Απαράδεκτος αποκλεισμός λόγω πολλαπλών λογαριασμών σε άλλους κόσμους.

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser3204
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser3204

Guest
Από το 2010 παίζω grepolis πρώτη φόρα βλέπω να μπανάρουν κάποιον που στη συγκεκριμένη περίπτωση είμαι εγώ για το παρακάτω λόγο.

Με μπανάρατε μου λέτε στο σίγμα κόσμο όπου έχω ένα λογαριασμό εκεί διότι έφτιαξα άλλους λογαριασμούς σε άλλους κόσμους και όχι στο σίγμα για τον διαγωνισμό στο κεντρικό φόρουμ.

Με δουλεύετε? δηλαδή αν παίζω εγώ σιγμα και το αδερφάκι μου το μικρό φτιάχνει λογαριασμούς στους άλλους κόσμους γτ έτσι θέλει θα με μπανάρετε εμένα στο σίγμα?

Εγώ τους έκανα και το παραδέχομαι αλλά δεν το δέχομαι να με μπανάρετε στο σίγμα όπου έχω ένα μόνο λογαριασμό.

Να με μπανάρετε στους άλλους κόσμους το δέχομαι και καλά κάνατε αλλά το ξεφτιλίκη αυτό δεν το δέχομαι.
 

DeletedUser10832

Guest
Μαζί σου. κι εμένα με μπανάρανε. Οκ, το παραδέχομαι προσωπικά, παρανόμησα, γιατί ήθελα να δω τους κόπους μου να φέρνουν καρπούς. Αλλά στον Σ γιατί με μπανάρατε;;;; Έλεος. Μπανάρετέ μας και γιατί βγάζουμε στρατό. Το έχετε που το έχετε καταστρέψει το παιχνιδάκι, ρίχνετε και τέτοιου είδους μπαν και δένει το γλυκό. Τί να πω;;; Μακάριοι οι πτωχοί τω πνεύματι.

[8ea]Προειδοποίηση: Δεν επιτρέπονται συζητήσεις στο κεντρικό φόρουμ που αφορούν ποινές.
8EAGENHS[/8ea]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser12749

Guest
καλα ενταξει εχεται ξεφυγει τελειως μας μπαναρατε για λογους του κ.λ.τη δουλεια εχω εγω με τους αλλους λογαριασμους απο αλλους κοσμους και με το φορουμ και μας μπαναρατε στο σιγμα????

[8ea]Προειδοποίηση: Δεν επιτρέπονται συζητήσεις στο κεντρικό φόρουμ που αφορούν ποινές.
8EAGENHS[/8ea]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Συμφωνώ απόλυτα με τον Γιάννη. Άδικος αποκλεισμός!!! Αναιρέστε τον!!!

[8ea]Προειδοποίηση: Δεν επιτρέπονται συζητήσεις στο κεντρικό φόρουμ που αφορούν ποινές.
8EAGENHS[/8ea]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser13257

Guest
ρε τι καραγκιοζιλικια ειναι αυτα ελεος δηλαδη μετα αναρωτιεστε γιατι σταματανε ποσα ατομα , αισχος τιποτα αλλο δεν λεω να επιλυθεί το θεμα και συντομα μαλιστα

[8EA]Προειδοποίηση: Δεν επιτρέπονται συζητήσεις στο κεντρικό φόρουμ που αφορούν ποινές.
8EAGENHS[/8EA]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Μαζί σου. κι εμένα με μπανάρανε. Οκ, το παραδέχομαι προσωπικά, παρανόμησα, γιατί ήθελα να δω τους κόπους μου να φέρνουν καρπούς. Αλλά στον Σ γιατί με μπανάρατε;;;; Έλεος. Μπανάρετέ μας και γιατί βγάζουμε στρατό. Το έχετε που το έχετε καταστρέψει το παιχνιδάκι, ρίχνετε και τέτοιου είδους μπαν και δένει το γλυκό. Τί να πω;;; Μακάριοι οι πτωχοί τω πνεύματι.
Και εσύ τέκνον βρούτε? Χα χα χα! Ρε δεν πάτε καλά για ένα διαγωνισμό στο φόρουμ.
Πάραυτα πιστεύω ότι είναι άδικος ο αποκλεισμός στον σίγμα.
 

