[ΕΡΩΤΗΣΗ] ΓΙΑΤΙ ΑΠΑΞΙΩΝΕΤΕ ΤΟ ΠΡΟΪΟΝ ΣΑΣ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser14192
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser14192

Guest
ΣΤΙΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΤΙΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΕΤΕ ΟΤΙ ΘΑ ΑΝΗΞΕΙ ΝΕΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΣΤΙΣ 31 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ . ΜΑΣ ΜΕΤΑΦΕΡΕΤΕ ΣΤΗΝ ΑΝΟΙΞΗ ΚΥΡΙΟΙ ΓΙΑΤΙ ΜΟΝΟ ΣΑΝ ΠΡΩΤΑΠΡΙΛΙΑΤΙΚΟ ΑΣΤΕΙΟ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
ΚΟΣΜΟΣ 2 !!
ΜΕ ΤΑΧΗΤΗΤΑ ΜΟΝΑΔΩΝ 1 !!!!!!!!!!!!!!!!
ΠΟΙΟΙ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΝΕ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ΣΕ ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ
ΙΔΗ ΜΕ ΤΟ ΑΝΟΙΓΜΑ ΚΟΣΜΟΥ ΚΑΘΕ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΧΕΙ ΥΠΟΤΙΜΗΘΕΙ ΑΛΛΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΟΙ ΚΟΣΜΟΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΟΧΙ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΙ
 

DeletedUser17030

Guest
Πολλές φορές οι κόσμοι με πολιορκία είναι ενοχλητικοί αν έχουν ταχύτητα 3

Γτ σ βάζουν απκ στις 11.59 κ λήγει πριν λήξει το μπονους

Εγώ προσωπικά θα μπω
 

DeletedUser17046

Guest
ΣΤΙΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΤΙΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΕΤΕ ΟΤΙ ΘΑ ΑΝΗΞΕΙ ΝΕΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΣΤΙΣ 31 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ . ΜΑΣ ΜΕΤΑΦΕΡΕΤΕ ΣΤΗΝ ΑΝΟΙΞΗ ΚΥΡΙΟΙ ΓΙΑΤΙ ΜΟΝΟ ΣΑΝ ΠΡΩΤΑΠΡΙΛΙΑΤΙΚΟ ΑΣΤΕΙΟ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
ΚΟΣΜΟΣ 2 !!
ΜΕ ΤΑΧΗΤΗΤΑ ΜΟΝΑΔΩΝ 1 !!!!!!!!!!!!!!!!
ΠΟΙΟΙ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΝΕ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ΣΕ ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ
ΙΔΗ ΜΕ ΤΟ ΑΝΟΙΓΜΑ ΚΟΣΜΟΥ ΚΑΘΕ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΧΕΙ ΥΠΟΤΙΜΗΘΕΙ ΑΛΛΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΟΙ ΚΟΣΜΟΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΟΧΙ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΙ
ΟΙ ΚΟΣΜΟΙ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΑΝΟΙΓΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΕΤΑΙΡΙΑ ΣΤΗΝ ΓΕΡΜΑΝΙΑ,ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΔΩ ΔΕΝ ΦΕΡΟΥΝ ΚΑΜΙΑ ΕΥΘΗΝΗ!
 

Ellippo

Μέδουσα
Μπορεί στους περισσότερους παίκτες να αρέσουν οι γρήγοροι κόσμοι όμως η Inno Games είναι υποχρεωμένη να μπορεί να εξυπηρετεί όλους τους ''πελάτες'' της οπότε δυστυχώς ή ευτυχώς είναι λογικό να ανοίγουν και αργοί κόσμοι . Υπάρχουν μερικοί παίκτες που το εκτιμούν αυτό επειδή έχουν λίγες ώρες για να ασχολούνται με το παιχνίδι και τους βολεύει η ταχύτητα μονάδων 1 . Ούτε εμένα με ενθουσιάζει ένας τέτοιος κόσμος άλλα ξέρω άτομα που θα τον εκτιμούσαν οπότε δυστυχώς όσοι προτιμάμε τους γρήγορους θα πρέπει να περιμένουμε .

Η συχνότητα με την οποία ανοίγουν νέοι κόσμοι παρόλα αυτά είναι ένα ζήτημα που πιστεύω ότι πρέπει οι διαχειριστές να μεταφέρουν στην εταιρεία σε περίπτωση που μπορεί να βελτιωθεί κάτι ως προς αυτό . Κανονικά θα έπρεπε εφόσον η εταιρεία έχει επιλέξει να ανοίγει έναν κόσμο ανά 2 μήνες , αντί για 1 κόσμο να άνοιγαν 2 ένας με πολοιορκία και ένας με εξέγερση για να μένουν όλοι ευχαριστημένοι εφόσον υπάρχουν πολλοί παίκτες που παίζουν είτε μόνο πολοιορκία είτε μόνο εξέγερση .
 

DeletedUser17035

Guest
Πολλές φορές οι κόσμοι με πολιορκία είναι ενοχλητικοί αν έχουν ταχύτητα 3

Γτ σ βάζουν απκ στις 11.59 κ λήγει πριν λήξει το μπονους

Εγώ προσωπικά θα μπω
η πολιορκια ταχυτητα 3-4 ειναι το μονο αξιολογο mode αμα θελεις να παιξεις με μυαλο,γενικα ειναι pay to win το παιχνιδι αλλα αυτο μπορει να περιοριστει αισθητα με καποιες τακτικες και οργανωση (που σιγα μην κατσω να εξηγησω τωρα) καταφερνοντας να φερεις τον αντιπαλο σου σε πραγματικα δυσκολη θεση οπου ειτε θα δαπανησει τεραστιο ποσο χρυσου για να ανταπεξελθει ειτε απλα θα αποδεχτει οτι εχασε την μαχη και δεν συμφερει να επιχειρησει να βγει νικητης λογω της μεγαλης απωλειας ειτε χρυσου ειτε μοναδων που θα εχει ..τραβατε παιξτε ταχυτητα 1 και 2 πολιορκια οπου εχει μικρη σημασια ποτε και πως βαζεις το αποικι γιατι ο εχθρος σου εχει οσο χρονο χρειαζεται στην διαθεση του να σηκωσει ολο το υπερ του επιθεσεις και να ριξουν χρυσο να κοψουν μοναδες ...μετα βεβαιος σας πιανει το παραπονο και η δικαιολογια <<αφου ειναι μεγαλυτερο υπερ>> ,<<ε με τοσο χρυσο που χωνουν αυτοι ...δεν εχουν αλλα πραγματα να κανουν με την ζωη τους και τα χαλανε στο γκρεπο ..λογικο ειναι να χανουμε>> (να σχολιασω εδω περα οτι συνηθως ειναι το ιδιο καμμενοι εκεινοι που το λενε αυτο απλα προτιμουν να σπαταλανε χρηματα καπου αλλου παρα εδω χωρις λογω μαλλον βαριουνται να σκεφτουν και ακολουθουν το ποιηματακι <<οποιος χαλαει λεφτα σε παιχνιδια ειναι ντροπη του>>ενω ηδη τους τρωει το παιχνιδι το μυαλο 10-15 ωρες ειτε ενεγρα ειτε παθητικα απο την ζωη τους ,γιατι σιγουρα ατομα που ειναι 20 και πανω και παιζουν ηλεκτρονικα παιχνιδια δεν θα κανουν ουτοσιαλλος και την πιο ορθη αξιοποιηση χρηματων και οικονομια ..χωρις παρεξηγηση,τετοιος ειμαι και εγω αλλωστε) αμα το ποιος νικαει σε ενα κοσμο που ολοι παιζουν με τον ιδιο τροπο εξαρτατε απο το ποιο υπερ ειναι μεγαλυτερο και ποιος χωνει πιο πολλες 80αρες τοτε τζαμπα καθεστε και το παλευετε,εγω δεν διασκεδαζω νικησω η χασω αμα ο παραγοντας που με εκανε νικητη ηταν ειτε η τσεπη μου ειτε το ποσο χρονο σπαταλησα η και τα 2 σχεδον κατα αποκλειστηκο ρολο...τωρα να μην μιλησω για την εξεγερση εκει η κατασταση δεν σωζεται με τιποτα αμα δεν βαλεις λεφτα .. οσο για τον φιλο που το εγραψε αυτο το μηνυμα πραγματικα αμα βλεπεις 8ωρη πολιορκια και το πρωτο πραγμα που δεν φροντιζεις ειναι να εχουν οι πολεις σου παντου δημοκρατια τοτε εισαι αξιος της μοιρας σου
με αγαπη!
smiley_emoticons_grepo_pacman.gif
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή