Απειλες προς συμμαχους

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser8627
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser8627

Guest
Η συμμαχια compass αρχιζει και απειλει πολλους παιχτες απο διαφορες συμμαχιες για να πανε σε αυτους
Μονο με απειλες μπορουν.....Α και με λεφτα (δωρο σε συμμαχους του) μπορουν να αναδειχθουν


http://prntscr.com/gg6wf

http://prntscr.com/gg6xv
 

DeletedUser

Guest
Νομιμότατη τακτική ειναι αυτη.Μπορείς να το κάνεις και εσυ αυτό.Πόλεμος ειναι στη τελική ανάλυση.Για λεφτά δε βλέπω τίποτα στις εικόνες πάντως.
 

DeletedUser8627

Guest
δεν ειπα οτι ειναι παρανομο αλλα ειναι καταντια το να απειλεις παιχτες και με αλλους τροπους για να μαζεψεις μελη
 

DeletedUser

Guest
δεν πειράζει άσε αυτούς να απειλούν και εμείς να τους τρώμε.
 

DeletedUser159

Guest
Δεν ειναι απειλή το να του πεις οτι η πόλη του βρίσκεται σε σημείο καίριο για σένα.

Εγω π.χ. εχω στο νησί μου έναν παιχτη που μου το εμποδίζει να γινει όλο μπλέ.

Και πάω και του λέω το εξης.Για να μην σε κανιβαλίσω, θες να ερθεις σε μας?
Νομιζω δεν ειναι καθόλου απειλή,αντιθέτως ειναι στρατηγική και μάλιστα εφόσον του προτείνεις να μπει σε σένα έιναι και ευγενική ;)
 

DeletedUser

Guest
Δεν ειναι απειλή το να του πεις οτι η πόλη του βρίσκεται σε σημείο καίριο για σένα.

Εγω π.χ. εχω στο νησί μου έναν παιχτη που μου το εμποδίζει να γινει όλο μπλέ.

Και πάω και του λέω το εξης.Για να μην σε κανιβαλίσω, θες να ερθεις σε μας?
Νομιζω δεν ειναι καθόλου απειλή,αντιθέτως ειναι στρατηγική και μάλιστα εφόσον του προτείνεις να μπει σε σένα έιναι και ευγενική ;)

8a sumfonisw me to fultato :D game einai, relax and enjoy playing people alliws.. u know.. pacman!


[8EA]Προειδοποίηση: Η γραφή με greeklish και η χρήση ξένης γλώσσας δεν επιτρέπονται γενικώς και ευτυχώς στο κεντρικό φόρουμ τιμωρούνται.
8EAGENHS[/8EA]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
φίλε μου GREEN POWER δεν υπάρχει κάτι παράνομο στην κίνηση τους αυτη.Αν έχουν λεφτά και δίνουν χρυσό για να στρατολογούν μελή τότε μπράβο τους είναι μια έξυπνη λύση.

Πόλεμος είναι και στον πόλεμο όλα επιτρέπονται
 

DeletedUser

Guest
Είναι στρατιγική της συμμαχίας.Μερικοί θέλουν να είναι χτίστες , μερικοί είναι φιλοπόλεμοι , άλλοι πολεμούν όταν πρέπει , άλλοι στρατολογούν με απειλές.Ο κάθε παίκτης θα αποφασίσει που θέλει να ενταχθεί! αν σε μια συμμαχία δεν αρέσει κάτι σε άλλη υπάρχουν αποικιακά ;)
 

DeletedUser

Guest
Φίλε όπως είδες και παραπάνω δεν υπάρχει καμιά απειλή από την συμμαχία compass. Av πιστεύετε ότι κάνει κάτι παράνομο κάντε καταγγελία στους διαχειριστές του παιχνιδιού και αν υπάρχει κάτι παράνομο πίστεψε με η ομάδα διαχείριση θα επιλυθεί επί του θέματος γιατί κάνει πολύ κάλα την δουλειά της


φιλικα
Δημοσθενης.
 

DeletedUser

Guest
Χωρίς ξεκατίνιασμα στο κεντρικό το παιχνίδι δεν έχει νοστιμάδα...
Τι να κάνει και το παληκάρι, κάπως πρέπει να υπερασπιστεί τη συμμαχία του. Και καμιά φορά αυτό που δεν καταφέρνει η μάχη, το καταφέρνει η δημόσια κατακραυγή. Αν και τσάμπα κόπος... Νέκρα το κεντρικό.
 

DeletedUser10205

Guest
ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Ο ΦΙΛΟΣ angalt,ΤΟ ΝΑ ΠΕΙΣ ΣΕ ΕΝΑΝ ΠΑΙΚΤΗ ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΤΟΥ ΠΑΡΕΙΣ ΤΗΝ ΠΟΛΗ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΚΡΙΣΙΜΟ ΣΗΜΕΙΟ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ,ΔΕΝ ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ ΑΠΕΙΛΗ.ΑΝΤΙΘΕΤΑ,ΑΜΑ ΗΘΕΛΕΣ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΙ ΤΗΝ ΠΟΛΗ,ΘΑ ΤΗΝ ΕΠΑΙΡΝΕ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ.ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΣΤΑΡΤΗΓΙΚΗ ΚΑΙ ΔΙΝΕΙ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΣΕ ΠΑΙΚΤΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΟΛΕΙΣ ΣΕ ΚΑΙΡΙΑ ΣΗΜΕΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΦΑΝΕ ΠΥΞΙΔΑ,ΑΝΤΙΘΕΤΑ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΝ ΜΕ ΜΙΑ ΣΥΜΜΑΧΙΑ

:eek:
 

DeletedUser

Guest
Τι να πω εμένα δεν με απείλησε κανένας να πάω να του πάρω εγώ την πόλη. Κουτσοί στραβοί στον Κόσμο ΞΙ. Πάρτε την πόλη που σας ενδιαφέρει, χωρίς μήνυμα. Τώρα θα μου πεις επαφή χωρίς διάλογο είναι ζωώδες...
 

DeletedUser10203

Guest
Είναι απηλή να πεις αυτό?

''ΔΩΣΕ ΜΟΥ ΥΛΕΣ ΑΛΙΟΣ ΘΑ ΣΟΥ ΚΑΝΩ ΕΠΙΘΕΣΗ!:confused:
 
Κορυφή