρα δε θα βγάλει ταχύτητα 4. Η μεγαλύτερη ταχύτητα είναι 3 (εκτός του Speed)

[/kni]
 

DeletedUser

Guest
Πείτε στους Γερμανούς ότι αυτό δεν είναι δημοσκόπηση.... είναι πρωταπριλιάτικο αστείο.... και έχει περάσει και η πρωταπριλιά....

Νομίζω είμασταν πολύ συγκεκριμένοι πολλοί από εμάς στα προηγούμενα ποστ...

Τέτοιο κόσμο θέλουμε!!! Σαν τον Κάππα...

jBt8ctU.png
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser12144

Guest
Ψηφισα ταχυτητα 2 πιστευω η καλυτερη ταχυτητα
 

DeletedUser10832

Guest
Πασχάλη εγώ το λέω κάπως αλλιώς αυτό...
Θέλει η ιερόδουλη να χαρεί και η χαρά δεν την αφήνει.

Βύζας μέγαρα, ουδέν σχόλιο.
 

DeletedUser

Guest
ψηφιζω ταχυτητα 4!!!! και εφοσον απαξιωσε η εταιρια να το θεσει στη δημοσκοπηση..πολυ απλα τελος το γκρεπολις για εμενα προσωπικα..οσο τραβηξει στο σιγμα και ξανα μη με ειδατε!!! αυτη ειναι η εξυπηρετηση πελατων?? γιατι ως πελατες μας βλεπουν!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή