Αλλαγη χρόνου σε υποστηρίξεις πριν το αποικιακό

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser10758
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser2573

Guest
χαχαχαχαχ
θα με τρελανεις ρε φιλαρακι.
τα ιδια βλεπουμε ,τα ιδια λεμε και δεν βγαζουμε ακρη.

και εγω για αυτες τις διηρεις λεω απο την 008.
αυτη ειναι η αμυνα που εκατσε στον ιδιο χρονο με το αποικιακο.απλα εκατσε μετα απο αυτο.

δεν ξερω αν σε μπερδευει το γεγονος οτι τις αναφορες τις διαβαζουμε χρονικα απο κατω προς τα πανω ενω στις επιθεσεις ειναι το αναποδο.

αν δεν ειναι και αυτο,τι να σου πω.
τουλαχιστον την πολη την εσωσες ? :)
 

DeletedUser10758

Guest
και εγω για αυτες τις διηρεις λεω απο την 008.
αυτη ειναι η αμυνα που εκατσε στον ιδιο χρονο με το αποικιακο.απλα εκατσε μετα απο αυτο.

για ακόμα μία φόρα δεν μπορείς να καταλάβεις και απορώ το γιατί,τα δίηρης κόλησαν 3 δευτερόλεπτα ΠΡΙΝ το αποικιακό,με το που ήρθε η ώρα των επιθέσεων και του αποικιακού οι δίηρης δεν ήταν πουθενά,αλλά με το που μπήκε το αποικιακό έκατσαν υποστηρίξεις σε αυτόν.ΕΝΩ έπρεπε να ήταν πριν το αποικιακό με αποτέλεσμα να σπάσει,όχι η πόλη χάθηκε εξαιτίας αυτού του λόγου εάν έμπαιναν τα δίηρης την ώρα που έδειχνε δεν παίζει να έμπαινε στην πόλη.
 

DeletedUser2573

Guest
τι να σου πω.απο τα ονοματα των πολεων σου, δεν μπορουμε να καταλαβουμε ποια πολη ειναι.στην foto δεν γραφει οτι ειναι η 8 που ειναι 4 sec πισω.δεν εχω λογο να σου παω αλλο κοντρα.πιστευω αυτα που λες.για να μου απαντας και στα ποστ παει να πει οτι ψαχνεις το δικιο σου.

εμενα ως τωρα δεν μου το εχεις κανει.στα 3 σχεδον χρονια που παιζω ,το μονο που μου εχεις κανει 5-6 φορες ειναι η επιθεση που πεφτει μαζι με το αποικιακο να πηγαινει μια μπρος και μια πισω.μπορει να μου το κανει και 3-4 φορες αυτο.ΠΑΝΤΑ ομως θα μου κατσει την ωρα που μου το πρωτο εβγαλε.
δλδ αν απο την αρχη μου το βγαλει μπροστα ,δεν παει να αλλαξει οσες φορες θελει.στο τελος μπροστα θα κατσει.μιλαω παντα για 1 sec.
ποτε παραπανω.και για πληθος επιθεσεων αρκετα μεγαλο.μπορει να ειναι και πανω απο 100 επιθεσεις.

αυτα απο μενα.δεν εχω να πω τιποτε αλλο.μακαρι ολα αυτα να φιαξουν.

sorry που σε κουρασα.
 

DeletedUser10758

Guest
δεν είναι ότι με κούρασες φίλε,απλά δεν μπορώ να καταλάβω το πως είναι δυνατόν να κολάνε δίηρης 3 δευτερόλεπτα ΠΡΙΝ και την ώρα τον επιθέσεων να μην εμφανίζονται καν ΑΛΛΑ να πηδάνε μετά το αποικιακό,πίστευα οτι μερικά πράγματα θα ήταν ξεκάθαρα στο παιχνίδι αλλά τώρα έχω ψιλιαστεί τι παίζει.όποτε δεν περιμένω να γίνει κάτι παραπάνο,απο όλο το θέμα απο την αρχή φαίνεται ότι κάτι δεν πάει καλά μέχρι και με το πότε δέχτηκα απαντήσεις και το τι απαντήσεις δέχτηκα.
 

DeletedUser2573

Guest
οχι φιλε μου.δεν ειναι ετσι.απο τα λιγα που ξερω για τον τροπο που δουλευει το παιχνιδι ,δεν μπορει κανεις να κανει κατι τετοιο.μην μπαινεις σε αυτο το τρυπακι.σκεψου μονο ποσες επιθεσεις υπαρχουν σε ολους τους κοσμους σε μια μερα.κανεις δεν μπορει να κατσει να σου κανει κατι τετοιο.απλα το προγραμμα πολλες φορες βαραει κατι τρελα.το κανει σε ολους .οχι μονο σε εσενα και κανα 2 ακομα.

θα ηταν πολυ ευκολο να φιαξουν τοσα προβληματα αν μπορουσαν να κανουν κατι σαν και αυτο που λες.απλα εκατσε σε σενα.οτι εχουν γινει κατι μαϊμουδιες ειναι αληθεια.αλλα οχι σε κατι τετοιο.αν θες πριβε να σου πω αρκετα δεν εχω προβλημα.

και για να μην παρεξηγηθω μιλαω για μη αμεροληπτες στασεις στα θεματα μπαναρισματος .τιποτα παραπανω.

το αμεροληπτες για να προλαβω τους απο "πανω" μπορει να μεταφραστει και σαν "εκαστοτε" ποινολογιο.
 

DeletedUser10758

Guest
δεν ανέφερα κάτι ότι κάποιος έκανε κάτι, αλλά δεν γίνεται να χάνω πόλη επειδή το μηχάνημα τρελάθηκε,έτσι όπως πρέπει να είμαστε σωστοί παίκτες και να μην παραβιάζουμε τους κανόνες , έτσι περιμένουμε το παιχνίδι να είναι σωστό και οι διαχηριστές να είναι πάντα σε ετοιμότητα και με ΚΑΛΗ διάθεση.
 

DeletedUser2573

Guest
εχεις ιδεα ποσοι αντμιν ειναι και με ποσους εχουν να κανουν ?
αλλα και παλι το θεμα εχει να κανει με τους τεχνικους και οχι με τους αντμιν.
σε γενικες γραμμες ,ειναι καλοι.

Υ.Γ ωχ αντε παλι θα λενε οτι τους γλυφο.εχει χαρη που δεν μπορω να στειλω μνμ στον θεαγενη (παντα φουλ ειναι) αλλιος θα σου ελεγα εγω που δεν με αφηνει να απαντησω στο παλουκαρι που μου την ειπε.

Υ.Γ2 θεαγενη ψαχνω να βαλω την κεραια που λες αλλα δεν ξερω σε ποια γραμματοσειρα την εχουν :)
 

DeletedUser7824

Guest
Επειδή είναι πολύ γρίφος το παραπάνω λινκ που λέει ΕΔΩ, αν το πατούσατε ποτέ θα βλέπατε στο κάτω μέρος να λέει αυτό "[Γνωστό Bug] Μεταφορά της σειράς των επιθέσεων".
Οπότε να διαβάζετε προσεκτικά τι σας λένε και να χαμηλώσετε τους τόνους.
Παραβιάζετε ήδη τους κανόνες του φόρουμ ανοίγοντας νήμα για θέμα που έχει αναφερθεί δεκάδες φορές, μην προσπαθείτε να βγείτε και από πάνω.

ΟΧΙ ΔΕ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΤΟ ΔΙΚΙΟ ΠΡΑΣΠΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΤΣΑΜΠΑ ΚΟΠΩΣ.ΚΑΙ Η ΕΤΑΙΡΙΑ ΠΑΡΑΒΙΑΖΕΙ ΤΟΥ ΚΑΝΟΝΕΣ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΠΡΟΣ ΤΩΝ ΠΑΙΧΤΗ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΘΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΜΕΧΡΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΝΑ ΤΟ ΔΙΟΡΘΩΣΟΥΝ.ΕΝΑ POST ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ "[Γνωστό Bug] Μεταφορά της σειράς των επιθέσεων".ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΜΙΑΣ ΕΤΑΙΡΙΑΣ ΠΟΥ ΣΕΒΕΤΑΙ ΤΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ ΚΑΙ ΠΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΧΡΗΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ.
ΤΑ BUG ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΙ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΤΟ ΞΕΡΕΙ Η ΕΤΑΙΡΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΕΙ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΗ ΤΩΝ ΠΑΙΧΤΗ ΓΙΑ ΤΑ ΛΑΘΗ ΤΗΣ ΙΔΙΑΣ ΕΤΑΙΡΙΑΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΙΟΡΘΩΣΗ ΤΟΣΟΥΣ ΜΗΝΕΣ.ΑΝ ΥΠΗΡΧΕ BUG ΣΤΟΝ ΧΡΥΣΟ ΚΑΙ ΕΒΑΖΕ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΑΠ'ΟΤΙ ΠΛΗΡΩΝΕ Ο ΠΑΙΧΤΗΣ ΘΑ ΣΑΣ ΕΛΕΓΑ ΕΓΩ ΑΜΑ ΘΑ ΗΤΑΝ Η ΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΑΥΤΗ.


ΔΕ ΖΗΤΑΩ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΤΙ ΔΩΣΕΤΕ.
 

DeletedUser10758

Guest
Συμφωνώ απόλυτα φίλε μου αλλά το δίκιο μας δεν μπορούμε να το βρούμε ποτέ.Δυστηχός...
 
Κορυφή