Αρένα του διαγωνισμού "Νικάς; Προχωράς!"

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
MsaTUBl.png
 

DeletedUser

Guest
653 εκσφενδονιστες
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

8EAGENHS

Forum Leader
[8ea]Μία λύση
cAXB65o.png


Όσοι δουν τα ονόματά τους στον παρακάτω κατάλογο, συνεχίζουν.

skyfox1
AtlasGR
dorakg
dani4
otrelossouter
kobe bryant.
Taniman

Από τον έλεγχο επεξεργασιών προέκυψε ότι αυτοί που έμειναν έξω απάντησαν λάθος στην πρώτη ανάρτηση.

19:00 ακριβώς η επόμενη άσκηση.[/8ea]
 
Τελευταία επεξεργασία:

8EAGENHS

Forum Leader
[8ea]Η απάντηση της 4ης άσκησης:
Ο αμυνόμενος έχει ερευνήσει την "Εμπειρία μάχης".[/8ea]
 

8EAGENHS

Forum Leader
[8ea]Οι δύο μοναδικοί νικητές της τελευταίας άσκησης είναι οι:
Taniman και
otrelossouter

Οι υπόλοιποι του τελευταίου γύρου μόνον θα διαγωνιστείτε στην τελευταία άσκηση για να βγει ο τρίτος νικητής. 19:25 θα δημοσιευθεί η άσκηση.

skyfox1
AtlasGR
dorakg
dani4
kobe bryant.

Προσοχή, ο ορθότερος και ταχύτερος κερδίζει.

[/8ea]
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser13102

Guest
Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΑΣΚΗΣΗ 5

Γ)ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ
 

DeletedUser15975

Guest
Συγνωμη κι ολας αλλα δεν αναφερατε που να το στειλουμε... εγω προσωπικα το εστειλα σε προσωπικο μηνυμα γιατι την ωρα που το ανεβασατε την ασκηση και για 2 ακομα λεπτα ηταν κλειδωμενο αυτο το νημα... και επισης δεν αναφερατε αν το θελετε εδω ή σε πμ
 

DeletedUser13102

Guest
ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΦΙΛΕ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ,ΤΟ ΝΗΜΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙ 19:25 ΚΑΙ ΑΝΟΙΞΕ 19:28,ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ REFRESH ΣΤΗΝ ΣΕΛΙΔΑ ΣΥΝΕΧΩΣ ΓΙΑΤΙ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ,ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ...
 

DeletedUser10664

Guest
ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΦΙΛΕ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ,ΤΟ ΝΗΜΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙ 19:25 ΚΑΙ ΑΝΟΙΞΕ 19:28,ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ REFRESH ΣΤΗΝ ΣΕΛΙΔΑ ΣΥΝΕΧΩΣ ΓΙΑΤΙ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ,ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ...

Μία από τα ίδια, έχοντας στείλει και ΠΜ πρώτα.
 

DeletedUser15975

Guest
Μα είναι άδικο γιατι έχω στείλει σε πμ 19:25 με 19:26 την σωστή απάντηση πριν καν ανοίξει το νήμα... τερμα ανοργάνωτος ο τελευταιος γυρος
 

DeletedUser10664

Guest
Μέχρι και την 3η άσκηση όλα κυλούσαν ομαλά. 4η και 5η λες και ήταν κάτι καινούργιο ξαφνικά. Ούτε οδηγίες για αρχάριους δεν είχε.

:) :) :) :) :) :) :)
 

DeletedUser15975

Guest
Πες τα βρε φιλε... γινομαι και κακος τετοιες μερες :(
 

DeletedUser10664

Guest
Μα είναι άδικο γιατι έχω στείλει σε πμ 19:25 με 19:26 την σωστή απάντηση πριν καν ανοίξει το νήμα... τερμα ανοργάνωτος ο τελευταιος γυρος

Στην 4η άσκηση στην ανάρτηση του διαγωνισμού λέει "η τέταρτη είναι ερώτηση που αφορά την ελληνική γλώσσα" και έρχεται ερώτηση πάλι για το παιχνίδι.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή