Αποστολές νησιών

  • Δημιουργός θέματος Στράτος66
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Εξαφανίστηκαν σήμερα οι αποστολές νησιών.
Στο [island]178385[/island] Θ.45 και στο [island]175998[/island] Θ.44 δεν εμφανίστηκε,σήμερα όλη την μέρα (απο τις 8 το πρωί έως και τώρα 10 το βράδυ) ΟΥΤΕ ΜΙΑ αποστολή νησιού.
Σε αντίθεση με το τρίτο νησί που έχω πόλη [island]178338[/island] Θ.45 εμφανίστηκαν κανονικά 4 αποστολές.
 

8EAGENHS

Forum Leader
[8ea]Οι αποστολές νησιών δεν εμφανίζονται με την σειρά, είναι τυχαίες.[/8ea]
 

DeletedUser

Guest
Εγώ αναφέρω οτι για 16 ώρες δεν εμφανίστηκε ΟΥΤΕ ΜΙΑ αποστολή νησιού....και η απάντηση ήταν "Οι αποστολές νησιών δεν εμφανίζονται με την σειρά, είναι τυχαίες" .?????? Ελεος.!!!
Περίμενα μια απάντηση ότι "θα το κοιτάξετε"

Δεν έπρεπε να βγούν αποστολές στα νησιά καθε 4 ώρες.??? Μιας και έχω πάνω απο 10000 πόντους.!!!!
Ολοι ξέρουμε ότι οι αποστολές νησιών είναι μια έξτρα βοήθεια.
 

8EAGENHS

Forum Leader
[8ea]Για να ελεγχθεί ένα πρόβλημα είτε υπαρκτό είτε υποτιθέμενο πρέπει να γίνει αίτημα υποστήριξης, το κεντρικό φόρουμ εξυπηρετεί άλλο κομμάτι του παιχνιδιού. Ως εκ τούτου δεν μπορούμε να πούμε "θα το κοιτάξουμε", για ένα πρόβλημα που αντιμετωπίζει ένας παίκτης. Αρχικά τον βοηθάμε να προσέξει μήπως του έχει διαφύγει κάτι.
Σε αντίθεση με το τρίτο νησί που έχω πόλη [island]178338[/island] Θ.45 εμφανίστηκαν κανονικά 4 αποστολές.
Οι αποστολές βγαίνουν κάθε 4 ώρες, όχι όμως κάθε 4 ώρες σε κάθε νησί, η εμφάνιση των αποστολών χρεώνεται σε ολόκληρο τον λογαριασμό κι όχι σε κάθε νησί ξεχωριστά.
Ολοι ξέρουμε ότι οι αποστολές νησιών είναι μια έξτρα βοήθεια.
Όπως επίσης έξτρα βοήθεια είναι και η wiki του παιχνιδιού που πρέπει να μελετάται μετά προσοχής.
[/8ea]
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser

Guest
Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση.
Τώρα ήταν όλα σαφέστατα.!!! Καλό βράδυ.
 

DeletedUser16467

Guest
Ρε παιδια μια ερώτηση..ειμαι νεος στο παιχνίδι και εχω παρατηρησει πως πολλες φορες μου εμφανιζονται οι ιδιες αποστολες νησιου στην πολη μου. ειναι καποιο bug η ετσι γινεται?
 

8EAGENHS

Forum Leader
Διάβασε όλες τις απαντήσεις σ' αυτό το νήμα, θα σου λυθεί η απορία.
 
Κορυφή