[ΑΠΑΝΤΗΘΗΚΕ] ΔΙΑΛΕΥΚΑΝΣΗ

  • Δημιουργός θέματος adamastos 21
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ LINK : http://forum.gr.grepolis.com/showthread.php?5317-%CE%A4%CE%BF-%CF%84%CE%AD%CE%BB%CE%BF%CF%82-%CF%84%CF%89%CE%BD-%CE%BA%CF%8C%CF%83%CE%BC%CF%89%CE%BD-%CF%84%CE%BF%CF%85-Grepolis Η ΑΓΑΠΗΤΗ Head Admin Μελωδία ΜΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΕΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΡΟΫΠΟΘΕΣΕΙΣ ΤΟΥ ΚΛΕΙΣΙΜΟΥ ΕΝΟΣ ΚΟΣΜΟΥ.ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗΣ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΕΓΓΡΑΦΟΥΝ ΝΕΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΣΤΟΥΣ ΚΟΣΜΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΘΑΥΜΑΤΩΝ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΚΟΣΜΟΙ ΚΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΟΙ ΠΡΩΤΟΙ ΟΠΩΣ Ο ΑΛΦΑ, Ο ΒΗΤΑ ΚΑΙ Ο ΓΑΜΜΑ ΔΕΝ ΘΑ ΦΤΑΣΟΥΝ ΣΤΟ ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΓΓΡΑΦΟΝΤΑΙ ΝΕΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ?ΕΠΙΣΗΣ Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΕΡΩΤΗΣΗ, ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΝ ΠΑΙΚΤΕΣ ΝΑ ΞΑΝΑΕΓΓΡΑΦΟΥΝ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΚΟΣΜΟΥΣ?

this is grepolis
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

8EAGENHS

Forum Leader
http://forum.gr.grepolis.com/showthread.php?5457-%CE%91%CE%B4%CF%85%CE%BD%CE%B1%CE%BC%CE%AF%CE%B1-%CE%B5%CE%B3%CE%B3%CF%81%CE%B1%CF%86%CE%AE%CF%82-%CE%BD%CE%AD%CF%89%CE%BD-%CE%BC%CE%B5%CE%BB%CF%8E%CE%BD[8EA]Όταν δεν εγγράφονται νέοι παίκτες, φυσιολογικά ο κόσμος θα φθίνει, μέχρι να φτάσει στον αριθμό που προϋποθέτει το κλείσιμό του.
Η αδυναμία εγγραφής νέων παικτών δεν είναι εξ αιτίας καμιάς αναβάθμισης, απλά οι κόσμοι στους οποίους έχει αρχίσει η εποχή των θαυμάτων, είναι πλέον κλειστοί διά παντός σε νέες εγγραφές. [/8EA]
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser

Guest
Δηλαδή το Grepolis σφραγίστηκε δια παντός και η μόνη δραστηριότητα του θα είναι οι καινούριοι κόσμοι?
 

-PNS-

Άρμα
Να μπορέσει πάντως κάποιος να ξαναμπεί σε κόσμο που ήδη έπαιζε, ενώ έχει μείνει χωρίς πόλη (πυξίδα) και έχει αρχίσει η εποχή των θαυμάτων, δεν υπάρχει περίπτωση φίλε μου. Το δοκίμασα σε Iota και Kappa, για να δω δοκιμαστικά αν μου δίνει τη δυνατότητα, και ούτε μου βγάζει τον κόσμο πλέον. Αντίθετα πχ στον My κανονικά αν θέλω μπορώ να ξαναμπώ.

Εγώ το βρίσκω σωστό αυτό που έγινε γιατί οι ίδιοι οι παίκτες φωνάζουν στο φόρουμ ότι οι πρώτοι κόσμοι έχουν γίνει κουραστικοί. Και δεν βλέπω ποιος ο λόγος να θέλει να μπει κάποιος σε κόσμο που τελειώνει, ξεκινόντας από την αρχή όταν πάρα πολλοί παίκτες θα έχουν 50+ πόλεις και 100+ πόλεις...
 

DeletedUser

Guest
Εχουν γινει κουραστικοι αλλα οταν εγγραφονται νεοι παικτες ιδρυονται νεες συμμαχιες και εστω και παρωδικα ζωντανευει το παιχνιδι!!!Εγω δεν το πηρα πολυ ζεστα και παρότι παιζω πανω απο 2,5 χρονια το παιχνιδι στον βητα εχω μολις 34 πολεις και αυριο κατακταω την 35η.Παιδια ομως που εχουν ριξει ιδρωτα και πολλα πολλα λεφτα στο παιχνιδι... Εκει τι γινεται??? Αυτο ειναι το ευχαριστω της εταιριας???
 

8EAGENHS

Forum Leader
[8EA]Το μόνο που κάνουν οι νέοι παίκτες που εγγράφονται σε παλαιούς κόσμους, είναι να διαμαρτύρονται γιατί τους χτυπάνε οι μεγάλοι παίκτες. Τίποτε άλλο δεν μπορούν ούτε να προσφέρουν ούτε να λάβουν. Το παιχνίδι προχωράει μπρος.[/8EA]
 

DeletedUser

Guest
Και η απαντηση στο τελευταιο σκελος της ερωτησης???Αυτο ειναι το ευχαριστω της εταιριας για τα παιδια που εχουν χαλασει ενα καρο λεφτα και ωρες στο παιχνιδι???
 

8EAGENHS

Forum Leader
[8EA]Αν διαβάσεις προσεκτικά την ανακοίνωση κλεισίματος των κόσμων και την διανθίσεις με έναν λογικόν ειρμό, θα λάβεις απάντηση.[/8EA]
 

DeletedUser

Guest
Anyway δεν συμμεριζομαι την λογικη σας αλλα δεν μπορω να την αλλαξω οποτε το μονο που μου μενει ειναι να τη δεχτω:(!! Κυριε 8EAGENHS σας ευχαριστω πολυ για τον πολιτισμενο διαλογο και ευχομαι να ξαναεχουμε μια συζητηση!!
 

DeletedUser4519

Guest
Δεν εχει κανενα νοημα να εγγραφονται νεοι παικτες σε κοσμους που ειναι σχεδον τελειωμενοι και παιζονται 2,5 χρονια

δε δινει τπτ στο παιχνιδι ουτε αυτος που γραφεται κερδιζει τιποτα.

Ωρα ηταν να γινει ετσι ωστε σε πολυυυ καιρο να κλεινουν κ οριστικα
 
Κορυφή