ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser12502
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser4673

Guest
Το οτι σας βαράει συγκεκριμένη συμμαχία τα βράδια και σας ξυπνάει δεν είναι και λόγος για να αρχίσει η εκάστοτε ομάδα διαχείρησης να μπανάρει.
ΝΑ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΜΠΑΝΑΡΕΙ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΣΥΣΤΗΜΑ.
 

DeletedUser14888

Guest
70fc46d4e738441f97fb355709aa0f79.png
ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΛΕΩ ΚΑΙ ΜΟΥΦΕΣ. ΥΓ ΦΙΛΤΡΟΧΟΑΝΗ.
 

vangosmt

Ξιφομάχος
Το οτι σας βαράει συγκεκριμένη συμμαχία τα βράδια και σας ξυπνάει δεν είναι και λόγος για να αρχίσει η εκάστοτε ομάδα διαχείρησης να μπανάρει.
ΝΑ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΜΠΑΝΑΡΕΙ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΣΥΣΤΗΜΑ.

Είτε το κάνεις μια φορά είτε με σύστημα ενα και το αυτό είναι! Δεν το κάνεις και δεν μπανάρεσαι!!! Απλά μαθηματικά!

Το οτι μπανάρει με κλειστό μπάν όμως είναι όντως άξιο απορίας γιατί το κόλλημα του σέρβερ είτε με προγράμματα είτε με πλαγίους τρόπους τιμωρείται με ανοιχτό αποκλεισμό.

smiley_emoticons_steckenpferd.gif
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
 

DeletedUser15324

Guest
ΠΑΙΖΩ ΚΟΝΤΑ 6 ΧΡΟΝΙΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ.ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΕΔΩ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΞΑΝΑΔΕΙ.
ΤΡΩΜΕ ΠΟΛΛΑΠΛΕΣ ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΩΡΕΣ ΑΠΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ-ΜΑΣ ΜΠΛΟΚΑΡΟΥΝ ΤΟ PC-ΣΥΝΕΒΗ ΣΕ ΜΕΝΑ, ΕΝΑ ΒΡΑΔΥ,ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΣΤΡΑΤΟ ΕΞΩ ΝΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΤΟΝ ΣΠΑΣΟΥΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ.ΕΙΧΕ ΜΠΛΟΚΑΡΕΙ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ.
ΕΣΤΕΛΝΑΝ ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ ΚΑΝΟΝΙΚΕΣ ΚΑΙ ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ-ΑΚΥΡΩΣΕΙΣ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ.
ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΑ ΚΑΝ ΝΑ ΔΩ ΤΟΝ ΠΑΙΧΤΗ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΕΠΙΘΕΣΗ-ΑΚΥΡΩΣΗ.
ΦΤΑΣΑΜΕ ΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΝΑ ΤΣΑΚΩΝΟΜΑΣΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΝΕΧΗ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ.
ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΗΘΗΚΑΜΕ ΕΠΑΝΕΙΛΗΜΜΕΝΑ ΚΑΙ ΠΑΙΡΝΑΜΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΣΤΕΡΕΟΤΥΠΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ.
ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΔΙΚΟΣ ΜΑΣ ΠΑΙΧΤΗΣ,ΓΙΑΤΙ ΕΦΤΑΣΕ ΣΤΑ ΟΡΙΑ ΤΟΥ ΤΟΝ ΤΙΜΩΡΕΙΤΕ.Α Π Α Ρ Α Δ Ε Κ Τ Ο Ν!!!!!
ΙΣΩΣ ΝΑ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΓΕΜΙΣΟΥΝ 3 ΘΑΛΑΣΣΕΣ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΣΜΜΧ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΛΕΟΝ ΤΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΩ.
ΤΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΤΕ ΑΜΕΡΟΛΗΠΤΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΧΟΥΝ ΑΝΑΘΕΣΕΙ.
ΚΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΣΑΣ ΔΙΩΧΝΕΤΕ ΚΟΣΜΟ ΑΠΟ 1 ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΑΓΑΠΑΜΕ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΦΤΑΣΕΙ ΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΟΙ ΝΑ ΠΟΥΜΕ,ΤΕΛΟΣ ΠΛΕΟΝ ΤΟ GREPOLIS.
smiley_emoticons_grepo_pacman.gif
οτι σε αλο κοσμο δεν μπορουσες να φαρμαρεις . το ξεχασες. ? οχι μας διοξανε . μας ξενεροσανε.
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
συμφονο απολιτα μαζι σου.
 

DeletedUser14888

Guest
νταφι λαφι πιλαφι αμα θελαμε την ***γνωμη σου θα την ζηταγαμε μην πεταγεσαι σαν την****** και *******************..

ΠΡΟΣΟΧΗ στο λεξιλόγιο, τους χαρακτηρισμούς και τα υπονοούμενα που χρησιμοποιείτε!
8EAGENHS
ΕΠΙΣΗΣ ΦΙΛΕ ΛΑΖΟ ΝΑ ΘΥΜΙΣΩ ΠΟΙΟΣ ΕΚΑΝΕ ΤΗΝ ΚΟΤΑ ΚΑΙ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Ο ΛΑΖΟΣ ΟΤΑΝ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΑ ΜΝΜ ΣΤΙΣ ΑΡΧΕΣ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ? ΚΑΙ ΜΕ ΜΠΛΟΚΑΡΕ. ΑΝΤΕ ΠΑΝΕ ΤΩΡΑ ΝΑ ΥΠΕΡΗΦΑΝΕΥΤΕΙΣ ΕΚΕΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΤΗΣ ΣΥΜΜΑΧΙΑΣ. ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΟΛΟΣ Ο ΣΕΡΒΕΡ ΤΗ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΛΗΣΗ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΛΜΗΣΕΣ ΝΑ ΞΑΝΑΜΠΕΙΣ. ΙΣΑ ΡΕ ΦΤΕΡΟΥ.
ΓΕΛΑΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΡΕ ΟΤΑΝ ΣΕ ΒΛΕΠΕΙ.
 

DeletedUser10011

Guest
ΒΛΕΠΩ ΚΟΣΜΟ ΜΕΣΑ.ΩΡΑΙΑ.
Οταν γραφετε να σκεφτεστε τι εχετε κανει οι ιδιοι.και αν οχι οι ιδιοι καποιοι συμπαιχτες σας.και επειδη VANGOS MT μου θυμισες τον ΤΑΥ αν θυμαμε καλα καποιο καλοπαιδο μελος σας ειχε παρακαλεση να μην τον βαρανε βραδυ μια γιατι ηταν στο μηνα της η γυναικα του μια οτι ειχε νεογενητο και αλλα τετοια.βρε πως τον λενε?
ειναι κριμα οσοι εχουν λερωθει (γενικως και οχι προσωπικα)να προσπαθουν να το παιξουν επαγγελματιες ΑΓΙΟΙ.δεν κανει.
Α οσο για τον τσιοκις που σημειωτεον ειχα σκοτωθει μαζι του απο τοτε ναι ειχε φαει οπως επισης και παλι καποιο μελος δικο σας
που επισης αν θυμαμε καλα ηταν και ιδρυτης σας? βρε πως τον ελεγαν τοτε?
δεν ειναι σωστο.τη μνημη ειναι καλο να την εχουμε ολοι.
Οσο για το θεμα αναθεμα που ξεκινησε εδω καλο θα ηταν να ερωτηθουν καποια καλοπαιδα αν το κανουν αυτο η οχι.
επιθεσεις ακυρωσεις μονο και μονο γιατι απλα νυχτα ειναι δεν εχουν κατι αλλο να κανουν και ξυπνουν τον κοσμο.
επισης ξερετε πως παντα μιλαω-γραφω με ντοκουμεντα.
Α και μην ακουσω απο μονοι τους το κανουν.ειναι κριμα στη νοημοσυνη καποιων ολα αυτα.
εφοσον καποιοι δεν μπορουν στα ισα προσπαθουν με πλαγιους και ανηθικους τροπους να επιβαλουν πραγματα που κανενας δε θελει για τον εαυτο του αλλα πολυ ευκολα τα κανει στους αλλους.
 

DeletedUser159

Guest
Ρε μπλεγμένοι, τι λέτε? Εξω εχει ωραία μέρα, τα πουλάκια κελαϊδάνε, τα τριζώνια τριζωνάνε και το grepolis θα ανοίκει στους Ghost..
ειναι απλά τα πράγματα.... :)

ΦΙΛΑΚΙΑ
 

DeletedUser14888

Guest
Τι εγινε ρε Ιπποκράτη, βγήκες να μιλήσεις κι εσύ? Η κωλοτούμπα της κωλοτούμπας?
Επισης οταν θες να πεις κατι φορουμ να τα γραφεις ο ιδιος να μην βάζεις άλλον.
 

DeletedUser14888

Guest
Και ρε Ιπποκρατη οι Ακρίδες είχαν άνθρωπο που γεννούσε η γυναίκα του. Θες να πεις ένα ψέμμα τουλάχιστον διάλεξε άλλο. Δηλαδή πόσο ρεζίλι πια.
 

vangosmt

Ξιφομάχος
Μάλλον θα μπερδεύεσαι...κανείς ποτέ στον Ταφ δεν παρακάλεσε και δη να μη τον βαράνε το βράδυ...Ανακρίβειες και αερολογίες...Ναι έφαγε μπάν ένας συνιδρυτής 1 φορά οχι 2-3 και οχι ολα τα μέλη 3ων συμμαχιών με όνομα ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ! (Γύρω στα 100-150 ανοιχτά μπάν μέσο όρο φάγατε)[θυμήσου και manhal 3/3 και μόνιμο ανοιχτό ιδριτύς σας επίσης]. Η Ghost of ΕΛΛΑΣ enigma (τότε) δεν παρακάλαγε ποτέ και κανέναν. Η ημέρα έχει 24 ώρες δεχτείτε το. Επίσης είναι online browser game 24/7.

Έχετε βαρύ μητρώο για να μιλάτε για λέρα και λερωμένους! Είναι κρίμας να μου λες πράγματα που έχω άπειρα ντοκουμέντα να σου μοστράρω και να γίνεις ρεζίλι σε όλους τους σέρβερς και οχι μόνο σε αυτούς που παίζετε.

smiley_emoticons_steckenpferd.gif
 

DeletedUser10011

Guest
Μ αρεσει να βγενετε και να αυτοδιαψευδεσται.εχει πολυ πλακα.
μικρε οταν θα μιλας για μενα να ξερεις πως οταν θελω να πω κατι το λεω εγω.ουτε υποβολεα χρειαζομαι ουτε τιποτα.
εσυ κρυβεσαι.εγω τα παντα ολα στη φορα.
Στρατηγε τα σεβη μου.αλλα εδω μεσα εισαι με αλλο name.κριμα.
ποιος μιλησε για κολοτουμπα? απαπα αυτα ρωτα τους εψιλον και τις ακριδες.εχουν ντοκτορα.
και οταν λεω κατι ειπα δεν θελω διαψευσεις.καμια σχεση οι ακριδες.αυτοι ηταν στη 55.
μιλαω για 44.και αν δεν θυμαστε απλα ρωτηστε ποιος εχει παιδι εναμιση παραπανω απο δυο αποκλειεται.
εγω δεν εχω κανενα βαρυ μητρωο.εδω ειμαι.
ναι και οταν λεω μπαν μιλαω για το ιδιο ακριβως μπαν.3-7. δε μπορει κατι θα θυμασε.
και ειπαμε εγω ρεζιλι δεν γινομαι.δεν μπορει κανεις να μου πει το παραμικρο.
και παντα σε αυτους που παιζω και παντα για μενα.
αλλα καλο ειναι η μπαλα να ξαναμπει στο γηπεδο.
εδω βγηκε ενα θεμα.εσεις γιατι τρεξατε να μιλησετε? φοβαστε τις συνεπειες?
αν οχι αφηστε να δουμε.ποιος θα ειναι ο επομενος? ωεο.
και αντι να συμβαλεται και εσεις εφοσον ζητατε καθαρο παιχνιδι γιατι λυσατε?
θελετε να κρυψεται κατι? φοβαστε κατι? μηπως εχετε λερωση και εσεις?
 

vangosmt

Ξιφομάχος
Αν θες να μας λες στρατηγούς δικό σου πρόβλημα...ονειροπαρμένοι δεν είμαστε! Όπως σου γράφω έτσι παίζω! Τα ονόματα των πόλεων μου έχουν κάτι απο ταφ για ενθύμιο. Μη ακούς οτι ψέμα και ανακρίβεια σου πλασσάρουνε. Αν και λαλλίστατος(κακώς βέβαια με τόσο ήττα) δεν ήσουν ερριστικός μη προσπαθείς να γίνεις τώρα.
Νεογέννητο η 1-2χρονο δεν είχε κανείς σύμμαχος απο εμάς στον ΤΑΦ οπότε μπερδεύεσαι πάλι...επίσης μπερδεύεσαι για 2ο μπάν ενα τριάρι έπεσε σε δικό μας θυμάμαι πολύ καλά.

Κανένας φόβος,καμία λέρα,κανένα μυστικό τα υπόλοιπα ingame Α' ΓΕΣ όπως στον ταφ.
Ναι σε αυτόν που σου σπασαμε 7 θαυματα.Αυτον!

smiley_emoticons_steckenpferd.gif
 

DeletedUser4673

Guest
οτι σε αλο κοσμο δεν μπορουσες να φαρμαρεις . το ξεχασες. ? οχι μας διοξανε . μας ξενεροσανε.
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
συμφονο απολιτα μαζι σου.
XAXA,ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΦΙΛΑΡΑΚΙ,ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ.ΚΙ ΑΝ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ ΤΙ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΠΕΙΣ;
ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΞΕΚΙΝΑΩ ΘΑΥΜΑΤΑ ΣΤΟΝ ΕΦΕΣΟΣ.ΟΕΟ!!!!!!
ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΕΠΑΝΕΙΛΗΜΜΕΝΑ ΑΠΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΟ QUACK ΤΠΤ.
ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΦΑΡΜΑΡΩ.ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΛΛΑΖΩ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΛΗ ΚΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑΠΗΓΑΙΝΩ ΕΝΤΟΛΕΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑΓΗ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΕΝΤΟΛΕΣ.
ΠΙΑΣΤΟ ΤΟ ΑΥΓΟ ΚΑΙ ΚΟΥΡΕΥΤΟ!!!!ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΦΑΡΜΑΡΩ ΚΑΘΟΛΟΥ.ΚΑΙ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ 4ΑΡΙΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ,ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.
ΣΤΑ ΘΑΥΜΑΤΑ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΑΑΑΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.
ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΛΥΣΟΥΝ,ΤΑ ΜΠΑΝ ΓΙΑ ΨΥΛΛΟΥ ΠΗΔΗΜΑ ΞΕΡΟΥΝ ΝΑ ΤΑ ΡΙΧΝΟΥΝ.
smiley_emoticons_motz.gif
 

DeletedUser16246

Guest
ΑΠΟΧΩΡΩ ΣΕ ΕΝΔΕΙΞΗ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑΣ.............. ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΜΠΙΝΕΛΙΚΙ....... ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΣΕΞΥΣΤΙΚΟ ΣΧΟΛΙΟ.......

ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΘΕΑΤΕΣ ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΣΕΞ ΒΙΑ ΚΑΙ ΑΙΜΑ .........

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ
 

DeletedUser9394

Guest
Μ αρεσει να βγενετε και να αυτοδιαψευδεσται.εχει πολυ πλακα.
μικρε οταν θα μιλας για μενα να ξερεις πως οταν θελω να πω κατι το λεω εγω.ουτε υποβολεα χρειαζομαι ουτε τιποτα.
εσυ κρυβεσαι.εγω τα παντα ολα στη φορα.
Στρατηγε τα σεβη μου.αλλα εδω μεσα εισαι με αλλο name.κριμα.
ποιος μιλησε για κολοτουμπα? απαπα αυτα ρωτα τους εψιλον και τις ακριδες.εχουν ντοκτορα.
και οταν λεω κατι ειπα δεν θελω διαψευσεις.καμια σχεση οι ακριδες.αυτοι ηταν στη 55.
μιλαω για 44.και αν δεν θυμαστε απλα ρωτηστε ποιος εχει παιδι εναμιση παραπανω απο δυο αποκλειεται.
εγω δεν εχω κανενα βαρυ μητρωο.εδω ειμαι.
ναι και οταν λεω μπαν μιλαω για το ιδιο ακριβως μπαν.3-7. δε μπορει κατι θα θυμασε.
και ειπαμε εγω ρεζιλι δεν γινομαι.δεν μπορει κανεις να μου πει το παραμικρο.
και παντα σε αυτους που παιζω και παντα για μενα.
αλλα καλο ειναι η μπαλα να ξαναμπει στο γηπεδο.
εδω βγηκε ενα θεμα.εσεις γιατι τρεξατε να μιλησετε? φοβαστε τις συνεπειες?
αν οχι αφηστε να δουμε.ποιος θα ειναι ο επομενος? ωεο.
και αντι να συμβαλεται και εσεις εφοσον ζητατε καθαρο παιχνιδι γιατι λυσατε?
θελετε να κρυψεται κατι? φοβαστε κατι? μηπως εχετε λερωση και εσεις?
ιπποκράτη το ότι δεν παίζω σε αυτόν τον κόσμο δεν σημαίνει ότι δεν μαθαίνω k τι γραφης για εμενα k την έψιλον,
συμφωνήσαμε να ανταλλάξουμε πόλις με τις θάλασσες μας k δεν τηρήσατε την συμφωνία όταν ήρθε η σειρά μας να πάρουμε πόλις συμφωνήσαμε να κάνουμε τα θαύματα μαζί k όταν έφτασε η ώρα είπες ότι δεν κάναμε καμια συμφωνία μαζί μας,
ότι και να συμφωνούσαμε παντού κωλοτούμπα μας κάνατε,
για αυτό το λόγο k σας σπάσαμε τα θαύματα.
αλλα σύμφωνης k αλλα λες στους συμπαίκτες σου ότι συμφώνησες,
k αυτή σε πιστεύουνε γιατί δεν γνωρίζουν ποσο μεγάλος ψεύτης είσαι.
δεν αισθάνεσαι καν τύψεις που κοροϊδεύεις την συμμαχία σου,τι άνθρωπος είσαι εσύ επιτέλους?
vV7gMC2.png
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή