ΑΠΟΡΙΑ.. ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΔΙΑΓΡΑΦΕΤΕ ΕΝΑΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ?

  • Δημιουργός θέματος pmanos
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
ΓΕΙΑ ΣΑΣ!
ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΧΩ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙ ΑΡΚΕΤΟΥΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΝΑ ΔΙΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΓΙΑ ΑΝΑΡΜΟΣΤΗ ΣΥΜΠΑΙΡΙΦΟΡΑ,ΕΙΤΕ ΓΙΑ ΔΙΠΛΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ Η ΓΙΑ ΚΟΙΝΗ ΧΡΗΣΗ ΧΩΡΙΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ Η ΓΙΑ ΠΑΡΑΝΟΜΑ ΜΠΟΤΑΚΙΑ..
ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΣΑ ΜΠΑΝΑΡΙΣΜΑΤΑ ΔΙΑΓΡΑΦΕΤΕ ΕΝΑΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ? ΔΙΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΙ ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΕΧΟΥΝ ΜΠΑΝΑΡΙΣΤΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ (5 για την ακριβεια) ΑΛΛΑ ΣΥΝΕΧΕΙΖΟΥΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΕΡΓΟΙ..ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΞΕΡΩ ΛΟΙΠΟΝ ΜΕ ΠΟΙΑ ΚΡΙΤΗΡΙΑ Η ΟΜΑΔΑ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗΣ ΔΙΑΓΡΑΦΕΙ ΤΟΥΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΞΕΡΩ ΤΙ ΜΕΤΡΑ ΝΑ ΠΑΡΩ..ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΕΙΖΩ ΝΑ ΠΑΙΖΩ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΔΗΘΕΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑΙΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ Η ΑΝ ΑΠΕΥΘΥΝΘΩ ΜΕΣΟ Ε'MAIL ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΑΝΑΛΑΜΒΑΝΕΙ ΠΛΗΡΩΣ ΤΗΝ ΕΥΘΥΝΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΔΙΚΗ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ..
ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΟΤΙ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΓΙΑ ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΙΧΩΣ ΟΤΑΝ ΚΑΤΑΘΕΤΟΥΜΕ ΧΡΗΜΑΤΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΕΡΝΟΥΝ ΑΛΛΗ ΤΡΟΠΗ.


ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ..
 

DeletedUser9371

Guest
ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΡΕ ΦΙΛΕ ΕΧΘΕΣ ΣΕ ΡΩΤΗΣΑ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΤΗΝ ΑΝΑΦΟΡΑ Κ ΝΑ ΣΤΗ ΔΕΙΞΩ ΑΠΟ ΤΗΣ ΒΡΙΣΙΕΣ ΠΟΥ ΔΕΧΟΜΟΥΝΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ ΤΗΣ ΣΥΜΜΑΧΙΑΣ ΑΧΑΙΟΙ
ARXON..
jimmanutd
dimitris evi
κ παω να μπω τωρα κ ειναι κλειδωμενοσ ο λογαριασμοσ μου.
γιατι μου τον κλειδωσατε?????
πωσ θα σου δειξω τησ αναφορεσ που με εβριζαν??
γιατι κλειδωσατε μονο το δικο μου κ οχι κ τουσ δικουσ τουσ?
μονοσ μου μαλωνα εγω,τρελοσ ειμαι,αυτοι δε βριζανε?
αν δεν εχετε κλειδςσει κ αυτωνων τουσ λογαριασμουσ ειστε απαραδεκτοι
 

DeletedUser

Guest
ΚΑΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΘΑ ΜΑΣ ΔΩΣΟΥΝ ΤΑ ΑΤΟΜΑ ΤΗΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ???

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ..
 

phoenix12

Πρώην Game Admin
[pho]Το τι ποινή δέχεται ένας παίχτης για την κάθε παράβαση, την έχει ορίσει η εταιρεία του παιχνιδιού.
Οι ποινές, πληροφορίες για άλλους παίχτες και το ποινολόγιο της εταιρείας δεν είναι ανακοινώσιμα.
Επίσης δεν υπάρχει συγκεκριμένος αριθμός πχ στους 2 είναι μόνιμος αποκλεισμός ή στους 3.
Έχει ορίσει προϋποθέσεις η εταιρεία και αυτές τηρούμε.
Τέλος η ομάδα διαχείρισης δεν έχει διαγράψει ποτέ λογαριασμό και για κανένα λόγο. Η διαχείριση δίνει αποκλεισμούς μόνο.
[/pho]
 

DeletedUser

Guest
ΟΤΙ ΔΙΝΕΙ ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΟΥΣ ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΚΑΙ ΜΟΝΙΜΟΥΣ ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΟΥΣ ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΟΔΗΓΟΥΝ ΣΕ ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΤΟΥ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ ΜΑΛΛΟΝ..ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΤΟ ΕΝΝΟΟΥΣΑ ΚΑΙ ΖΗΤΩ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΣΑΦΗΣ..
ΟΤΑΝ ΛΟΙΠΟΝ ΛΕΤΕ ΟΤΙ ΤΟ ΠΟΙΝΟΛΟΓΙΟ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΙΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΙΜΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΓΩ ΑΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΠΟΙΝΗ ΘΑ ΚΡΙΝΕΤΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΜΕ ΑΥΣΤΗΡΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ Η ΜΕ ΟΧΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΑΥΣΤΗΡΟ..ΟΠΟΤΕ ΣΑΝ "ΠΕΛΑΤΕΣ" ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΙ ΝΟΗΜΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ ΑΝ ΠΡΟΙΟΝ ΕΝΩ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΕΡΙ ΤΗΝΟΣ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΚΑΙ ΤΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΘΑ ΕΧΕΙ ?
ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΣ ΚΑΛΕΣ ΤΟΥ Ο ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΔΗΛΑΔΗ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕ ΑΠΟΚΛΕΙΣΕΙ ΜΟΝΙΜΑ...ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΣ ΚΑΛΕΣ ΤΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ?

ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΑΣ ΜΗΝ ΤΟ ΑΓΟΡΑΖΕΣ..ΣΚΟΠΟΣ ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΜΕΝΟΙ ΟΛΟΙ ΠΡΙΝ ΣΥΜΒΟΥΝ ΑΥΤΑ..

ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΓΙΑ ΠΑΡΑΝΟΜΑ ΜΠΟΤΑΚΙΑ,ΓΙΑ ΔΙΠΛΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΣΥΜΠΑΙΡΙΦΟΡΑ ΔΕΝ ΔΕΧΕΣΑΙ ΜΟΝΙΜΟ ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΟ,ΔΙΟΤΙ ΕΧΩ ΔΕΙ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΜΠΑΝΑΡΙΣΤΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ 3 ΠΑΡΑΒΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΗΚΕ ΠΟΤΕ ΜΟΝΙΜΑ..ΓΙΑ ΤΟΝ ΔΙΠΛΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΚΑΝΕ ΤΑ ΣΤΡΑΒΑ ΜΑΤΙΑ Η ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑΤΕ ΝΑ ΤΟΝ ΕΝΤΟΠΙΣΕΤΕ ΜΑΛΛΟΝ..

Η ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ (ΚΑΙ ΠΟΛΛΩΝ ΑΚΟΜΑ ΑΛΛΩΝ ΠΑΙΚΤΩΝ) ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΣΑΣΤΕ ΑΠΟΛΥΤΑ ΔΙΚΑΙΟΙ..ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΟΥΤΕ Ο ΙΔΙΟΣ Ο ΘΕΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΔΙΚΑΙΟΣ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΥΣ,ΑΛΛΑ ΕΔΩ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΝΟΝΕΣ ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΡΟΥΝΤΕ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΧΡΗΜΑ ΠΟΥ ΠΟΥ ΚΑΤΑΘΕΤΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΑΣ ΜΕΣΑ Η ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΟΣΟΥΣ ΠΟΝΤΟΥΣ ΕΧΕΙ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΤΙ ΘΕΣΗ ΕΧΕΙ ΣΕ ΜΙΑ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΑΥΤΟΣ..Η ΒΑΡΥΤΗΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΛΛΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΝΑΝ ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ..
 

phoenix12

Πρώην Game Admin
ΟΤΑΝ ΛΟΙΠΟΝ ΛΕΤΕ ΟΤΙ ΤΟ ΠΟΙΝΟΛΟΓΙΟ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΙΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΙΜΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΓΩ ΑΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΠΟΙΝΗ ΘΑ ΚΡΙΝΕΤΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΜΕ ΑΥΣΤΗΡΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ Η ΜΕ ΟΧΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΑΥΣΤΗΡΟ..ΟΠΟΤΕ ΣΑΝ "ΠΕΛΑΤΕΣ" ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΙ ΝΟΗΜΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ ΑΝ ΠΡΟΙΟΝ ΕΝΩ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΕΡΙ ΤΗΝΟΣ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΚΑΙ ΤΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΘΑ ΕΧΕΙ ?

Αρχικά το προϊόν-παιχνίδι είναι δωρεάν προς όλους χωρίς υποχρέωση για αγορά ή μηνιαία συνδρομή.
Το premium είναι αγορά επιπλέον δυνατοτήτων εντός παιχνιδιού και όχι για το παιχνίδι.
Το ποινολόγιο δεν λέμε εμείς ότι είναι μη ανακοινώσιμο, η εταιρεία του παιχνιδιού το λέει. Έχει μεγάλη διαφορά αυτό, εντολές εκτελούμε.

ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΣ ΚΑΛΕΣ ΤΟΥ Ο ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΔΗΛΑΔΗ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕ ΑΠΟΚΛΕΙΣΕΙ ΜΟΝΙΜΑ...ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΣ ΚΑΛΕΣ ΤΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ?
Εσείς αν είχατε μια μεγάλη εταιρεία με επέκταση της επιχείρισης σας σε 25 χώρες, θα αφήνατε εθελοντές να σας καταστρέψουν την επιχείριση κάνοντας ότι θέλουν;
Φυσικά και όχι, όπως και κάθε νοήμων επιχειρηματίας.
Για υτό το λόγο σε κάθε χώρα έχει έμμισθους υπάλληλους Community Manager's.
Ώστε να ελέγχουν την κοινότητα και τους διαχειριστές και φροντίζουν όλα να λειτουργούν σύμφωνα με τους κανόνες.
Επίσης εκτός από τους Manager's κάνει και η εταιρεία ελέγχους φυσικά, ώστε να διασφαλίσουν το μέλλον της επιχείρισης τους στην ελληνική αγορά.

ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΓΙΑ ΠΑΡΑΝΟΜΑ ΜΠΟΤΑΚΙΑ,ΓΙΑ ΔΙΠΛΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΣΥΜΠΑΙΡΙΦΟΡΑ ΔΕΝ ΔΕΧΕΣΑΙ ΜΟΝΙΜΟ ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΟ,ΔΙΟΤΙ ΕΧΩ ΔΕΙ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΜΠΑΝΑΡΙΣΤΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ 3 ΠΑΡΑΒΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΗΚΕ ΠΟΤΕ ΜΟΝΙΜΑ..ΓΙΑ ΤΟΝ ΔΙΠΛΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΚΑΝΕ ΤΑ ΣΤΡΑΒΑ ΜΑΤΙΑ Η ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑΤΕ ΝΑ ΤΟΝ ΕΝΤΟΠΙΣΕΤΕ ΜΑΛΛΟΝ..
Δεν γνωρίζετε το ποινολόγιο της εταιρείας και το πως λειτουργεί η διαχείριση ενός παιχνιδιού.
Σε όλους τους παίχτες ισχύει η ίδια ποινή όταν κάνουν ακριβώς την ίδια παράβαση.
Για το αν μπορούμε να εντοπίσουμε το διπλό, ρωτήστε χιλιάδες παίχτες που έχουν δεχθεί αποκλεισμό όταν έκαναν αυτή την παράβαση.
Φυσικά και μπορούμε να βρούμε τις παραβάσεις, ειδάλλως κανείς δεν θα είχε δεχθεί ποτέ αποκλεισμό.

Η ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ (ΚΑΙ ΠΟΛΛΩΝ ΑΚΟΜΑ ΑΛΛΩΝ ΠΑΙΚΤΩΝ) ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΣΑΣΤΕ ΑΠΟΛΥΤΑ ΔΙΚΑΙΟΙ..ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΟΥΤΕ Ο ΙΔΙΟΣ Ο ΘΕΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΔΙΚΑΙΟΣ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΥΣ,ΑΛΛΑ ΕΔΩ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΝΟΝΕΣ ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΡΟΥΝΤΕ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΧΡΗΜΑ ΠΟΥ ΠΟΥ ΚΑΤΑΘΕΤΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΑΣ ΜΕΣΑ Η ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΟΣΟΥΣ ΠΟΝΤΟΥΣ ΕΧΕΙ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΤΙ ΘΕΣΗ ΕΧΕΙ ΣΕ ΜΙΑ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΑΥΤΟΣ..Η ΒΑΡΥΤΗΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΛΛΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΝΑΝ ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ..
Η διαχείριση είναι απόλυτα δίκαιη σε σημείο αηδίας δίκαιη.
Και εγώ και ο Zaitsev ελέγχουμε συνεχώς την ομάδα διαχείρισης, ώστε να βεβαιωθούμε ότι όλα είναι σωστά.
Είμαι πάρα πολύ καιρό στη διαχείριση και αυτό που βλέπω είναι συνεχώς το ίδιο, η μια συμμαχία κατηγορεί την άλλη ότι έχει βοήθεια από τη διαχείριση.
Ο ένας παίχτης στον άλλον πάλι για το ίδιο πράγμα.
Πολλοί παίχτες έχουν στείλει παράπονα στην εταιρεία, κατηγορώντας την ομάδα διαχείριση και τους υπεύθυνους της.
Το αποτέλεσμα είναι το ίδιο κάθε φορά, μας ελέγχουν εξονυχιστικά για να εξακριβώσουν αν ισχύει ή όχι η καταγγελία του παίχτη προς την ομάδα και του απαντούν.
Και όπως βλέπετε και εσείς παραμένουμε στις θέσεις μας.
Σε περίπτωση που έβλεπαν παρατυπία, ειδική μεταχείριση, μη τήρηση των κανόνων κτλ από την ομάδα διαχείρισης, είτε στην Ελλάδα είτε σε οποιαδήποτε χώρα που παίζετε το παιχνίδι, ξηλώνουν αμέσως το έμμισθο προσωπικό (Co. Manager's) διορθώνουν το λάθος των προηγούμενων υπεύθυνων και αναλαμβάνουν άλλοι υπεύθυνοι την κοινότητα.

Πολλές φορές οι παίχτες θέλουν να πιστεύουν σε συνωμοσίες και άνιση μεταχείριση, άλλοι μη γνωρίζοντας άλλοι λόγω συμφέροντος όπως για παράδειγμα να δικαιολογήσουν τον τρόπο παιχνιδιού τους. (πχ. φυσικά και μου πήρες την πόλη, αφού είσαι κολλητός του ξαδέρφου της θείας του νονού ενός admin)

Η εταιρεία δεν μπορεί να κάνει κάτι σε αυτό εφόσον όλα λειτουργούν όπως πρέπει, άσχετα αν οι παίχτες θέλουν να βλέπουν κάτι διαφορετικό.

Η ομάδα διαχείρισης δεν βρίσκετε εδώ για να κλέψει στο παιχνίδι αλλά για να το βοηθήσει.
Μην ξεχνάτε ότι οι διαχειριστές είναι εθελοντές και χωρίς αυτούς να κάνουν στον ελεύθερο χρόνο τους ελέγχους, το παιχνίδι θα ήταν σε ένα επίπεδο πολύ άσχημο.
Αρκετοί από τους διαχειριστές μας δεν είναι καν παίχτες μέσα στο παιχνίδι, βοηθούν στην κοινότητα χωρίς να έχουν και τη μικρή αμοιβή του χρυσού που παίρνουν άλλοι διαχειριστές που είναι και παίχτες.

Αυτοί οι άνθρωποι βρίσκονται εδώ να βοηθήσουν εθελοντικά και το κάνουν για την αγάπη τους για το παιχνίδι.
Είναι κρίμα να προσβάλλετε την τιμή και την αξιοπρέπεια μιας ομάδας εθελοντών με απλές θεωρίες και λόγια από στόμα σε στόμα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser9241

Guest
ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΓΙΑ ΠΑΡΑΝΟΜΑ ΜΠΟΤΑΚΙΑ,ΓΙΑ ΔΙΠΛΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΣΥΜΠΑΙΡΙΦΟΡΑ ΔΕΝ ΔΕΧΕΣΑΙ ΜΟΝΙΜΟ ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΟ,ΔΙΟΤΙ ΕΧΩ ΔΕΙ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΜΠΑΝΑΡΙΣΤΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ 3 ΠΑΡΑΒΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΗΚΕ ΠΟΤΕ ΜΟΝΙΜΑ..ΓΙΑ ΤΟΝ ΔΙΠΛΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΚΑΝΕ ΤΑ ΣΤΡΑΒΑ ΜΑΤΙΑ Η ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑΤΕ ΝΑ ΤΟΝ ΕΝΤΟΠΙΣΕΤΕ ΜΑΛΛΟΝ..
Δεν γνωρίζετε το ποινολόγιο της εταιρείας και το πως λειτουργεί η διαχείριση ενός παιχνιδιού.
Σε όλους τους παίχτες ισχύει η ίδια ποινή όταν κάνουν ακριβώς την ίδια παράβαση.
Για το αν μπορούμε να εντοπίσουμε το διπλό, ρωτήστε χιλιάδες παίχτες που έχουν δεχθεί αποκλεισμό όταν έκαναν αυτή την παράβαση.
Φυσικά και μπορούμε να βρούμε τις παραβάσεις, ειδάλλως κανείς δεν θα είχε δεχθεί ποτέ αποκλεισμό.


αστο ρε φιλε...το ιδιο πραγμα λετε κ αλλα σου απανταει...
το πιο λογικο ειναι οτι κρινουν βαση premium... τι χαρτζιλικι βγαλαμε απ αυτον κ αν αξιζει η οχι να τον μπαναρουμε... (για μονιμο παντα αναφερομαι) ....
 

phoenix12

Πρώην Game Admin
το πιο λογικο ειναι οτι κρινουν βαση premium... τι χαρτζιλικι βγαλαμε απ αυτον κ αν αξιζει η οχι να τον μπαναρουμε... (για μονιμο παντα αναφερομαι) ....
[pho]Αυτό αν το πείτε στον παίχτη που αποκλείστηκε πριν λίγες ημέρες και είχε 5ψήφιο ποσό χρυσού στο λογαριασμό του, πραγματικά θα βάλει τα γέλια.

ή δεν διαβάσατε τι απάντησα στον παίχτη για το ερώτημα του ή εσκεμμένα απαντάτε με αυτόν τον τρόπο.
Γυρνάτε γύρω γύρω στο φόρουμ και προκαλείτε εντυπώσεις παριστάνοντας ότι τα ξέρετε όλα.

Βλέπουμε ότι δεν σας αρέσει το παιχνίδι μας, αν δεν σας αρέσει μπορείτε να παίξετε κάποιο άλλο.
Δεν σας κρατάμε εδώ με το ζόρι, άρα σχόλια πικρόχολα, προσπάθειες εντυπωσιασμού, επίθεση προς την ομάδα διαχείρισης κτλ είναι περιττά.
Εφόσον δεν σας αρέσει τίποτα εδώ σας εύχομαι καλή συνέχεια.
Αν αλλάξετε γνώμη και θέλετε να μείνετε, θα προσέχετε τους χαρακτηρισμούς και τα σχόλια σας, αν δεν το κάνετε θα σας δείξω εγώ την πόρτα της εξόδου γιατί όλα έχουν ένα όριο κάποια στιγμή.
[/pho]
 

DeletedUser9241

Guest
ψηλε..μπαστα...για το παιχνιδι ειμαι εδω οχι για εσας....

ο λογος που απλα ''ασχολουμαστε'' με το φορουμ δεν εχει να κανει με καμια μορφη εντυπωσιασμου η προβολης...
ειναι απλα γιατι εχουμε την ευκαιρια να ερθουμε σε επαφη με ατομα που υποτηθεται οτι διαχειριζοντε το παιχνιδι...
η δουλεια σας νομιζω οτι δεν ειναι να κανεται καθε 10 του μηνος αναβαθμηση μονο..αλλα κ το να διατηρητε τις ισοροπιες...
 

DeletedUser

Guest
ΚΥΡΙΕ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΑ ΜΑΣ ΑΠΕΙΛΕΙΤΕ?
ΘΕΩΡΕΙΤΕ ΟΤΙ ΕΙΠΑΜΕ ΚΑΤΙ ΜΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΕΠΙΘΕΣΗ ΠΡΟΣ ΕΣΑΣ ΔΛΔ ΚΑΙ ΣΑΣ ΠΡΟΣΕΒΑΛΕ ΑΥΤΟ ΤΟΣΟ ΠΟΥ ΘΑ ΜΑΣ ΔΕΙΞΕΤΕ "ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΤΗΣ ΕΞΟΔΟΥ"..? ΟΠΩΣ ΕΙΠΑΤΕ ΕΘΕΛΟΝΤΙΚΑ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΑΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ..ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΜΑΣ ΑΛΛΩΣΤΕ ΔΕΝ ΜΑΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ..ΑΝ ΤΑ ΟΡΙΑ ΣΑΣ ΛΟΙΠΟΝ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΓΙΑ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ ΤΟΤΕ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΤΟ ΑΦΗΣΕΤΕ...ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΩΣ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΟΙ ΕΤΑΙΡΙΕΣ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΟΙ ΟΤΙ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΠΟΛΛΟΥΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ..ΟΠΩΣ ΕΠΙΣΗΣ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΟΙ ΠΑΡΑΝΟΜΟΙΕΣ ΜΠΟΡΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΛΥΦΘΟΥΝ ΠΑΡΑ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΑ..ΟΜΩΣ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΕΚΔΙΚΗΣΩ ΤΟ ΔΙΚΙΟ ΜΟΥ..ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΛΟΓΟΣ ΑΛΛΩΣΤΕ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΚΑΙ ΕΔΩ.

ΔΕΝ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΣΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ...ΔΕΝ ΛΕΩ ΤΙΠΟΤΑ ΒΑΣΗ ΠΡΑΓΜΑΤΩΝ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ..ΤΑ ΕΧΩ ΔΕΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΩ.ΕΧΩ ΔΕΙ ΛΟΙΠΟΝ ΑΤΟΜΑ ΝΑ ΜΠΑΝΑΡΟΝΤΕ ΓΙΑ ΜΠΟΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΞΑΝΑΒΑΖΕΤΕ ΜΕΣΑ ΕΝΩ ΕΧΕΤΕ ΠΕΙ ΣΕ ΑΛΛΑ ΜΝΜ ΟΤΙ ΟΠΟΙΟΝ ΠΙΑΣΕΤΕ ΝΑ ΤΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙ ΘΑ ΤΟΝ ΑΠΟΚΛΕΙΣΕΤΕ ΜΟΝΙΜΑ..ΕΧΩ ΔΕΙ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ ΣΕ ΑΛΛΑ ΧΕΡΙΑ ΑΝΕΞΕΛΕΧΤΑ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΠΤΗΡΕΣ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΕΔΩΣΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΑΨΕΙ Ο ΦΙΛΟΣ ΣΟΥ,ΕΠΙΣΗΣ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΒΡΙΣΕΙ ΚΑΙ ΠΡΟΣΒΑΛΕΙ ΜΕ ΑΠΡΕΠΕΣ,ΩΜΑ ΣΧΟΛΙΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΥΠΟΝΟΟΥΜΕΝΑ,ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΑΦΟΡΟΥΣΑΝ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ Η ΤΙΜΩΡΙΑ ΣΑΣ ΗΤΑΝ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΕΤΕ ΑΝΟΙΧΤΟ ΜΠΑΝ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΕΙΖΕΙ ΑΝ ΠΑΙΖΕΙ..ΑΝ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΔΙΑΚΑΙΟΣΥΝΗ ΣΑΣ ΤΟΤΕ ΛΥΠΑΜΑΙ..

ΕΚΤΟΣ ΑΥΤΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΚΑΙ ΜΕ ΚΑΜΙΑ ΣΥΜΜΑΧΙΑ...ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΑΝ ΑΥΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ EVOLVE Η ΑΝ ΕΙΝΑΙ OI ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙ Η ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ..ΟΤΑΝ ΛΟΙΠΟΝ ΕΧΟΥΜΕ ΘΕΜΑΤΑ ΠΑΝΩ ΣΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΥΣ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΣΑΣ ΚΑΛΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΛΥΣΕΤΕ...ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΑΣ ΚΑΤΕΘΕΣΑΜΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΣ ΔΙΞΕΤΕ ΚΑΜΙΑ ΕΞΟΔΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΑΥΤΟ.
ΤΑ ΠΙΚΡΟΧΟΛΑ ΣΧΟΛΙΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΑΝΤΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ (ΕΘΕΛΟΝΤΙΚΕΣ ΚΑΙ ΜΗ),ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΣΜΟΥ...ΕΙΝΑΙ Η ΔΙΚΗ ΣΑΣ ΑΠΟΨΗ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ! ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΟ ΕΘΕΛΟΝΤΙΚΟ ΕΡΓΟ ΣΑΣ..
 

phoenix12

Πρώην Game Admin
Η παραπάνω απάντηση αφορούσε το σχόλιο του παίχτη blowdalton.
Εσείς μπορεί να μην είδατε την επίθεση που έκανε σε άλλο θέμα του φόρουμ ή μπορεί να μην θέλετε να την δείτε.
Όσο είστε όμως στην κοινότητα του grepolis έχετε υποχρέωση να τηρείται όλοι τους κανόνες του και τις οδηγίες των διαχειριστών και των community manager.

Κάνατε κάποιες ερωτήσεις και σας απάντησα σε όλες.
Κακώς βέβαια γιατί απ ότι βλέπω έχασα και τον χρόνο μου, δεν καταλάβατε τίποτα από αυτά που σας είπα.
Δεν είμαστε υποχρεωμένοι να αποδεικνύουμε ότι δεν είμαστε ελέφαντες συνεχώς.
Παρακαλώ στα παρακάτω στοιχεία να κάνετε υποδείξεις στην εταιρεία ώστε να βρίσκει και τις παρανομίες που μπορούν να καλυφθούν όπως λέτε (λογικά είστε στο επάγγελμα της πληροφορικής και γνωρίζετε με ποιο τρόπο ελέγχει η εταιρεία όλες μας τις κινήσεις) καθώς και τα παράπονα σας.

Επικοινωνία
InnoGames GmbH
Harburger Schloßstraße 28
21079 Αμβούργο (Hamburg)
Γερμανία (Germany)

Φαξ: 040 7889335 21

Αριθμός φορολογικού μητρώου: DE264068907
Επαρχιακό δικαστήριο Hamburg, HRB 108973
Στελέχη εταιρίας: Eike Klindworth, Hendrik Klindworth, Michael Zillmer


Διεύθυνση e-mail: info@innogames.de (Όχι υποστήριξη για το παιχνίδι, μόνο Γερμανικά και Αγγλικά παρακαλούμε)

Το θέμα κλειδώνει γιατί έχετε λάβει όλες τις απαντήσεις.
Μπορείτε να συνεχίσετε τα παράπονα σας στα παραπάνω στοιχεία
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή