Γκαφες!!

  • Δημιουργός θέματος Ploutwnas
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser3643

Guest
toso gkaντεμης ειμια ποια ρε??????....κοιτατε τη εγινε
λιγα δεφτερολεπτα πριν την επιθεσεις παω να βγαλω τα στρατευματα ...παταω αποστολη και κολλαει οταν με το καλο μτ απο 2-3 λεπτα που ξεκολλισε παω να


http://gr3.grepolis.com/game/report?id=7246797&action=view&town_id=13296&h=e5f595de6a5#
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser4067

Guest
προχθες παω να κανω σοφια για να σιγουρευτω οτι ειναι αποικιακο και κανω ηρωικη δυναμη...αα καλο εεε!

καλα τα πηγα!
 

DeletedUser3643

Guest
xaxaxaxaxaxaxaxa

το ειπες στο φορουμ (μας)?????
 

DeletedUser

Guest
είχα ένα δικαίωμα πόλης και τα είχα πάρει με κάτι φαντάσματα που τα σπαγαν συμμαχοι.
έτσι από τα νεύρα μου πάω και κάνω αποικία 48 ώρες μακρια.
την επόμενη μέρα κατάλαβα τι έγινε. έκανα κατασκοπία για εχθρό και ήταν άδειος...
20 ώρες ήθελε η αποικία και 5 η κατάκτηση.
σκέφτομαι θα φτάσει πρώτο αυτό της κατάκτησης και έτσι κάθομαι 4 ώρες ετοιμάζοντας τα πάντα για να το δώ να γυρίζει πίσω μόνο αυτό και τα πλοία.....:d:d:d:d:d:d:d
 

DeletedUser

Guest
Εποχή οικονομικής κρίσης,καλοκαίρι 2011...όλα τα βαρβαρικά του νησιού στο 18-21% διάθεση,και να είμαι αποφασισμένος να φαρμάρω μια γειτονική πόλη,ανενεργού παίχτη,αφού την είχα αδειάσει και βεβαιωθεί οτι είναι άδεια από κατασκοπεία...Στέλνω λοιπόν 700 ξιφομάχους να κάνουν την "ανάληψη" μια και καλή για να μην έχω κάθε φορά απώλειες λόγω τείχους,με ένα κακό προαίσθημα...Και τι να δω? Λίγο μετά τα μισά της διαδρομής,η πόλη είχε κατακτηθεί από άλλον,και εγώ δε μπορούσα να ακυρώσω την "επίθεση"..Και το αποτέλεσμα?..να χάσω 350 ξιφομάχους απο 5 άρματα και 8 ιππείς...(καλό ξεφτέρι και ο κατακτητής με αυτά που άφησε...)
 

DeletedUser4655

Guest
αργησα κατι μηνες να παρω μερος στην συζητηση αλλα καλιο αργα παρα ποτε..πολλοι φιλοι και εχθροι εχουν φυγει απο το game!!!!

Λοιπον εγω προχθες πηγα να στειλω στον φιλο τον bladewing υποστηριξεις,μπαινω στις πολεις παταω τα μεταφορικα αλλα ξεχναω μια λεπτομερεια,δεν πατησα τις μοναδες οποτε μεταφορικα απο 3 πολεις πηγαν αδεια!!!
 
Κορυφή