[ΑΠΑΝΤΗΘΗΚΕ] Αλλος την εξεγερση κι αλλος το αποικιακο

  • Δημιουργός θέματος tziv23
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
καλησπερα,

μπορω να κανω εξεγερση εγω και να στειλει μετα το περας του 12ωρου ο συμμαχος μου τ αποικιακο αντι εμου???


(με το range του αποικιακου τι γινεται? ειναι 48ω οπως στο συστημα της κατακτησης ή οχι)

ευχαριστω
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

-PNS-

Άρμα
Σαφώς και δεν γίνεται φίλε μου. Η κατάκτηση είναι ατομική και όχι συμμαχική. Αν γινόταν αυτό που λες θα είχαμε το απόλυτο μπάχαλο στο παιχνίδι. Σκέψου το λίγο. Το μόνο που μπορείς είναι να βγάλεις κάποιον εξέγερση από την Α πόλη σου και να κάνεις την κατάκτηση από την Β πόλη σου, εφόσον φυσικά από την Β πόλη έχεις ερευνήση και εκεί την κατάκτηση.

Για το άλλο, το 48 ώρες που ταξιδεύει το αποικιακό ισχύει παντού. Σε όλους τους κόσμους, είτε με το παλαιό σύστημα κατάκτησης, είτε με εξέγερση. Απλά με τις διάφορες σχετικές έρευνες, και με φάρο ενδεχομένως, τα πλοία σου, και το αποικιακό επομένως, ταξιδεύουν ποιο γρήγορα και έτσι μπορείς να κατακτήσεις λίγο πιο μακρινές πόλεις...
 

8EAGENHS

Forum Leader
Το μόνο που μπορείς είναι να βγάλεις κάποιον εξέγερση από την Α πόλη σου και να κάνεις την κατάκτηση από την Β πόλη σου, εφόσον φυσικά από την Β πόλη έχεις ερευνήση και εκεί την κατάκτηση.

[8EA]Η έρευνα και μόνον του Αποικιακού αρκεί γι' αυτήν την περίπτωση.[/8EA]
 
Κορυφή