ΑΣΤΕΙΕΣ ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ- ΑΜΥΝΕΣ -ΚΑΤΑΚΤΗΣΕΙΣ ΚΟΣΜΟΥ ΑΛΦΑ

  • Δημιουργός θέματος GREEKMAN
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Απο τον ΔΕΛΤΑ κοσμο

Ξυπναω που λετε το πρωι (που λεει ο λογος πρωι) και ανοιγω το παλαιοληθηκο pc μου και βλεπω 50+ επιθεσεις (+αλλες 10 που ειχαν γινει πιο πριν)=60+.

Βλεπω να μου κανουν επιθεση ολοι παιχτες της συμμαχιας *PIRATES* που ειναι στην περιοχη.......και οσο να ναι λεω μπραβω να μου την πεφτουν τοσοι πολλοι απο την ιδια συμμαχια (οσο να ναι σε κανει να νομιζεις οτι εισαι σημαντικος και εσυ στο παιχνιδι).......αυτο που ηρθε ομως δεν τα περιμενα.

Αυτες εδω ειναι οι πιο ενδεικτικες (οι αλλες παλι καλα περιεχανε και κανα 2 φαρους:d)
screenshot002bmp.jpg


screenshot003bmph.jpg


screenshot004bmp.jpg


και το καλυτερο ειναι οτι πριν απο αυτες και αλλων τετοιου ειδους επιθεσεων ειχαν στηλει και φαρους για εκκαθαρηση (τα σκουπησανε ολα οπως βλεπετε).

ΥΓ:και μολις ειχα ξυπνησει κιολας.
 

DeletedUser

Guest
(συνεχεια του προηγουμενου)

screenshot002bmpe.jpg


Θα μου πειτε σιγα εχουμε δει αρκετες τετοιες.......αλλα η ιδιαιτεροτητα σε αυτην ειναι οτι οι 4 διηρεις και 5 φαροι που ειναι στο λημανι μου δεν ειναι δικα μου αλλα αυτουνου που εκανε την επιθεση :d (να ναι καλα το παλικαρι με εβγαλε απο τον κοπο):d
 

DeletedUser1540

Guest
70849509.png


Πριν απο αυτο και μετα απο αυτο δεχτηκα κι αλλες επιθεσεις και φυσικα η πολη κατακτηθηκε αλλα αυτο το αποικιακο ηταν επικο... :Ρ Συνολικα πριν απο αυτο εφτασαν στην πολη μου 16 επιθεσεις απο 4 διαφορετικους παικτες και μετα απο αυτο αλλες 5 απο 2 παικτες... Τα στρατευματα που βλεπετε ηταν μονο απο την συγγεκριμενη πολη μου και δεν βοηθησε ουτε συμμαχος ουτε αλλη πολη μου...

Και φυσικα την επομενη ακριβως ημερα λιγες ωρες μετα που κατεκτησε την πολη μου μπηκαμε σε συνθηκη ειρηνης με τους Ελευθερους πολιορκημενους...

Τα συμπερασματα δικα σας... :Ρ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή