ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ ΚΟΙΝΗ ΣΥΝΔΕΣΗ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser7695
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser7695

Guest
http://gr.grepolis.com/start/rules


ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΕΞΗΓΗΣΕΙ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΕΙ ΠΩΣ ΤΙ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΟΙΝΗ ΣΥΝΔΕΣΗ ΚΑΙ ΤΙ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ?????


ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ
 

DeletedUser

Guest
ΑΠΟΓΟΡΕΥΕΤΑΙ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ Ο ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΣ ΚΑΘΕ ΑΛΛΗΛΕΠΙΔΡΑΣΗ ΜΕΤΑΞΥ ΤΩΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΩΝ!!!!!!!ΕΤΣΙ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ!!!!
 

DeletedUser

Guest
ΣΥΜΠΛΗΡΩΝΩ:
ΠΩΣ ΓΙΑ ΝΑ ΧΤΥΠΗΘΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ 48 ΩΡΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΙΘΕΣΗ ΤΟΥ ΕΝΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΕΙ Ο ΑΛΛΟΣ... Κ.Ο.Κ
 

8EAGENHS

Forum Leader
[8EA]Πες μας εσύ καλύτερα τί δεν καταλαβαίνεις, γιατί εγώ τον βρίσκω πολύ απλό τον κανόνα. Σε όποια παράγραφο ή επεξήγηση κολλάς, πες μας για να σου εξηγήσουμε.[/8EA]
 

DeletedUser7695

Guest
οπως και η κοινοχρησια κωδικων?
σωστα???

η απαντηση ειναι ναι!!!

ΕΓΩ τοτε ρε μαγκες θα κανω την εξης ερωτηση πλεον!!!

ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ ΔΗΛΩΣΕΙ ΚΟΙΝΗ ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΟΥ, ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ, ΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΣΟΥ Κ.Ο.Κ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΕΧΕΤΕ ΕΝΑΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ???

Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑΙ ΑΦΟΥ Ο ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΣ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΣΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ LINK ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ Ο ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ ΑΛΛΑ Η ΣΥΝΔΕΣΗ!!

ΤΟΤΕ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΕΧΩ ΚΟΙΝΗ ΣΥΝΔΕΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΡΩ ΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ ΤΟΥ ΑΔΕΡΦΟΥ ΜΟΥ,ΤΗΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ, ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΜΟΥ Κ.Ο.Κ.

ΜΑΣ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΤΑΙ?????????????????????????????????????????????????????????
Ή ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΝΑ ΤΡΙΚ ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΖΕΤΑΙ ΣΕ ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΟ ΟΠΟΙΟΝ ΕΣΕΙΣ ΘΕΛΕΤΕ?????????????????????


ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΕΝΕΜΕΡΩΣΗ ΠΛΕΟΝ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΕΤΑΙ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΕΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΓΟ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΑΥΤΟΣ ΚΑΙ Η ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΤΟΥ ΧΤΥΠΟΥΣΑΝ ΑΝΤΙΠΑΛΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΓΙΑ 9 ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΙΧΕ ΠΑΡΕΙ ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ ΚΟΡΟΙΔΙΑΣ ΟΠΟΥ ΕΒΓΑΙΝΑΝ ΕΞΕΓΕΡΣΕΙΣ ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ....!!ΑΥΤΟ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΑΡΕΣΕ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΚΑΙ ΦΤΑΣΑΜΕ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΘΕΜΑ!

ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΟΣ ΣΕ ΚΟΙΝΗ ΣΥΝΔΕΣΗ ΓΙΑΤΙ Ο ΕΝΑΣ ΓΝΩΡΙΖΕ ΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ!!!!
ΚΑΙ ΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΙ ΓΝΩΡΙΖΩ ΕΓΩ ΚΑΙ ΤΙ ΟΧΙ???
ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ PC ΜΟΥ?
ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ?


ΤΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΩ???????


ΠΟΙΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΛΥΣΕΙ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΦΟΥ ΟΙ 2 ΠΑΙΚΤΕΣ ΟΠΩΣ ΛΕΝΕ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗΛΕΠΙΔΡΑΣΗ ΑΛΛΑ ΓΝΩΡΙΖΑΝ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ..........ΣΕ ΚΟΙΝΗ ΣΥΝΔΕΣΗ!
ΕΔΩ ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΤΟ PIN ΤΗΣ ΚΑΡΤΑΣ ΤΗΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ ΜΟΥ ΤΙ ΘΑ ΑΠΕΤΡΕΠΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΝΑ ΜΑΘΕΙ ΤΟ ΚΩΔΙΚΟ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΤΗΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ ΤΟΥ ,ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΤΟΥ Κ.Ο.Κ.???
ΚΑΙ ΝΑ ΥΠΟΘΕΙ ΠΡΟΦΟΡΙΚΑ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΤΟ ΞΕΡΕΤΕ???



ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser7695

Guest
Συγγνωμη για τον τονο της φωνης μου, αλλα ισως ειναι ενα κενο στην δημιουργια των κανονισμων....ο οποιος εχει φερει παικτη και παικτες σε αδικο αποκλεισμο!
Θεωρω οτι οι παικτες που δηλωνουν κοινη συνδεση προσπαθουν να αποφυγουν αυτα τα θεματα!!!

Παρακαλω να μου λυσετε την απορια αυτη!
 

phoenix12

Πρώην Game Admin
[pho]Η κοινοχρησία κωδικών είναι κάτι συγκεκριμένο.
Παίχτες της κοινής σύνδεσης ή μη να μπαίνουν ο ένας στο λογαριασμό του άλλου(Με όλους τους δυνατούς συνδυασμούς)
Από τη στιγμή που κάποιος κάνει είσοδο σε λογαριασμό άλλο εκτός από τον δικό του, αυτόματα είναι παράβαση των κανόνων.
Η κοινή σύνδεση δεν σημαίνει ότι έχουμε υποχρέωση να ακολουθούμε μόνο τον κανόνα 2, ούτε σημαίνει ότι επιτρέπει να μπαίνει ο ένας στον λογαριασμό του άλλου, ούτε για κάλυψη διπλού λογαριασμού ή επιτήρησης λογαριασμού.
[/pho]
 

DeletedUser7695

Guest
και πιστευω οτι μπορω ευλογα να ρωτησω...
Πως εσεις γνωριζετε απο τον υπολογιστη μου τι κανω?
Πως εσεις γνωριζετε το τι μπορει εγω να ξερω!

οταν 2 ατομα εχουν κοινη συνδεση και μπαινουν απο τον ιδιο υπολογιστη κανουν κοινοχρησια κωδικων........

τοτε εγω ανοιχτα εδω κανω αναφορα για παραβιαση κανονισμων σε ολο τον κοσμο ΙΟΤΑ
μου φαινεται οτι απλα δεν ξερετε τι να πειτε τωρα και βασιζεστε σε κατι πολυ γενικο και αοριστο!!!
Ευτυχως που πολλοι απο εδω ξερουν να διαβαζουν και καταλαβαιβουν τι εννοω !!
Ξερω επισης πως πρεπει αυτη τη στιγμη να καλυψετε τον διαχειριστη που εκανε τον αποκλεισμο και θα μιλατε τωρα για κατι πολυ γενικο και ΑΟΡΙΣΤΟ!

ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΣΤΥΛ ΑΠΑΝΤΑΩ ΚΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΛΕΩ ΟΤΙ ΠΟΥΘΕΝΑ ΣΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΥΣ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΑΠΑΓΟΡΕΥΤΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΟΙΝΗ ΣΥΝΔΕΣΗ ΚΑΙ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΕΙΣΟΔΟ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΘΩΣ ΤΟ Ο ΚΑΝΟΝΑΣ 1 ΑΝΑΙΡΕΙ ΤΟΝ ΚΑΝΟΝΑ 2!!!

ΑΡΑ ΜΑ ΚΟΡΟΙΔΕΥΤΑΙ!!
 

phoenix12

Πρώην Game Admin
[pho]Άρα απευθυνθείτε στην εταιρεία ώστε να ελέγξει τα λεγόμενα σας, εφόσον όπως λέτε δεν ξέρει τι κάνει ο διαχειριστής που έχει την υπόθεση σας.
Μια υπενθύμιση να σας κάνω, το σύστημα ελέγχου και ποινών είναι δημιούργημα της εταιρείας και όχι των διαχειριστών.

Επίσης στο φόρουμ μόνο γενική και αόριστη συζήτηση μπορεί να γίνει, διότι βάση των κανόνων του φόρουμ απαγορεύεται η συζήτηση ποινών σε αυτό.

Οπότε είτε επικοινωνείτε μέσω του κέντρου υποστήριξης, είτε με την εταιρεία.
2 επιλογές δίνονται σε τέτοιες περιπτώσεις και καμία από αυτές δεν είναι το κεντρικό φόρουμ.
Δεν επιτρέπεται ειδική συζήτηση ποινής στο φόρουμ, οπότε και ποτέ δεν θα λάβετε κάτι συγκεκριμένο ρωτώντας εδώ.
[/pho]

Το θέμα κλειδώνει έχει ξεφύγει από την γενική κουβέντα, έχετε ενημερωθεί που μπορείτε να απευθυνθείτε.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή