Γεια σας

  • Δημιουργός θέματος Chimosan
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
Γεια σας,

Είμαι ένας Άγγλος παίκτης του Grepolis και είχαν την επιτυχία πάνω σε αυτόν το διακομιστή. Ήμουν κατάταξη δύο στον κόσμο Beta, rank μία για τον κόσμο Omicron και τάξη τρία Psi κόσμο.

Μπορείτε να αναρωτηθείτε αυτό που κάνω εδώ στην ελληνική διακομιστή, αλλά πρόσφατα ένας από τους παίκτες σας δημιούργησε ένα θέμα λέγοντας ότι ήταν να δώσει μακριά έναν λογαριασμό στο ελληνικό server. Αυτό με έκανε να σκεφτώ ότι βλέπουν όπως είμαι προσπαθούν να μάθουν Αρχαία Ελληνικά ίσως παίζει στην ελληνική διακομιστή θα βοηθήσει, ώστε σήμερα έχω έρθει εδώ.

Θα ήθελα να ξέρω ποιος είναι ο καλύτερος κόσμος για να παίξει όσον αφορά τις ρυθμίσεις και τέτοια.

Σας ευχαριστώ πολύ και ελπίζω να γνωρίζουν κάποιοι από εσάς καλύτερα στο μέλλον!

~ Αχιλλέα (Woops, που ήταν το φόρουμ για το όνομά μου λογαριασμό στην αγγλική διακομιστή :h:eek:)

(PS Συντονιστές Ελπίζω να το βάλω στη σωστή θέση, εγώ κατάλαβα περίπου της αγοράς ήταν το ίδιο με μας ακρόπολη)
 

DeletedUser

Guest
Σας ευχαριστώ πολύ για τη βοήθειά σας ωραίο να σας γνωρίσουμε

Ένα άλλο ερώτημα, πώς θα θέσει μια εικόνα στο sig σας; Αλλά δεν χρησιμοποιούν ανεβάσετε υπογραφή καθώς ruisn την ποιότητα.
 

DeletedUser3491

Guest
[cho]The thread has been moved to the English Forum.
There is no need to use a translator any more, please write in English.[/cho]
 

DeletedUser

Guest
Thank you for that, i have been gifted a 300k account on Gamma so its all good :)
 

DeletedUser

Guest
well...

Γεια σας,

Είμαι ένας Άγγλος παίκτης του Grepolis και είχαν την επιτυχία πάνω σε αυτόν το διακομιστή. Ήμουν κατάταξη δύο στον κόσμο Beta, rank μία για τον κόσμο Omicron και τάξη τρία Psi κόσμο.

Μπορείτε να αναρωτηθείτε αυτό που κάνω εδώ στην ελληνική διακομιστή, αλλά πρόσφατα ένας από τους παίκτες σας δημιούργησε ένα θέμα λέγοντας ότι ήταν να δώσει μακριά έναν λογαριασμό στο ελληνικό server. Αυτό με έκανε να σκεφτώ ότι βλέπουν όπως είμαι προσπαθούν να μάθουν Αρχαία Ελληνικά ίσως παίζει στην ελληνική διακομιστή θα βοηθήσει, ώστε σήμερα έχω έρθει εδώ.

Θα ήθελα να ξέρω ποιος είναι ο καλύτερος κόσμος για να παίξει όσον αφορά τις ρυθμίσεις και τέτοια.

Σας ευχαριστώ πολύ και ελπίζω να γνωρίζουν κάποιοι από εσάς καλύτερα στο μέλλον!

~ Αχιλλέα (Woops, που ήταν το φόρουμ για το όνομά μου λογαριασμό στην αγγλική διακομιστή :h:eek:)

(PS Συντονιστές Ελπίζω να το βάλω στη σωστή θέση, εγώ κατάλαβα περίπου της αγοράς ήταν το ίδιο με μας ακρόπολη)

as you can see translating English to Greek with Google isn't the best choice... :D so i am making you a question... If you want can i help you translate from Greek to English and the opposite???
 

DeletedUser

Guest
γουάτ χάπεντ χίαρ τζέντλεμεν?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
-.- nothing special , an english player is playing in here and he needed help :D (i think he wants to learn Greek...) well the fact is that all things are good :) (here you can freely speak english due to subjects name!)
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή