ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ

  • Δημιουργός θέματος kanales
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
ΠΑΛΗΚΑΡΙΑ ΠΑΙΖΩ ΠΕΡΙΠΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΕΝΑΡΞΗΣ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΜΕ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ EMAIL KAI ΚΩΔΙΚΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΧΤΕΣ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ ΝΑ ΜΠΩ ΜΕΣΑ ΛΕΕΙ ΟΤΙ Ο ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΤΕ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΥΣ ΚΩΔΙΚΟΥΣ Η ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΕΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ ΘΕΜΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
 

DeletedUser

Guest
Ακριβως κατω απο το κουτακι που πληκτρολογεις τον κωδικο προσβασης σου γραφει με γκρι μικρα γραμματα: "Ξεχασες τον κωδικό;". Πατησε απανω του, ακολουθησε τις οδηγιες και θα βαλεις εναν νεο κωδικο προσβασης ;)
 

DeletedUser

Guest
ΕΠΕΙΔΗ ΕΓΩ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ <<ΕΝΟΧΛΩ>> ΤΟΥΣ ΣΥΜΠΑΙΚΤΕΣ ΜΟΥ ΠΡΙΝ ΑΠΟΤΑΝΘΩ ΚΑΠΟΥ ΓΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΕΞΑΝΤΛΩ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΔΙΔΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΑΙ ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΓΡΑΦΕΙ ΟΤΙ ΤΟ E-MAIL ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ ΔΕΝ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΕΝ ΟΛΙΓΟΙΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΥΣ ΚΩΔΙΚΟΥΣ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟΥΣ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΣΤΟ E-MAIL ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΥΠΑΡΚΤΟ (ΑΚΟΥ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ) ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΦΟΒΑΜΑΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΤΡΟΠΟ ΜΠΗΚΑΝ ΣΤΟΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΛΛΑΞΑΝ ΚΩΔΙΚΟΥΣ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΙ ΣΤΙΓΜΗ ΕΙΜΑΙ ΕΡΜΑΙΟ ΤΩΝ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΣΑΣ
 

DeletedUser2397

Guest
Ξαναπροσπάθησε.Αλλιώς ΑΙΤΗΜΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ
 

8EAGENHS

Forum Leader
ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΦΟΒΑΜΑΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΤΡΟΠΟ ΜΠΗΚΑΝ ΣΤΟΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΛΛΑΞΑΝ ΚΩΔΙΚΟΥΣ
Πολύ ορθά φοβάσαι γιατί κατά 90% αυτό συνέβει.
Η αίτηση υποστήριξης δεν ξέρω τι θα μπορούσε να σου προσφέρει μιας κι εσύ δεν φρόντισες να βάλεις έναν δύσκολο κωδικό που δύσκολα θα μπορούσε να "μαντευθεί" από κάποιον επιτήδειο.
 

DeletedUser

Guest
Πάντως αν συνέβηκε η κλοπή των κωδικών σου, έχουν αλλάξει και το mail πια αφού μπορεί να αλλαχθεί εύκολα.
 

DeletedUser

Guest
Πάντως αν συνέβηκε η κλοπή των κωδικών σου, έχουν αλλάξει και το mail πια αφού μπορεί να αλλαχθεί εύκολα.

Δεν νομίζω να έκαναν κάτι τέτοιο αλλά και αν έκαναν για καλή σου τύχη το παιχνίδι στέλνει ένα μήνυμα στο αρχικό email που λέει αν αλήθεια θέλεις να αλλάξεις το email. Νομίζω σου δίνει χρόνο 14 μέρες για να ακυρώσεις την αλλαγή email και να αλλάξεις τον κωδικό. Δεν είμαι σίγουρος όμως αλλά στις Φυλετικές αυτό υπάρχει!
 

DeletedUser

Guest
παιδες εχετε δικιο,ηταν ευκολο το password πιστευω οτι μου αλλαξαν και το e-mail μου (τα φωτα) αυτο που θελω ειναι οι admin να τον κλειδωσουν τον τυπο εξω που μπαινει στις πολεις μου και να μου στειλετε καινουργιους κωδικους ξερει και ο φιλος ο multiattica λογο γειτονιας τι κατηγοριας παικτης ειμαι τοσες πολεις δεν θα τις ξανακανω με τιποτα απο την αρχη ελπιζω να μπορω μεχρι αυριο
 

DeletedUser

Guest
παιδες εχετε δικιο,ηταν ευκολο το password πιστευω οτι μου αλλαξαν και το e-mail μου (τα φωτα) αυτο που θελω ειναι οι admin να τον κλειδωσουν τον τυπο εξω που μπαινει στις πολεις μου και να μου στειλετε καινουργιους κωδικους ξερει και ο φιλος ο multiattica λογο γειτονιας τι κατηγοριας παικτης ειμαι τοσες πολεις δεν θα τις ξανακανω με τιποτα απο την αρχη ελπιζω να μπορω μεχρι αυριο

Παρακαλούμε να κάνεις Αίτηση ώστε να μπορέσει να λυθεί το πρόβλημα σου.
 

DeletedUser

Guest
Στην αρχικη σελιδα συνδεσης του παιχνιδιου, κατω απο τις 4 φωτο (Νησι-πολη-μαντιχωρας-οπλιτης) γραφει ενα Τ-Ε-Ρ-Α-Σ-Τ-Ι-Ο "Παίξε τώρα δωρεάν!" και ακριβως απο κατω του:
" Φόρουμ - Κέντρο Υποστήριξης - Βοήθεια/Wiki - Κανόνες Παιχνιδιού- Ομάδα"
Θα πατησεις το "Κέντρο Υποστήριξης" και θα γραψεις αναλυτικα το προβλημα σου και οχι τις υποψιες σου...
 

DeletedUser

Guest
παιδες προσπαθω να μπω και απο το κεντρο υποστηριξης αλλα και εκει οι κωδικοι μου ειναι αλλαγμενοι αρα δεν μπορω να κανω αιτηση υπαρχει αλλος τροπος?
 

DeletedUser

Guest
του εχω στειλει ηδη δυο π.μ. αλλα απο οτι φαινεται δεν τα εχει ακομα ανοιξει.
 

DeletedUser

Guest
Αφού στάλθηκε το μήνυμα, μπορεί να κλειδώσει !!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή