[ΑΠΑΝΤΗΘΗΚΕ] Αποστολη - Ποντοι

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser15256
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser15256

Guest
Ως γνωστο, οι αποστολες νησιου μπορουν να σου δωσουν ποντους και οπως ειναι φυσικο με οξυμενες να σου δωσουν τους διπλασιους ποντους μαχης! this is grepolis

BVqNC7C.png


Σε αυτην την περιπτωση οι συνολικοι ποντοι ηταν 276. Παρολα αυτα εγω πηρα 60 :mad: :mad: :mad: . Τα 4ξιφη δεν ηταν δικα μου, ηταν οι φρουροι που μου ειχαν στειλει συμμαχοι! Ειναι ομως δυνατον απο τις 138μοναδες που μου επιτεθηκαν η εθνοφρουρα μου να σκοτωσε τις 30, ενω τα 4ξιφη να παρεδωσαν στους κατοχους τους τους υπολοιπους 216ποντους :confused: :confused: :confused: (σπαστα λογικα δια του 4 :confused:)...Εκτος και αν παιζει καποιο ρολο που τωρα ειναι περιοδος ανακοχης ή αν ηταν καποιο bug :confused: :confused: :confused: :confused:... Παρακαλω οποιος ξερει να το απαντησει. :d


Εκτος και αν η εθνοφρουρα δεν δινει ποντους... Δεν το ειχα προσεξει ποτε...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser7557

Guest
Η εθνοφρουρά, δίνει πόντους, αλλά προτεραιότητα έχει ο στρατός που υπάρχει στην πόλη. Διπλούς πόντους παίρνεις μόνο εσύ και όχι αυτός που σε υποστηρίζει... Εσύ πήρες 30*2=60 πόντους και οι 4 που σε υποστήριζαν (έστω με την μία μονάδα ο καθένας) πήραν από 27 πόντους.
(27*4=108+30=138)
 
Κορυφή