Αλλάξτε το σε ban.a.d.e.s. καλύτερα...

  • Δημιουργός θέματος PYGS
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
louis, satrapis, kosxat, θεογονια, ancientsalamis

ΟΛΟΙ ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΕΝΟΙ...

και δεν ξέρω πόσοι άλλοι ακόμα μπορεί να είναι...

αν είναι ρε παιδιά με 20 επιθέσεις σε 2 πόλεις σας να τρώνε μπαν 200 πόλεις σας, έτσι και πατήσουμε και στην 55, φανταστείτε πόσα μπαν θα τρώτε κάθε φορά που θα την πέφτουμε σε τόσες πόλεις σας...γιατί εδώ στην 65, δεν έμεινε και τπτ...

τα φιλιά μας στον ανατολίτη που μας προέτρεψε να ασχοληθούμε με άλλους κόσμους, γιατί στον iota δε μας παίρνει...αλήθεια, σε ποιον κόσμο είναι αυτός τώρα;;;
 

DeletedUser

Guest
ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ,

ΑΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΦΑΓΑΝ ΜΠΑΝ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟΥΣ ΚΑΝΑΤΕ ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ ΕΣΕΙΣ,ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ!ΟΙ ΛΟΓΟΙ ΠΟΥ ΕΠΕΣΑΝ ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΟΙ ΗΤΑΝ ΦΤΗΝΟΙ ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΣΥΜΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΕΠΕΣΑΝ ΤΑ ΜΠΑΝ ΑΥΤΗ ΤΗ ΧΡΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΠΟΥ ΓΙΝΟΤΑΝ ΟΜΑΔΙΚΗ ΣΕ ΠΑΙΚΤΗ ΤΗΣ ΑΝΤΙΠΑΛΗΣ ΥΠΕΡ! ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ ΑΣ ΜΗ ΞΕΦΕΥΓΩ ΑΠΟ ΤΟ ΘΕΜΑ!ΑΠΛΑ ΣΟΥ ΛΕΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΦΑΓΑΝΕ ΜΠΑΝ ΕΠΕΙΔΗ ΦΟΒΟΥΝΤΕ ΕΣΕΝΑ Ή ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟ,ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΛΟΓΟΥΣ ΤΡΑΓΕΛΑΦΙΚΟΥΣ (ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΩ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ ΛΕΞΗ)

ΦΙΛΙΚΑ,
sovel
 

DeletedUser

Guest
Κατ' αρχάς, καλησπέρα κι από εμένα,

Ως γνωστόν, οι λόγοι αποκλεισμού δεν είναι ανακοινώσιμοι. Οπότε, η απάντησή σου δεν έχει κανένα υπόβαθρο. Από τη στιγμή που είναι αποκλεισμένοι, σημαίνει ότι παρενέβησαν τους κανονισμούς προς όφελός τους και εις βάρος των αντιπάλων τους.

Επίσης, ένας από τους αποκλεισμένους λογαριασμούς έχει τιμωρηθεί με μόνιμο αποκλεισμό από τον κόσμο eta, όπου μου περιέγραφε κιόλας σε μηνύματά του το πώς καταπατεί τους κανονισμούς και έχει πολλαπλούς λογαριασμούς!

Τώρα, το αν φοβούνται ή όχι, ποσώς με απασχολεί. Παιχνίδι είναι, μάχες κάνουμε και παίρνουμε ή χάνουμε πόλεις, δεν κρίνονται τα σπίτια μας, για να υπάρχει φόβος, ούτε ανέφερα κάτι τέτοιο...

ΥΓ. Ποια εννοείς ως αντίπαλη υπερ;;;
 

DeletedUser

Guest
Moυ αρέσει που όλοι έχετε άποψη και ισχυρή μάλιστα για όλα.Καλύτερα να μάθετε να σκέφτεστε πρίν αναρτήσετε κάτι.
Το θέμα κλειδώνει με όση επιείκεια μπορώ να δείξω.​
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή