ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ

Συζήτηση στο forum 'Κόσμος Έφεσος' που ξεκίνησε από το μέλος alila, στις 17. Οκτ 2016.

Μοιραστείτε τη σελίδα

1. alila

alila Ξιφομάχος

ΚΑΛΑ ΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ?ΜΕΧΡΙ ΠΡΟΧΤΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ,ΟΤΑΝ ΠΑΤΟΥΣΕΣ ΣΤΟ ΘΑΥΜΑ ΕΛΕΓΕ 2 ΜΗΝΕΣ,ΚΑΙ ΣΑΝ ΠΑΤΗΣΑΝ ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΚΑΜΙΑ 50ΑΡΑ ΑΤΟΜΑ,ΕΝΕΡΓΑ,ΠΟΥ ΚΑΙΓΑΝ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ,ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ 0 ΜΗΝΕΣ.

ΤΡΕΛΑ ΠΟΥΛΑΤΕ?ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΔΕΙΧΝΕΤΕ ΕΥΝΟΙΑ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΥΣ,ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΠΟΛΥΤΗ ΞΕΦΤΥΛΑ ΑΥΤΟ.ΣΑΝ ΓΙΝΑΝ ΣΥΜΜΑΧΙΕΣ ΕΤΟΙΜΕΣ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΤΑ ΘΑΥΜΑΤΑ ΤΡΕΝΑΡΑΤΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ,ΚΑΙ ΤΩΡΑ ?ΟΛΑ ΚΑΛΑ?!
    ΣΤΗΜΜΕΝΟΥΣ ΚΟΣΜΟΥΣ ΘΕΛΕΤΕ?

2. ελδυκ23

ελδυκ23 Ξιφομάχος

ΚΟΨΕ ΤΙΣ ΜΑΛΑΜΑΤΙΝΕΣ.ΣΕ ΠΕΙΡΑΖΟΥΝ

3. vr4md

vr4md Ξιφομάχος

φιλε alila pause πολυ καλη η ιδεα σου να πινεις ρετσινα μαλαματινα...ο καλυτερος ασβεστης ειναι...σε βλεπω να σηκωνεις μονος σου τον πυργο τον λευκο καρντασι
    και εις ανωτερα

4. Omitzidis

Omitzidis Οπλίτης

Πήγαινε και εσύ με τους άλλους στα γραφεία της inno να κάνεις παράπονα προλαβαίνεις, 16/2 νομίζω είχαν πει κλείσανε εισιτήρια.

5. kezan

kezan Trial Game Admin

Οι προϋποθέσεις που θα πρέπει να πληρούνται για να ξεκινήσει η εποχή των θαυμάτων έχει να κάνει κατά κύριο λόγο με τους συνολικούς
    πόντους των 50 πρώτων συμμαχιών σε κατάταξη εκτός των άλλων, όταν το σύστημα έγραφε 2 μήνες προφανώς και ήταν η περίοδος που αρκετοί παίκτες είχαν βγει εκτός από την συμμαχία τους οπότε οι πόντοι αυτών των παικτών δεν υπολογίζονταν. Πριν λίγες μέρες όταν και
    έγραφε 0 μήνες, οι περισσότεροι από τους παίκτες είχαν επιστρέψει στην συμμαχία τους εξ ου και ο νέος υπολογισμός. Είναι απλά μαθηματικά

6. Eragon300

Eragon300 Ξιφομάχος

Ναι παιδιά όποιος θέλει ας μου στείλει μήνυμα απλά θα πάμε και θα γυρίσουμε...Και φυσικά θα πάμε στα γραφεία...Τις άλλες μέρες θα είμαι με τους φίλους μου οπότε κάντε ότι θέλετε......