ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ

  • Δημιουργός θέματος dinoskarditsa
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
1)να περνουμε καθημερινα λιγο χρυσο (πχ 5 χρυσο την ημερα)

2)παλια η τριηρης ηταν το ποιο δυνατο πλοιο,τωρα περιπυ κανεις δεν το φτιαχνει..καλο θα ηταν να δυναμωθει ομως και με το αναλογο κοστος

3)εναν θεο που να δινει πετρα.. πχ τον Ηφαιστο ... υπαρχουν ηδη θεοι για πετρα(Ποσειδωνας) και ασημι(Αδης) , θα επρεπε να μπει ενας και για πετρα
 

DeletedUser

Guest
1)να περνουμε καθημερινα λιγο χρυσο (πχ 5 χρυσο την ημερα)

2)παλια η τριηρης ηταν το ποιο δυνατο πλοιο,τωρα περιπυ κανεις δεν το φτιαχνει..καλο θα ηταν να δυναμωθει ομως και με το αναλογο κοστος

3)εναν θεο που να δινει πετρα.. πχ τον Ηφαιστο ... υπαρχουν ηδη θεοι για πετρα(Ποσειδωνας) και ασημι(Αδης) , θα επρεπε να μπει ενας και για πετρα


1) Δεν νομίζω ότι θα γίνει κάτι τέτοιο! Δε συμφέρει την εταιρία!

2) Η τριήρης δεν θεωρώ ότι είναι άχρηστο πλοίο. Απλά δε βολεύει σε κόσμο με εξέγερση. Σε κόσμο με κατάκτηση το βρίσκω πολύ χρήσιμο αν το στείλεις με το αποικιακό καθώς δεν σε νοιάζει η ταχύτητά του και μπορεί να αμυνθεί σε αντίθεση με τους φάρους

3) Πιστεύω ότι ο επόμενος θεός (αν υπάρξει) θα έχει όντως μια τέτοια δύναμη
 

DeletedUser

Guest
speed sεrver οπως στις φυλετικες

Γιατί δεν κάνουμε κι εμείς διάφορους speed servers οπως και στις φυλετικες που γίνονται διαφοροι γυροι 5-6 ωρες με ταχυτητα 400 και να εχουν ενα σκοπο(περισσοτερα χωρια, περισσοτερες επιθετικες απωλειες, κατακτηστε τα περισσοτερα χωρια του mad18 και ο νικητης να περνει ενα χρηματικο επαθλο (30 χρυσο, 100 χρυσο)
 

DeletedUser

Guest
αμα γινοταν αυτο παντως(δεν πολυσυμφωνω ομως)να γινοταν τα Χριστουγεννα ,το καλοκαιρι η το Πασχα οπου ο κοσμος δεν εχει δουλεις..
 

DeletedUser

Guest
αυτο στις φυλετικες γινετε καθε εβδομαδα σχεδον
 

DeletedUser

Guest
ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ..ΔΕΝ ΞΕΡΩ..
ΦΥΛΕΤΙΚΕΣ ΠΑΙΖΩ ΟΜΩΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟ..ΜΠΑΙΝΩ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΝΕΒΑΩ 2 ΚΤΙΡΙΑ
ΓΙΑ ΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΕΙΣ ΠΑΙΖΩ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΚΙ ΕΧΩ 700 ΠΟΝΤΟΥΣ(ΙΧΑ 900 ΟΜΩΣ ΜΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ ΜΕ ΚΑΤΑΠΕΛΤΕΣ)

[8EA]Προειδοποίηση: To spam δεν επιτρέπεται στο κεντρικό φόρουμ.
8EAGENHS[/8EA]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ΜΕ ΤΙΣ ΤΡΙΙΡΕΙΣ ΣΥΜΦΩΝΩ ΚΙ ΕΓΩ,ΜΕ ΤΑ ΑΛΛΑ ΟΧΙ.
 

DeletedUser7570

Guest
Συμφωνώ με τον marko αλλά θα έπρεπε να γίνεται με πολλούς περιορισμούς (παράδειγμα τα απιοκιακά θα γινόντουσαν πολύ γρήγορα και θα γινόντουσαν οι κατακτίσεις θα έφταναν πολύ γρήγορα πράγμα που θα έκανε παίκτες να χάσουν τις πόλεις τους.) και να μπορούσες να διαλέξεις αν θέλεις να συμετάσχεις.
 

DeletedUser6835

Guest
μια χαρα ειναι το grepolis ετσι
αν η τριηρης γινοντουσαν διπλασια δυναμη δεν θα συμφερε
αν γινωνταν οι κατακτησεις γρηγορα δεν θα ηταν ωραιο

εγω θα ελεγα να αυξηθει το οριο το αποικιακου απο 48 σε 60 ωρες
 

DeletedUser

Guest
ΚΟΣΜΟΣ ΗΡΟΩΝ

ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΣΧΟΛΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΟ ΟΤΙ ΑΥΤΗ
Η ΙΔΕΑ ΜΕ ΤΑ ΘΑΥΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΗ
ΚΑΙ ΠΟΛΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΑΤΗΣΟΥΝ ΜΕΤΑ
ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΩΝ ΘΑΥΜΑΤΩΝ ΔΙΟΤΙ ΑΠΟ
ΟΤΙ ΞΕΡΩ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΕΜΙΚΟ
ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΦΑΡΜΑ ΠΟΥ ΑΝΤΙ ΝΑ
ΤΑΙΖΟΥΜΕ ΤΑ ΓΟΥΡΟΥΝΑΚΙΑ ΤΑΙΖΟΥΜΕ ΤΑ ΘΑΥΜΑΤΑ
ΜΕ ΥΛΕΣ
ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΤΑ ΜΕΤΑΦΕΡΕΤΕ ΣΤΟΥΣ ΕΜΠΝΕΥΣΤΕΣ
ΤΩΝ ΘΑΥΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΘΥΜΙΣΕΤΕ ΟΤΙ ΣΕ
ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΠΑΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΙ
ΗΛΙΚΙΑΚΑ ΠΑΙΧΤΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ ΑΛΛΑ ΔΕΝ
ΜΠΟΡΟΥΝ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΝΑ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΥΛΕΣ ΓΙΑΤΙ
ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΟ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΝ
ΠΟΥ ΕΧΕΙ 50 60 Η 120 ΠΟΛΕΙΣ
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
 

DeletedUser1540

Guest
Το όριο των 48 ωρών υπάρχει για να μην προλάβει ο παίκτης από τη στιγμή που ξεκινήσει το αποικιακό να ενεργοποιήσει τις διακοπές. Ν το όριο ανέβει στις 60 τότε μόλις φτάσει το αποικιακό σε απόσταση 48 και κάτι ωρών θα ενεργοποιήσω τις διακοπές και τότε σύμφωνα με την λογική των διακοπών η επίθεση σου θα πρέπει να ακυρωθεί.
 

DeletedUser6835

Guest
ΚΑΛΑ ΛΕΣ ΑΛΛΑ ΕΣΤΩ ΣΤΙΣ ΙΔΡΥΣΕΙΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ 60 ΩΡΕΣ
 
Κορυφή