[ΑΠΑΝΤΗΘΗΚΕ] Αποκλίσεις χρόνων κλπ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser9070
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser9070

Guest
Παιδιά καλησπέρα.Κάνω επίθεση σε μια πόλη με σκοπό την κατάκτηση Από μια πόλη μου στέλνω αποικιακό και από διαφορετικές φάρους σφεντόνες κ.λ.π Κάνω απ όλες δοκιμαστικές επιθέσεις του ενός λεπτού για να δώ τους χρόνους κι αν είναι όλα οκ.Φεύγουν οι επιθέσεις και σε ένα λεπτό γυρίζουν, όταν φτάνει η ώρα με την οποία έχουμε συγχρονιστεί και πατάμε επίθεση με τις επιλεγμένες μονάδες στhν μία πόλη μας βγάζει ότι δεν έχουμε αρκετό στρατό και στην φαρούπολη ότι δεν έχουμε αρκετά πλοία και δεν το κάνει μόνο σε εμένα αλλά και σε δύο συμμάχους που έχουν στείλει υποστηρίξεις.Αυτά όλα πρέπει να διορθωθούν γιατί είναι κρίμα να είμαστε τόση ώα στο παιχνίδι και να μας αλλάζει τα φώτα στο τελευταίο δευτερόλεπτο.ΑΑΑΑΑΑ και για να μην νομίζετε ότι είναι θέμα λάθους ακολούθησα την ίδια τακτική σε 4 πόλεις και οι δύο έστειλαν δυνάμεις και οι άλλες δύο όχι.Δυστυχώς αυτές που δεν έστειλαν είχαν τον κύριο στρατό.Κοίταξτε τι ώρα σου στέλνω το μήνυμα και πες μου αν αξίζει τον κόπο Φιλικά με εκτίμηση ο παίκτης του κόσμου έψιλον kantini
 

DeletedUser8837

Guest
ειναι προβλημα του παιχνιδιου ολοκληρου απο περσι υπαρχουν αυτα τα προβληματα ακομα και με τους χρονους οι οποιοι εχουν αποκλισεις.προσπαθει να διορθωθει!
 

8EAGENHS

Forum Leader
[8EA]Όσον αφορά τις αποκλίσεις των χρόνων δεν πρόκειται να διορθωθεί, γιατί απλούστατα δεν είναι σφάλμα αλλά χαρακτηριστικό του παιχνιδιού.
Το άλλο είναι όντως ένα πρόβλημα το οποίο κατά καιρούς διορθώνεται αλλά κατά έναν περίεργο τρόπο επανέρχεται. Αυτό συμβαίνει όταν την ώρα που πατάμε το κουμπί να φύγει η επίθεση έχει στο μεταξύ κατασκευαστεί μία νέα μονάδα στους στρατώνες μας ή τα ναυπηγεία μας. Για να το αποφύγετε, όταν έχετε στην ουρά μονάδες προς στρατολόγηση, να επιλέγετε την τελευταία στιγμή τις μονάδες επίθεσης, λίγα δευτερόλεπτα πριν την αποστολή επίθεσης.[/8EA]
 
Κορυφή