DeletedUser12395

Guest
[art]Ζητήματα που αφορούν τιμωρίες παικτών μέσα στο παιχνίδι δεν επιτρέπονται στο κεντρικό φόρουμ . Τέτοια θέματα συζητούνται μόνο μέσω του Κέντρου Υποστήριξης καθώς δεν είμαστε αρμόδιοι για να απαντάμε σε αυτά .[/art]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser12629

Guest
Από το 2011 παίζω grepolis πρώτη φορά βλέπω τον παραπάνω λόγο σε αποκλεισμό.Αίσχος. Ξέρω πολλούς που παίζουν σε άλλους κόσμους με διπλούς και τους έχουν μπανάρει αλλά ποτέ δεν τους έχουν μπανάρει στο κόσμο όπου είναι καθαροί. ΝΤΡΟΠΗ

[8EA]Προειδοποίηση: Δεν επιτρέπονται συζητήσεις στο κεντρικό φόρουμ που αφορούν ποινές.
8EAGENHS[/8EA]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser3204

Guest
[art]Ζητήματα που αφορούν τιμωρίες παικτών μέσα στο παιχνίδι δεν επιτρέπονται στο κεντρικό φόρουμ . Τέτοια θέματα συζητούνται μόνο μέσω του Κέντρου Υποστήριξης καθώς δεν είμαστε αρμόδιοι για να απαντάμε σε αυτά .Παρακαλώ να ακολουθήσετε τον κανόνα αυτόν .[/art]

Εγώ τόσο καιρό που είμαι εδώ στο φόρουμ τα γράφω γιατί εδώ ακούγεται η γνώμη του λαού στη διαχείριση πάλι τα βλέπουν 5 άτομα.

Δεν έχω ποστάρει ούτε φωτογραφία ούτε τίποτα από το κέντρο υποστήριξης ούτε έκανα κάτι αντιγραφή επικόλληση.

Που ξανά ακούστηκε να σε μπανάρουν στο κόσμο που είσαι καθαρός και όχι στους άλλους που έχεις τους διπλούς.Έλεος δηλαδή.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser12749

Guest
και η πλακα ειναι οτι στους αλλους λογαριασμους που γινανε η λογαριασμοι δεν εχω μπαναριστει εδω εχει πολυ γελειο παντος.αχ χα χα
 

DeletedUser

Guest
Λέγκολα αν βγάλεις άκρη χαιρέτα μου τον πλάτανο...
 

DeletedUser3204

Guest
Λέγκολα αν βγάλεις άκρη χαιρέτα μου τον πλάτανο...

Επειδή δεν βγάζω στο κέντρο υποστήριξης έλεγα μπας βγάλω εδώ να χάσω κάτι δεν έχω.....5 μερές διακοπές θα έλεγα....

Αλλά μου την έχει δώσει ο λόγος που με μπάναραν...αν μου έλεγαν πάρε 5 μέρες μπαν διακοπές θα τους έλεγα οκ ευχαριστώ...αλλά το λόγο το ότι με μπάναραν γιατί παίζω λέει μόνο στο σίγμα με το l3golas και τους διπλούς τους έβαλα σε άλλους κόσμους για το διαγωνισμό....Ε όχι δεν το δέχομαι αυτό..Δεν λέει κανείς κανόνας ότι αν έχεις διπλό λογαριασμό σε ένα κόσμο σε μπανάρουμε σε όλους.
Μέχρι και σήμερα πάντως όλοι που γνωρίζω αυτό μου λένε και βάση των κανονισμών δεν μπορώ να καταλάβω και κάτι διαφορετικό.
 

knightmaregr

Team Leader
Η ομάδα του Grepolis
[kni]

Εκτός απ τις παραβάσεις των κανονισμών του παιχνιδιού, συνεχίζετε να παραβαίνετε και τους κανονισμούς του forum.
Και επειδή η ιστορία επαναλαμβάνεται ακόμη μία φορά, υπαίτια βγαίνει η ΟΔ επειδή τιμωρεί τους παραβάτες.

Το θέμα όπως είναι φυσικό κλειδώνει. Για οποιαδήποτε ένσταση απευθυνθείτε στο κέντρο υποστήριξης.

[/kni]
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή