ΔΙΑΧΙΡΗΣΤΗΣ ΚΑΙ ΠΑΙΧΤΗΣ ΣΤΟΝ ΙΔΙΟ ΚΟΣΜΟ....ΤΥΧΑΙΟ????

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser8539
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser8539

Guest
ΡΕ ΜΑΓΚΕΣ ΑΣ ΜΟΥ ΕΞΗΓΗΣΗ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΝΩ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΔΙΑΧΙΡΙΣΤΗΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΑΙΧΤΗΣ ΣΤΗ Ν ΙΔΙΑ ΘΑΛΑΣΣΑ....ΓΙΑ ΤΟΥ ΛΟΓΟΥ ΤΟΥ ΑΛΗΘΕΣ ΔΕΙΤΕ ΕΝΑ ΣΚΡΙΝ ΣΟΤ ΑΠΟ ΠΑΙΧΤΗ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΙΟΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΚΑΙ ΣΑΝ ΔΙΑΧΙΡΙΣΤΗΣ ΣΕ ΑΙΤΗΜΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΙΟΤΑ...

http://prntscr.com/95y8v
 

-PNS-

Άρμα
O παίκτης διαχειριστής που λες αγαπητέ, έχει 175 πόντους σε ένα κόσμο που τελειώνει. 175 πόντοι είναι οι αρχικοί που σου δίνει σε όλους τους κόσμους, εκτός από τον κόσμο των ηρώων. Προφανώς λοιπόν δεν παίζει. Το ότι τον βλέπεις γραμμένο δεν σημαίνει ότι παίζει. Για εμένα μπήκες και ανέβασες ένα ποστ για προφανής λόγους. Δεν υπερασπίζομαι κανένα, αλλά αυτό με το να γράφει ο καθένας ότι θέλει για λόγους εντυπωσιασμού έχει ξεφύγει πλέον. O παίκτης διαχειριστής που λες μπήκε σε αυτόν τον κόσμο στις 24 Ιουλίου του 2011, αν δεν κάνω λάθος όταν ξεκίνησε ο κόσμος, ή κάπου εκεί, και δεν έχει κάνει την παραμικρή ενέργεια από τότε. Τώρα, αν αυτό εσένα σου λέει ότι είναι διαχειριστής που παίζει σε αυτόν κόσμο, ας το κρίνουν και όσοι άλλοι διαβάσουν αυτό το ποστ...
 

8EAGENHS

Forum Leader
[8EA]Οι κανόνες απαγορεύουν να ΠΑΙΖΕΙ διαχειριστής σε κόσμο που ελέγχει, δεν απαγορεύουν να διατηρεί έναν λογαριασμό με μια πόλη 175 πόντων για τις ανάγκες της διαχείρισης.
[/8EA]
 

DeletedUser8539

Guest
ΡΕ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΕΤΕ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ? ΤΙ ΠΟΛΗ 175 ΠΟΝΤΟΥΣ ΚΑΙ ΒΛΑΚΕΙΕΣ.... ΟΙ ΚΑΝΟΝΕΣ ΙΣΧΥΟΥΝ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΕΠΙΛΕΚΤΙΚΑ... ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΣΩ ΟΥΤΕ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΕΧΩ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΝΩ ΑΛΛΑ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΚΑΙΣΑΡΑ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΜΟΝΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΙΜΙΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΧΝΕΙ ΚΙΟΛΑΣ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΣΑΣ ΑΠΕΔΕΙΞΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ...ΑΓΑΠΗΤΕ ΦΟΡΟΥΜΕ ΛΗΝΤΕΡ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΟΤΙ Ο ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΧΙΡΙΣΤΗΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΗ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΠΟΥ ΚΑΠΟΙΟΙ ΡΙΧΝΟΥΝ ΤΑ ΩΡΑΙΑ ΤΟΥΣ ΛΕΦΤΟΥΔΑΚΙΑ ΔΕΝ ΕΠΗΡΕΑΖΕΙ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ??? ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΤΟ ΠΑΙΖΩ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΜΟΝΟ ΚΤΙΖΩ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΣΟΜΑΙ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΥΠΑΡΧΩ ΣΕ ΕΝΑΝ ΚΟΣΜΟ... ΜΗΝ ΠΡΟΙΣΠΑΘΕΙΣ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙΣ ΜΕ ΤΙΣ ΛΕΞΕΙΣ Η ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΟΧΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ.... ΔΩΣΤΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΙΑ ΞΕΚΑΘΑΡΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΚΑΙ ΑΦΗΣΤΕ ΤΙΣ ΑΕΡΟΛΟΓΙΕΣ ... ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΥΠΕΡΑΣΠΙΣΤΕΙΣ ΤΟΝ ΕΡΓΟΔΟΤΗ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΛΑΛΑΚΕΣ.... ΑΠΑΙΤΩ ΑΜΕΣΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΠΙΟ ΛΟΓΟ ΔΕΝ ΤΗΡΟΥΝΤΕ ΟΙ ΚΑΝΟΝΕΣ.... ΚΑΙ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΑΦΟΥ Ο ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ ΤΟΥ 2011 ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΦΑΝΤΑΣΜΑ Η ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΠΟΛΗ??? ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΔΙΑΦΕΥΓΕΙ ΝΑ ΤΟ ΕΦΑΡΜΟΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ... ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΖΗΤΗΣΩ ΚΑΙ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΕΝΑ ΔΙΑΧΙΡΙΣΤΗ Ή ΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ ΔΙΑΧΙΡΙΣΤΗΣ ΕΧΕΙ ΠΟΛΗ ΣΕ ΚΟΣΜΟ ΠΟΥ ΔΙΑΧΙΡΙΖΕΤΑΙ?????
 

8EAGENHS

Forum Leader
[8EA]Η απάντηση είναι ξεκάθαρη. Κανείς από τους διαχειριστές και με κανέναν τρόπο δεν μπορεί να επηρεάσει τα δεδομένα και τη ροή του παιχνιδιού. Οι διαχειριστές ελέγχονται από τα κεντρικά της Γερμανίας περισσότερο από κάθε άλλον παίκτη.
Κλειδώνει όπως κλειδώνει και θα κλειδώνει κάθε νήμα που ανοίγεται για τη δημιουργία εντυπώσεων.
Παράπονα για τυχόν "αδικίες" στο Κέντρο Υποστήριξης. [/8EA]
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή