Ακαδημια

  • Δημιουργός θέματος ntelos.1
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Καλημερα σας,ειναι η πρωτη φορα που γραφω στο φορουμ και θα ηθελα την κατανοηση σα για τυχον λαθη η ποσταρισμα θεματος σε λαθος μερος του φορουμ.
Η απορια μου ειναι η εξης,οταν πρωτοξεκινησα να παιζω στον hyper στην πρωτη μου πολη και ενω ημουν ακομα νεος και δεν ηξερα το παιχνιδι εφτιαξα βιβλιοθηκη.Προσπαθησα να κανω κατεδαφιση και στην θεση της να βαλω λουτρα αλλα ειναι αδυνατον και μου βγαζει το εξης μηνυμα.
Για να κατεδαφιστει πρεπει να φτασω τους 12 δωρεαν ποντους και να ακυρωσω ολες της υπαρχουσες τεχνολογιες,να σας πω οτι εχω συνολο 12 πολεις και δεν πειραξα κατι για να μην κανω καποια ζημια σε αυτην και στης ηδη υπαρχουσες πολεις μου.Αν σας ειναι ευκολο θα ηθελα να μου εξηγησετε αναλυτικα τι πρεπει να κανω για να μποσεσω να κανω κατεδαφιση και να βαλω στην θεση της λουτρα.
Ευχαριστω για τον χρονο σας και ζητω συγνωμη αν το ιδιο θεμα εχει γινει ποστ και καπου αλλου.Ειναι η πρωτη φορα μου στο φορουμ και νομιζω το οποιο μου λαθος για πρωτη φορα ειναι δικαιολογημενο
 

8EAGENHS

Forum Leader
[8ea]Στην πόλη που έχεις κτίσει βιβλιοθήκη και θες τώρα να κτίσεις λουτρά, θα πρέπει να ακυρώσεις έρευνες που θα έχουν συνολική αξία 12 ερευνητικούς πόντους, πχ Άρμα (8 ΕΠ) και Γερανό (4 ΕΠ). Φρόντισε αυτούς τους ΕΠ να τους εξοικονομήσεις ακυρώνοντας τις λιγότερες έρευνες που μπορείς, γιατί κάθε ακύρωση έρευνας σου στοιχίζει 1 πόντο πολιτισμού. [/8ea]
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser

Guest
Ησουν κατατοπιστικος,σε ευχαριστω πολυ αδερφε!!
Δεν ξερω αν χρειαζεται να κλειδωθει το θεμα η να διαγραφη
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή