Δεν έχει ξαναγίνει!!!

  • Δημιουργός θέματος Gogos33
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
και ξανα συνεχιζουμε τη κουβεντουλλα μας.......Φιλε Περιφιτη.....απλα μια ερωτηση......πως θα νιωθεις τωρα που εκανες οτι εκανες για να μπαναριστει σχεδων μια συμμαχια? ναι ναι αυτη η συμμαχια που και στο κοσμο Ταυ με λιγα λογια απο το Σεμπτεμβρη εως τον Νοεμβρη σε εκανε να τρεξεις απο τη 55 εως κατω στη 56 μην τυχων και δεις πυξιδα????? ολος ο κοσμος ακομα και εσυ με μποτακια επαιζε και παιζει. μονο 4 ατομα μπαναριστηκαν??? μονο??? και εντελως τυχαια μπαναριστηκαν τα ατομα που σε εκαναν να πας παρολιγο και μεχρι την 75???? και τωρα τι? κανεις τον παικταρα τωρα?? που??? σε αυτους τους ελαχιστους που εμειναν?????? που θα παει ρε Περιφιτη θα βρω και γω εναν φιλο διαχιρειστη και σε καποιο κοσμο οσα μπαν θα τρωει η αντιπαλη σου συμμαχια τοσα θα τρωει και η δικια σου που ολος τυχαιος ρε φιλε αυτα τα κολληματα σε χρονους δεν τα κανατε στο Χ !!!!!!!!!!!!! Τι εγινε? πως γινετε ενω στο Χ κολλουσατε 2-3 επιθεσεις με το απικοιακο και 2-3 αμινες μετα το απικοιακο εδω στο Ταυ να τα κολλατε ολα????? εγω πως και δεν το κανω ρε φιλε???? μηπως μηπως ο θεος Διας σας εριξε κανα κεραυνο και τα ειδατε ολα???? ΛΕΩ ΤΩΡΑ .......ΑΠΛΑ ΕΝΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΒΛΕΠΟΥΝ ΟΛΟΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΓΡΑΦΕΙΣ ΕΣΥ ΕΙΔΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΒΛΕΠΟΥΝ ΠΕΡΙΦΗΤΗΣ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΑΙΝΝΟΥΝ ΣΤΟ ΚΟΠΟ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΖΟΥΝ ΚΑΝ.


150 ΕΠΙΘΕΣΕΙς ΣΕ 2 ΠΟΛΕΙΣ ΤΟΥ OLIVERVIKO KAI OI 150 NA EINAI ΑΙΝΤΕ Η ΠΙΟ ΜΑΚΡΥΝΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΟΛΛΗΣΕ ΣΤΑ 2 ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ ΠΡΙΝ............ΠΙΟΙ ΕΙΣΤΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ.......ΑΥΤΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΑ ΕΒΛΕΠΑ ΣΤΟ Χ ,ΚΑΙ ΕΡΧΟΝΤΟΥΣΑΝ ΜΟΝΑ ΤΟΥΣ ΤΑ ΑΠΙΚΟΙΑΚΑ ΚΑΙ ΣΑΣ Τ ΑΣΠΑΓΑ ΧΩΡΙΣ DODGE?????

ΑΙΝΤΕ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ....ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΥΡΙΟ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΜΙΑ 55 ΟΛΗ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ ΝΑ ΔΩ ΕΚΕΙ ΜΕ ΠΟΙΟΥΣ ΘΑ ΠΑΙΞΕΙΣ. ΓΙΑΤΙ ΧΩΡΙΣ ΠΟΝΤΑΚΙΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ...ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΤΗΣ ΓΙΩΡΤΗΣ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ..........

ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΤΗΣΙΜΟ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ............................


ΚΑΙ 1000 ΚΟΣΜΟΙ ΝΑ ΑΝΟΙΞΟΥΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΑΘΕΣ ΣΤΟ Χ ΠΑΝΤΑ ΜΑ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΣΕ ΠΟΝΑΕΙ ΦΙΛΕ.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser10253

Guest
Χωρίς να θέλω να πάρω το μέρος κανενός...αλλά στον χι τι έπαθε(πάθαμε) εννοείς που ενώθηκε όλος ο σερβερ για να κάνετε τα θαύματα?
 

DeletedUser13480

Guest
Προς kouniampelas:ι
ολος ο κοσμος ακομα και εσυ με μποτακια επαιζε και παιζει
Είσαι σοβαρός;

150 ΕΠΙΘΕΣΕΙς ΣΕ 2 ΠΟΛΕΙΣ ΤΟΥ OLIVERVIKO KAI OI 150 NA EINAI ΑΙΝΤΕ Η ΠΙΟ ΜΑΚΡΥΝΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΟΛΛΗΣΕ ΣΤΑ 2 ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ ΠΡΙΝ.
Μιλάμε για super φανταστική ιστορία, γιατί δεν το έκανες 300 επιθέσεις να το φουσκώσεις και λίγο, ε φανταστικέ υπεργαλαξιακέ παιχταρά;

Στον Xi κέρδισαν οι άμπαλοι και οι δορυφόροι τους και σ' αυτό τους αξίζει ένα μεγάλο μπράβο, είναι αλήθεια.

Παρόλαυτα επιτρέψτε μου να μη το θεωρώ τόσο τεράστιο επίτευγμα όταν προήλθε από την ένωση του 70-80% των πιο ενεργών παικτών.

Αυτό φυσικά δεν αλλάζει την επιτυχία τους...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser11623

Guest
Για να γίνουν τα 7 θαύματα απαιτείται τεράστια ποσότητα υλών / εύνοιας σε όσο το δυνατόν μικρότερο χρονικό διάστημα. Η ένωση της Υπέρ πριν τα θαύματα έγινε για να εξυπηρετήσει αυτόν ακριβώς τον σκοπό. Υπάρχει κάποιο πρόβλημά σε αυτό??? Έτσι και αλλιώς αυτή η τακτική ακολουθείται μετά από τον ΧΙ και απο άλλους. Το θέμα μποτάκια και λοιπά βοηθήματα δεν με ενδιαφέρει και έχει πολυσηζητηθει και έτσι και αλλιώς αφορά όλους όσους παίζουν grepolis ανεξαιρέτως μιας και όλοι έχουν την δυνατότητα να τα αποκτήσουν άρα είναι θέμα της συνείδησης του καθενός το τι θα πράξει.
 

DeletedUser

Guest
Κι έτσι, μερικούς μήνες μετά, η ιστορία επαναλαμβάνεται!
Τελικά το πρόβλημα μαζί σας ξέρετε ποιο είναι; Από την πολλή λαμογιά, έχετε πείσει τους εαυτούς σας ότι είστε οι καλύτεροι και αοι αγνότεροι, κρίνοι όλοι ένα πράμα. Σας έχει γίνει δεύτερη φύση το κλέψιμο και οι αθέμιτος τρόπος παιχνιδιού, που πλέον τα θεωρείτε κανόνα.
Μαζί σας δεν θέλω να κάνω ούτε διάλογο. Γράφτε ότι θέλετε πάλι, ούτως ή άλλως δεν πρόκειται να μπω στη διαδικασία να ασχοληθώ, όπως και δεν έκανα τόσους μήνες.
Αν αισθάνεστε εντάξει με τον εαυτό σας, δικό σας πρόβλημα.
Λέτε ότι ψάχνω δικαιολογίες για τον εγωισμό μου. Ακόμη και ότι ήθελα ένωση με Άμπαλους στον Χι. Πόσο αφελείς είστε!!! Οι ίδιοι αναιρείστε με τα λεγόμενά σας! Ένωση ποιοι, δυο συμμαχίες με διαφορά δύο θαλασσών; Και αυτή την ένωση ήθελα για να κάνω θαύματα; Εγώ κύριοι βαρούσα και βαράω γατιά. Το ποιος έκανε ενώσεις τελικά αποδείχθηκε, όπως και το ποιος έπαιξε και παίζει για θαύματα, κορωνίτσες και άλλα τιμαλφή. Όπως και το ποιος διέλυσε τις συνθήκες της μιας μέρας στον Τ, όταν βάλατε τη μαριονέτα σας να κινηθεί ύπουλα...
Δεν σας ξέρω κι ούτε θέλω να σας μάθω. Και το καταλάβατε αυτό ελπίζω και στον Τ. Μαζί σας δεν θέλω να έχω καμια σχέση. Δεν με αφοράτε απλά. Εξάλλου, βρήκατε πλέον την μαριονέτα σας.
Ελπίζω να γίνομαι αντιληπτός κύριε ΝΟΝΕ ή ΚΑΝΕΝΑ ή ΓΙΩΤΑ... ξέρεις εσύ...
Το παιχνίδι είναι τρόπος ζωής σε αυτούς που παίζουν 3 και 4 λογαριασμούς. Σε αυτούς που δίνουν πχ 170 € (...τυχαίο το νούμερο...) για να αγοράσουν bot και άλλα τέτοια... εκπαιδευτικά προγράμματα.
Συνεχίστε έτσι, αυτό είναι το παιχνίδι που σας ταιριάζει και επιδιώκετε. Στον Τ εξάλλου βρήκατε και έναν ακόμη ρουφιάνο που πάντα επιθυμούσατε...
Εύχομαι μόνο η μέρα να είχε 30 ώρες για να μπορούσατε να παίζετε το παιχνίδι ακόμη περισσότερο, με ..... συνεχή παρουσία....
Και μην ξεχνάτε. Στο βιογραφικό σας να βάλετε πρώτο πρώτο τον έντιμο και ακέραιο χαρακτήρα σας, τα θαυματουργά σας έργα και φυσικά, αντί για προσωπική φωτό, βάλτε έναν κρίνο.
Από κάτω μπορείτε τώρα να «ηθικολογήσετε» ελεύθερα. Τα ξαναλέμε... του χρόνου

Τελικα ο καθε πικραμενος λεει οτι του κατεβει εδω μεσα.χαχαχαχα
Δεν εχω ξανασχολιασει στο φορουμ ποτε παρα μονο χτες και σημερα.
Perifitis το να υποθετεις οτι καποιος παιζει με 2-3 η και 10 λογαριασμους και μποτακια δεν σημαινει οτι εχεις και δικιο.ΜΑΘΕΤΕ ΝΑ ΧΑΝΕΤΕ ΓΑΤΑΚΙΑ
Μου φαινεται εμεις ειχαμε το ονομα ΑΜΠΑΛΟΙ και αλλοι την χαρη..Αντε για
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
...Μου φαινεται εμεις ειχαμε το ονομα ΑΜΠΑΛΟΙ και αλλοι την χαρη..Αντε για
Χα,χα,χα
smiley_emoticons_lol.gif

Έτσι γίνεται παιδιά σε όλους του κόσμους... Ένας με δύο οι πρωταγωνιστές και όλοι οι άλλοι κομπάρσοι. Το θέμα είναι να συνεχίσουμε να παίζουμε σε άλλους κόσμους με σκοπό να καταφέρουμε ο,τι δεν καταφέραμε στους προηγούμενους. Μιλώ επειδή έχω παίξει και κομπάρσος αλλά και πρωταγωνιστής με την ΕΝΩΣΗ ΗΡΩΩΝ έτσι ξέρω πως νιώθει ο καθένας σας. Καλή συνέχεια.
 

DeletedUser

Guest
Δε μου κάνει εντύπωση που αυτοσυγχαίρονται οι συγκεκριμένοι άνθρωποι.

Γιατί αυτοσυγχαίρεστε όμως; Τρέχατε μόνοι σας και κερδίσατε. Μπράβο. Τουλάχιστον να τρέχατε μαραθώνιο. Αλλά όχι, προτιμήσατε κατοστάρι.

Αυτό που συνέβη στον Χι είναι είτε λυπηρό είτε εξοργιστικό (ανάλογα σε τι φάση βρίσκεσαι).

Φαντάζομαι δεν υπάρχει ούτε ένας παίκτης που να ισχυρίζεται ότι όλα έγιναν σύμφωνα με τους κανονισμούς του παιχνιδιού. Ή αυτό μας λένε οι ΑΜΠΑΛΟΙ-DALTONS-PUMAS-ΙΧΩΡ; Κανονικά με αυτή την παρατήρηση, τελειώνει η κουβέντα. Αλλά αυτό είναι το λιγότερο (φαντάσου).

Το χειρότερο είναι αυτό που επιτρέπει το παιχνίδι: να ενωθούν πάνω από 50 (άντε 100... άντε 150!!) παίκτες για να φτιάξουν... θαύματα. Ή πιο σωστά: το χειρότερο είναι ότι σε κάποιους αρέσει αυτό!

Είναι σαν να λέμε (φανταστικό παράδειγμα) ότι ο τάδε έχει πληρώσει όλους τους διαιτητές στο πρωτάθλημα (αντικανονικό παιχνίδι) ΚΑΙ έχει αγοράσει παίκτες που η αξία τους είναι 10 φορές μεγαλύτερη από του δεύτερου (και 5 φορές από όλων των άλλων ομάδων μαζί). Ε και η ομάδα αυτή είναι ο Ολυμπιακός (λέω, φανταστικό παράδειγμα) και κερδίζει το πρωτάθλημα από τα Χριστούγεννα. Μπράβο, πολύ ενδιαφέρον.

Δεν υπήρχε δυσκολία. Δεν υπήρχε ανταγωνισμός. Δεν υπήρχε διακύβευμα. Δεν υπήρχε επίτευγμα.

Και για μένα, σε όσους αρέσει ένα πρωτάθλημα που 1) δεν έχει κανόνες που να τηρούνται, 2) δεν έχει ανταγωνισμό (με την καλή έννοια: σχεδόν ισάξιες ομάδες που να κοντράρονται για τη νίκη) είναι: βαρετοί άνθρωποι.

Και οι βαρετοί άνθρωποι έφτιαξαν ένα βαρετό Κόσμο. Περί αυτού πρόκειται.

Λυπηρό και... πολύ συνηθισμένο. Οπότε ναι: "έχει ξαναγίνει!!!"

Το πραγματικά σπάνιο ήταν η περιφρόνηση που είχαν οι "ηττημένοι" για τους "νικητές". Αυτό δεν το'χω ξαναδεί σε τέτοιο βαθμό σε παιχνίδι ή αγώνισμα. Αυτό ναι, ήταν κατόρθωμα.
 

DeletedUser11623

Guest
Αγαπητε Fortin,

Τωρα απαξιώνεις την νικη των αντιπάλων σου στο παιχνιδι. Τότε όμως έφτιαξες συμμαχία με το ιδιο άνομα και έστελνες προσκλήσεις στους παίκτες που είχαν πόλεις στα θαυματα μπας και πιάσεις κανέναν στον υπνο και σταματήσει η αναπτυξη του θαυματος!! Δεν λεω ότι κατι τετοιο είναι παρανομο αλλα αντικατοπτριζει την απογνωση που σας ειχε πιασει. Εσας και πολλους αλλους που εταζαν χρηματικα ποσα (όχι εσύ) σε παικτες μας για να παραχωρησουν πολη σε θαυμα. Να σου πω και κατι στην τελικη¨? Λετε ότι ειμαστε θαυματολαγνοι κλπ κλπ τοτε γιατι δεν κατσατε μετα το τελος των θαυματων να μας δειξετε τις πολεμικες σας αρετες??
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Λέτε ο,τι θέλετε και αυτό είναι το χειρότερο. Δεν τιμωρηθήκαν καταγγελίες γίναν ελέγχθηκαν και δεν αποκλειστίκαν άρα έπαιζαν το παιχνίδι σωστά. Δεν έχετε τίποτα για να το αποδείξετε. Βγήκαν πρωτοι!
 

DeletedUser14054

Guest
λαθος

Αγαπητε Fortin,

Τωρα απαξιώνεις την νικη των αντιπάλων σου στο παιχνιδι. Τότε όμως έφτιαξες συμμαχία με το ιδιο άνομα και έστελνες προσκλήσεις στους παίκτες που είχαν πόλεις στα θαυματα μπας και πιάσεις κανέναν στον υπνο και σταματήσει η αναπτυξη του θαυματος!! Δεν λεω ότι κατι τετοιο είναι παρανομο αλλα αντικατοπτριζει την απογνωση που σας ειχε πιασει. Εσας και πολλους αλλους που εταζαν χρηματικα ποσα (όχι εσύ) σε παικτες μας για να παραχωρησουν πολη σε θαυμα. Να σου πω και κατι στην τελικη¨? Λετε ότι ειμαστε θαυματολαγνοι κλπ κλπ τοτε γιατι δεν κατσατε μετα το τελος των θαυματων να μας δειξετε τις πολεμικες σας αρετες??


σωστος
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser4519

Guest
Παιξτε μπαλα και αφηστε τις κλαψες ...

Ναι οι 4 "καλυτερες" συμμαχιες φτιαξανε μια ΥΠΕΡ που τα σαρωσε ολα ...
Τα υπολοιπα 1000 ή οσεες εκατονταδες ατομα παιζουν τελοσπαντων τον κοσμο τι κανανε ??

Ας προσπαθουσαν καλυτερα !
 
Κορυφή