Αρένα του διαγωνισμού: "Σας αρέσει το Grepolis;"

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

8EAGENHS

Forum Leader
Εδώ θα ποστάρετε σύμφωνα με τους κανόνες τις απαντήσεις σας.
 

MrSMOOTH

Τοξότης
Ξαπλωμένος στην ξαπλώστρα ,τέλη Αυγούστου, ο ήλιος πλέον είναι όλος στην πλάτη μου και προσπαθώ να κολλήσω τους χρόνους αποικιακού....βγαίνει από την θάλασσα η γυναίκα "έχεις καεί το ξέρεις ?" μου λέει.
"Το ξέρω μωρό μου , δύο φαράδικα κολλάω και το κλεισα" απαντώ...
 

Whitesnow

Οπλίτης
smiley-emoticons-i-lovo-grepolis.gif

6e45c85946
 

MikeVik

Μινώταυρος
Μετά από 10 μέρες συνεχόμενη δουλειά δεκαπενταύγουστο, επιτέλους έρχεται η ώρα ύπνου. Πέφτω στο κρεβάτι κομμάτια και μόλις πάει να με πάρει ο ύπνος ακούγεται ένα ... ΤΟΥΡΟΥ ΤΟΥΡΟΥΥΥΥΥΥ στο κινητό.... χαμογελάω σατανικά, ανοίγω pc, στρετσάρω τα δάχτυλα και λέω:
The game is ON!

(αληθινη ιστορια)
 

Pot Dylan

Μινώταυρος
Να βγαίνεις βόλτα με την παρέα, καμία ωρίτσα μετά αφού έχετε χτυπήσει και 1-2 μπύρες ακούς κλασικά ΤΟΥΡΟΥ ΤΟΥΡΟΥΥ πας λίγο πιο πέρα και ξεκινάς να βλέπεις χρόνους ενώ οι υπόλοιποι σε έχουν κάνει το κύριο θέμα συζήτησης μας και βυθισμένος στο κινητό σου δεν έχεις βγάλει λέξη για 45 λεπτά σερί προσπαθώντας από το ρημάδι το κινητό να βρεις το αποικιακό να σφηνάρεις. Αυτά είναι
 

πανοραμα

Ξιφομάχος
Οδηγεις στην εθνικη πηγαινοντας ταξιδι με την οικογενια,και ακους απο το χαρακτηριστικο τουρουν τουρουν,κοιτας το κινητο σου,βλεπεις επιθεση επιταχυνεις ψαχνοντας το κοντινοτερο parking να κανεις στην ακρη να δεις τι γινεται...Κλασσικο πλεον...
 

anoiksemou

Μινώταυρος
Στο Grepolis εκάναμε
μεγάλη συμμαχία,
το κοσμό το ψηφιακό
να πάρουμε με αξία.

Φάρους διήρεις και πτηνά
χτυπούνε τα λιμάνια
κι ολονυχτίς δουλεύουνε
τα ασημοκαζάνια.

Στο 20 επίπεδο
με τον Αριστοτέλη
φίλο όλοι σε κάνουνε
εχθρό κανείς δε θέλει.

Θάλασσα μ'όλα τα νησιά
ποιος θα σε κατακτήσει
και σ'όλους τους ωκεανούς
ποιος θα υπερισχύσει.

Το Grepolis είναι εδώ
ώστε να αποδείξη
ποιου καπετάνιου πρέπει του
το κόσμο να πατήξει
 

GREPOLMANIAC

Ξιφομάχος
Και αφου φαγαμε ηπιαμε και ειπαμε να κοιμηθουμε σαν ανθρωποι μολις ξαπλωνεις στο κρεβατι αρχιζει να χτυπαει το κινητο σαν δαιμονισμενο, ταρα ταρα ταρα ταρα και συνεχιζει τουρου τουρου τουρου και λες τι γινεται καποιος ιος μπηκε στο κινητο μου η μου στελνει η πολιτικη προστασια σμσ λογο κοροναιου παλι.Πεταγομαι πανω και κοιταω τα σπαθακια δεχεσαι επιθεση λεει πρωτοτυπο ψιθυριζω.Αντε τωρα λεω,παει ο υπνος ανοιγοντας το πσ και ξεκινωντας υποστηριξεις επιθεσεις κοντρα κοληματα σφηνες Κινες κτλπ.Ρε σεις μπας και το εχουμε καψει με τουτο εδω το game,οπως και να εχει περναμε την ωρα μας ευχαριστα και αυτο ειναι που μετραει.;)
 

DeletedUser16470

Guest
Εάν δεν έχεις χάσει την ζωή σου τελείως για πάνω από μήνα (σε φάση να είσαι στο club από τον broswer του κινητού να προσπαθείς να κολλήσεις φαρουπολεις στο αποικιακό και να στείλεις άμυνες στο δευτερόλεπτο ή να ξυπνάς 6-7 φορές το βράδυ ενώ δουλεύεις νωρίς το πρωί για να μην σου πάρουν πόλη ή να ανανεώνεις την σελίδα ανά μισό λεπτό περιμένοντας να δεις μνμ στο φόρουμ της συμμαχίας ) δεν ξέρεις τι πάει να πει Grepolis!!!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή