Δεν μπορω να παιξω

  • Δημιουργός θέματος sir- pokos
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
ΕΔΩ ΚΑΙ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΙΞΩ.Ενω μπαινω κανονικα στον χαρακτηρα μου(κοσμος Sigma)δεν γινεται να παιξω.Δεν δειχνει τισ μοναδες μου ,λεει οτι εχω ευνοια 500 και οτι δεν εχω θεα!,δεν γινενται να πραγματοποιησει ορισμενες λειτουργιες,δεν δειχνει χαρτη,δεν με αφηνει να μπω στις αποστολες νησιου,να εξαπολησω ξορκια και να μπω στα κτιρια την πολης μου :h:confused:. Εχω δοκιμασει απο 4 διαφορετικους υπολογιστες αλλα τιποτα.Παρακαλω αν γινεται να με ενημερωσετε για αυτο το θεμα οσο το δυνατον συντομοτερα και φυσικα να αντιμετοπιστει το προβλημα.:)
 

8EAGENHS

Forum Leader
[8ea]Aπό τις ρυθμίσεις του παιχνιδιού:

Ρυθμίσεις => Τοπική προσωρινή αποθήκευση και επιλογή στην "Διαγραφή Περιεχομένων".
Αν δεν διορθωθεί δοκίμασε με άλλον browser.
Αν το πρόβλημα συνεχίζει να υπάρχει, επικοινώνησε με Κέντρο Υποστήριξης.
[/8ea]
 

DeletedUser

Guest
AN σου πω οτι δεν δινει την μπαρα εντολων και αυτο συμμενει οχι επιλογη <<ρυμθισεις>>.Τι ενοεις απο αλλο browser;
 

knightmaregr

Team Leader
Η ομάδα του Grepolis
[kni]
Browser είναι το πρόγραμμα περιήγησης στο διαδίκτυο. Το πρόγραμμα δηλαδή που μπαίνεις στις διάφορες σελίδες. Δηλαδή κάνε δοκιμή και με άλλους browser, όπως Chrome και Firefox

[/kni]
 

DeletedUser

Guest
ok ευχαριστο το προβλημα αντιμετοπιστηκε μπορω και παλι να παιξω.Συγνωμη για την αναστατωση.
 
Κορυφή