Αδυναμία σύνδεσης με τον Δ

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

MrSMOOTH

Τοξότης
Από τις 4:15 ξημερώματα Τρίτης μέχρι τις 4:45 ήταν αδύνατον να συνδεθώ με τον Δ σέρβερ ενώ με όλους τους άλλους συνδεόμουν κανονικά.
Το πρόβλημα είναι ότι συνεχώς έβγαζε τομ μήνυμα "πρόβλημα φόρτωσης σελίδας"
Το χειρότερο είναι ότι έμεινα ξύπνιος αυτήν την ώρα προκειμένου να στείλω Αποικιακό και δυστυχώς έχασα τον χρόνο.
Αντε τώρα να λήξει το 2ο δωδεκάωρο ,να ξαναστείλω συνάμεις και να ξαναξεκινήσω από την αρχή νεα Εξέγερση.

Μα τόση ατυχία !

Εαν κάνετε κάποιες εργασίες συντήρησης μήπως θα έπρεπε να ενημερωθούμε σχετικά?

*έχω conn-x
 
Τελευταία επεξεργασία:

phoenix12

Πρώην Game Admin
---

Προσωπικά έχω το ίδιο πρόβλημα, αλλά έχω και forthnet η οποία συνεχώς τον τελευταίο καιρό έχει προβλήματα σύνδεσης σε μερικούς σερβερς του εξωτερικού.
Εκτός δλδ από το grepolis δεν μπορώ να μπω και σε αρκετές άλλες ξένες ιστοσελίδες.
 

MrSMOOTH

Τοξότης
Να συμπληρώσω ότι δοκίμασα και σε Mozzila και σε Ι.Ε. αλλά και σε δύο διαφορετικούς υπολογιστές.

Το ίδιο ακριβώς πρόβλημα μόνο για τον Δ.
 

DeletedUser

Guest
Και μενα μου ειχε το ιδιο προβλημα αλλα τα μεσανυχτα περιπου......φωρτονε παρα πολυ αργα.

ΥΓ:Νομιζω οτι μπορεις να ξεκινησεις εξεγερση ακομα και αν δεν εχει ληξει η προηγουμενη που εκανες (δεν ειμαι σιγουρος ομως γι'αυτο αν μπορουσε καποιος να με επιβεβαιωσει παρακαλω)
 

DeletedUser

Guest
Έχω το ίδιο πρόβλημα..Πότε μπαίνει πότε όχι..Κάτι πάντως πρέπει να γίνει..
 

DeletedUser3491

Guest
Δυστυχώς δεν είμαστε σε θέση να γνωρίζουμε πότε ακριβώς θα παρουσιαστεί πρόβλημα με το server, και κατά συνέπεια δεν μπορούμε να σας ειδοποιήσουμε νωρίτερα.

Ενημερώνουμε τους τεχνικούς κάθε φορά που μας ενημερώνετε για κάποιο πρόβλημα, και εκείνοι βάζουν πάντα τα δυνατά τους για να μπορείτε να συνδεθείτε και πάλι στο παιχνίδι, χωρίς προβλήματα.

Ευχαριστούμε για το ενδιαφέρον που δείχνετε για να βελτιώσουμε το παιχνίδι.
Το παρόν κλειδώνει.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή