Δημιουργία συμμαχίας

  • Δημιουργός θέματος kvnm
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
Παιδιά ξέρει κανείς καμιά καλή τακτική για την δημιουργία ισχυρών συμμαχιών και πυρύνων; :confused:
Ξέρω πως είναι καλό να προσκαλείς από κατάταξη στο παίκτης θάλασσας αλλά δεν ξέρεις αν θα προχωρίσει καλά. :h:eek:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser9717

Guest
πρεπει να γνωριζεις καλα το παιχνιδι και να αφιερωνεις παρα πολλες ωρες.
 

DeletedUser

Guest
Aφιερώνω 2-3 ώρες στην διαχείρηση της συμμαχία και άλλες τόσες στην πόλη μου, και είμαι άριστος γνώστης του παιχνιδιού, αλλά παρόλα αυτά η καλύτερη συμμαχία με τους περισσότερους πόντους και την περισσότερη προστασία ήταν 350.000 πόντους! Τίποτα!
 

DeletedUser9581

Guest
φιλε μου αν θες να δημιουργησεις μια δυνατη συμμαχια πρεπει να αφιερωνεις περισσοτερο χρονο στη διαχειριση της, να εχεις εμπειρα και εμπιστα ατομα για μελη, αξια ηγεσια και να προσκαλεις ατομα κοντα στον πυρηνα της συμμαχιας.
 

DeletedUser

Guest
Πόσο χρόνο δηλαδή;
Και πώς θα φτιάξω πυρήνα;
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser9581

Guest
Πόσο χρόνο δηλαδή;
Και πώς θα φτιάξω πυρήνα;

στην αρχη χρειαζεται πολυ χρονο και μετα αναλογα με τις αναγκες τις συμμαχιας.πυρηνα θα φτιαξεις αν προσκαλεις παικτες κοντα σου η κοντα σε αλλους συμμαχους σου.
 

DeletedUser9717

Guest
δεν μετριουνται αυτα.συνιστω να παιξεις ως απλο μελος σε καποια συμμαχια κι οταν αποκομισεις εμπειριες τοτε προσπαθησε να δημιουργησεις συμμαχια σε καποιον νεωτερο κοσμο φυσικα.φροντισε να κερδισεις την εκτιμηση και τη φιλια πολλων παιχτων ετσι ωστε οταν ξεκινησεις κατι να σε ακολουθησουν.
 

DeletedUser

Guest
Έχω κάνει και μέλος στον κόσμο ΜΥ, αλλά...
 

DeletedUser

Guest
απο περιεργεια...και αν θελεις απαντας..
ποσο καιρο παιζεις..??
 

DeletedUser

Guest
επησης μπορει να ειναι ασχετο
οταν ιδρησης την συμαχια σου και την φτιαξεις μην ψαχνεις τους πολους ποντους αλλα να υπαρχουν μαχητες
πχ μπορει η συμαχια σου να ειναι 200.000 ποντους και εχεται πολεμο με μια συμαχια των 2.000.000 ποντων και να τους νικατε γιατι θα εισται
πολεμηστες και θα γνωρηζεται το παιχνιδι
 

DeletedUser

Guest
Ναι, το θέμα είναι να σε ακούνε όταν τους λες να φτιάχνουν πιο πολύ στρατό παρά κτίρια, όταν τους λες να είναι μαχητές και όχι κτίστες!
 

DeletedUser

Guest
δημοσιες σχεσεις και μονο
αυτη ειναι η συνταγη!
 

DeletedUser

Guest
Το μονο που χρειαζεσαι φιλε ειναι οι εμπειριες. Αμα ξεκινησεις απο παλιο κοσμο να παιζεις αποκτας γνωριμιες που θα εινια παλι μαζι σου σε μεταγεννεστερους κοσμους.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή