ΑΠΟΡΙΑ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser16469
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser16469

Guest
Θα ηθελα να ρωτησω κ να μου πει καποις υπευθυνος ποσο δικαιο ειναι για το παιχνιδι κ γενικα για τους παιχτες οταν μια εχθρικη συμμαχια αντι να ερθει να σε πολεμηση προσωπο με προσωπο ερχετε στις 3 ή στις 4 ή στις 5 το πρωι κ σου βαζει αποικι στην πολη με αποτελεσμα μπαινεις εσυ το πρωι κ να βλεπεις να κατακτατε η πολη σου χωρις να μπορεις να αντιδρασεις γιατι την εχουν μπαζωση φυσιολογικο μεχρι τα μπουνια που λενε... Τι πρεπει δηλ να κανουμε να μην κοιμομαστε ή να παρατησουμε το παιχνιδι κ να παιζουν πλεον αυτοι που σιγουρα κατα την γνωμη μου παιζουν με χρυσο?Ευχαριστω... Leupap (Λιανα )
 

DeletedUser16469

Guest
Ευχαριστω για την απαντηση σας δηλ ειναι φυσιολογικο να περνοντε (χανοντε ) ετσι οι πολεις κ να μιλατε για κανονες για ασχετα πραγματα ...γιαυτο πολλοι θα σταματησουν το παιχνιδι κ θα μεινουν 10 παιχτες που στο τελος κ αυτοι θα βαρεθουν να χτυπιουντε μεταξυ τους.... !!!
 

Zarcos

Head Admin
Η ομάδα του Grepolis
Το παιχνίδι είναι σε παραγματικό χρόνο. Για τις νυχτερινές επιδρομές υπάρχει το bonus νύχτας το οποίο αν αξιοποιηθεί σωστά είναι αποτρεπτικός παράγοντας για κάθε επίδοξο κατακτητή.
Δεν είστε ούτε ο πρώτος, ούτε ο τελευταίος που έχετε φάει αποικιακό τη νύχτα.
Το παιχνίδι απαιτεί στρατηγική και διπλωματία. Γι'αυτό υπάρχουν οι συμμαχίες, και οι συνθήκες ειρήνης ώστε οι παίκτες να συνεργάζονται μεταξύ τους και να αλληλοβοηθιούνται.
 

8EAGENHS

Forum Leader
γιαυτο πολλοι θα σταματησουν το παιχνιδι κ θα μεινουν 10 παιχτες που στο τελος κ αυτοι θα βαρεθουν να χτυπιουντε μεταξυ τους.... !!!

Επτά συναπτά έτη συμβαίνει να χάνονται πόλεις με νυχτερινό μπόνους και δεν φτάσαμε ακόμη να είμαστε πιο κάτω από 10 παίκτες (νομίζω είμαστε πάνω από 25).
 
Κορυφή