ΑΤΑΚΕΣ των παιδιών που μας τρελαίνουν....

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser13226
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser13226

Guest
ΑΤΑΚΕΣ των παιδιών που μας τρελαίνουν....:p

Ας γράψουμε εδώ τις πιο πετυχημένες ατάκες που έχουν πει κατά καιρούς τα ζουζούνια μας και μας έχουν στείλει....


Και ξεκινάω....

Είμαστε στο χωριό και μόλις έχουμε βγάλει το πάμπερς. Παίρνω λοιπόν τη Μαρία να πάμε μέχρι την πλατεία για να αγοράσουμε παγωτά, και της λέω "Μαρία, πρόσεξε όμως μην κατουρήσεις στον δρόμο".... Απάντηση Μαρίας:
"Γιατί;;; σκυλάκι είμαι;;;"
 

8EAGENHS

Forum Leader
Ατάκα σε έκθεση του γιου μου όταν ήταν 5-6 ετών:

"Πήγαμε εκδρομή σε ένα παραθαλάσσιο βουνό."

Εμείς οι ξύπνιοι γελάσαμε, αλλά πώς να περιγράψεις ένα ύψωμα που αρχίζει από εκεί που σκάει το κύμα;
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser13451

Guest
εγω 5-6 χρονων ειχα ραγισμα στο δεξι χερι και πηγαμε για ακτινογραφια στο νοσοκομειο και πηγαμε αλλα εγω νομιζα οτι θα πονεσω και μετα απο πολυ πριξημο λεει ο γιατρος στην μανα μου να μου βγαλει αυτη ακτινογραφια και θα της λεει τι θα κανει μπενουμε ολα ωραια καλα την βγαζει την κοιταει ο γιατρος και λεει: μα τιποτα δεν εχει το παιδι και λεω εγω εεεε ναι αφου εβαλα το αλλο χερι χαχαχχααχααχχαχ!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser13859

Guest
Θυμάμαι όταν ήμουν περίπου ενός χρόνου και είχα ψιλομάθει να περπατάω, με έβγαζαν video οι γονείς μου που περπάταγα στον διάδρομο. Σε μία στιγμή πέφτω κάτω. Ο αδελφός μου ο οποίος ήταν περίπου τεσσάρων χρόνων, μου λέει: "Σηκώσου απάνω μόνη σου τώρα μπέμπα".
 
Κορυφή