Δημοσκόπηση για λοιπά χαρακτηριστικά

Ψηφίστε για τα λοιπά χαρακτηριστικά


  • Σύνολο ψηφοφόρων
    362

8EAGENHS

Forum Leader
[8ea]Εδώ θα ψηφίσετε για τα λοιπά χαρακτηριστικά που προτιμάτε, όπως σύστημα κατάκτησης και μέλη συμμαχίας.
Έχετε μία επιλογή για το κάθε χαρακτηριστικό.[/8ea]
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser

Guest
Ουσιαστικά ψηφίζουμε για το αν θέλουμε Εξέγερση ή Πολιορκία σε έναν κόσμο, να έχει ηθικό ή όχι και τα μέλη σε μια συμμαχία. Κάνω λάθος;


---
Με εκτίμηση,
Dr-EnN Δημήτρης
h1fpX7c.png
 

knightmaregr

Team Leader
Η ομάδα του Grepolis
[kni]
Το ηθικό αφαιρέθηκε, διότι θα μπαίνει πάντα σε άνοιγμα νέου κόσμου.

[/kni]
 

DeletedUser

Guest
Πιστευω πως οι κοσμοι με πολιορκια εχουν ποιο πολυ ενδιαφερον...τωρα οτι πιστευει ο καθενας...επισης ψηφισα 500 μελη οπως ηταν παλια αν και οι συμμαχιες ειναι μια χαρα και με 200-300 μελη αλλα οχι 100...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
[kni]
Το ηθικό αφαιρέθηκε, διότι θα μπαίνει πάντα σε άνοιγμα νέου κόσμου.

[/kni]

Στον αγγλικό σέρβερ στον Nysa κόσμο δεν έχει μπόνους νύχτας. Παίζει να γίνει και εδώ κάτι τέτοιο;;
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Κατά την γνώμη μου ο ''τέλειος'' κόσμος είναι με πολιορκία,όριο μελών σε συμμαχία 500, γενική ταχύτητα 3, ταχύτητα μονάδων 3, ταχύτητα εμπορίου 3 και χωρίς ηθικό.

Αλλά και με τα παραπάνω το ηθικό δεν με πολύ-χαλάει :D


---
Με εκτίμηση,
Dr-EnN Δημήτρης
h1fpX7c.png
 

DeletedUser3204

Guest
Είχε στις επιλογές 50 άτομα συμμαχία.Όπου αυτό και είχαμε ψηφίσει αρκετοί.Πλέον δεν το βλέπω στις επιλογές και δεν μπορώ και να ξανά ψηφίσω....Όπως και με το ηθικό πλέον αφαιρέθηκε.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser4673

Guest
Συμφωνω με τον παικτη.Ειχα ψηφισει 50 ατομα συμμαχια,χωρις ηθικο και τωρα βλεπω οτι εχουν αλλαξει ολα.
Αφου δεν εγκρινατε γιατι τα βαλατε στα λοιπα χαρακτηριστικα.
 

DeletedUser

Guest
Δεν έχετε καταλάβει τι γίνετε? Οτι δεν συμφέρει οικονομικά την εταιρεία, βγαίνει από τις δημοσκοπήσεις μη τυχόν και το ψηφίσουν μερικοί και μετά δεν ξέρουν τι να μας πουν που δεν θα το βάλουν!!!! Πέφτει χοντρό δούλεμα από τους Γερμανούς μου φαίνεται.... Καλά κρασιά....
 

8EAGENHS

Forum Leader
[8ea]Όσον αφορά τις επιλογές του ηθικού και της συμμαχίας 50 μελών, ήταν καθαρά δικό μου λάθος, που έγινε για κάποιους λόγους που δεν είναι απαραίτητο να τους εξηγήσω.[/8ea]
 

DeletedUser11752

Guest
ΤΙ ΕΠΑΘΕΣ;;ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΓΙΑΤΙ ΕΦΥΓΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΛΛΑΠΛΗΣ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΤΟ ΗΘΙΚΟ;;;
 

DeletedUser10832

Guest
Δες το θέμα στην αγορά που μόλις πόσταρα φίλε μου.
 

DeletedUser

Guest
πολιορκια και οριο μελων συμμαχιας 500. στον κοσμο μου ειναι με 100 μελη και κανουμε πολλες ακαδημιες και γινετε μπερδεμα!!!!ακομη, επηρεαζει και τα θαυματα,διοτι ΜΟΝΟ ΜΙΑ συμμαχια μπορει να ελεγχει το νησι
 

DeletedUser

Guest
ΠΑΙΔΕΣ ΕΞΕΓΕΡΣΗ ΜΕ ΧΙΛΙΑ ΚΑΙ 200 ΑΤΟΜΑ ΣΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΑΛΛΙΩΣ ΜΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΥΣ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΒΑΡΕΤΟ ΜΕ ΛΙΓΟΤΕΡΟΥΣ ΘΑ ΠΗΞΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΕΙΡΗΝΗΣ
 

DeletedUser

Guest
Συμμαχίες στα 500 μέλη. όσοι πιο πολλοί τόσο πιο καλά

[8ea]Προειδοποίηση: Το διπλοποστάρισμα δεν επιτρέπεται στο κεντρικό φόρουμ.
8EAGENHS[/8ea]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ΕΧΩ ΠΑΙΞΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΔΥΟ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΤΗΣ ΕΞΕΓΕΡΣΗΣ.....
 

DeletedUser

Guest
ψηφησα εξεγερση και συμμαχικα μελοι τα 300 ατομα μεγιστο διοτι οπως λενε και δυο ρητα οπου ακους πολλα κερασια κρατα μικρο καλαθι και οπου λαλλουν πολλα κοκορια αργει να ξημερωσει:)
 
Κορυφή