ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser9581
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser9581

Guest
ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ Ο ΠΑΙΚΤΗΣ metalord(ΠΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕ ΣΕ ΕΜΕΝΑ)ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΜΕΛΗ ΤΗΣ ΣΥΜΜΑΧΙΑΣ Hellenic Glory ΕΣΤΕΙΛΑΝ ΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΜΗΝΥΜΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΗΣ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΜΟΥ **OΙ ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ** ΖΗΤΩΝΤΑΣ ΤΟΥΣ ΝΑ ΠΑΝΕ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΟΠΩΣ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ Η ΗΓΕΣΙΑ ΤΗΣ ΣΥΜΜΑΧΙΑΣ ΜΑΣ ΑΠΟΤΕΛΕΙΤΑΙ ΑΠΟ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΩΣ ΚΑΝΟΥΝ ΑΛΛΑΝ ΝΤΑΛΩΝ.
ΦΥΣΙΚΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕ Ο ΠΑΙΚΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΨΕΜΑΤΑ ΚΑΘΩΣ Η ΗΓΕΣΙΑ ΜΑΣ ΑΠΟΤΕΛΕΙΤΕ ΑΠΟ ΠΑΙΚΤΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΜΕΓΑΛΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΤΟ ΝΑ ΔΙΟΙΚΟΥΝ ΣΥΜΜΑΧΙΕΣ.
ΝΑ ΤΟ ΗΘΟΣ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΣΥΜΜΑΧΙΑΣ ΠΟΥ ΜΑΛΙΣΤΑ ΕΙΧΑΜΕ ΣΥΝΘΗΚΗ ΕΙΡΗΝΗΣ.ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΑΝΕΧΤΟΥΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΟΥΜΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΙΤΙΑ ΠΟΛΕΜΟΥ.

ΕΓΩ ΔΗΜΟΣΙΕΥΩ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΟΥΝ ΟΛΟΙ,ΤΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ.

ΝΑ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ:

metalord σήμερα στις 12:47
Καλησπέρα αδερφέ,
Οι περισσότεροι απο την συμμαχία σας θα έρθουν σε εμάς.
Μιλίσαμε για διάφορα θέματα με τους δικους σας ιδρυτές και μάθαμε ότι είναι 13 ΧΡΟΝΩΝ τα παιδιά δεν ξέρουν τίποτα απο διοίκηση και γενικώς κάνουν άλλαν ντάλων.
Καλό θα ήταν να έρθεις κ εσύ απο εδώ να είμαστε όλοι ενωμένοι σαν μια γροθιά.

Να στείλω πρόσκληση?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Μερικοί δεν έχουν τι να κάνουν... ο τρόπος σκέψης και η οργάνωση που έχουν μερικά άτομα δεν έρχονται από την ηλικία , αλλά από το μυαλό και με τον τρόπο που το διαχειρίζεσαι , έχω δει ώριμο 10χρονο και ανώριμο 34χρονο , δεν παίζει λοιπόν κανένα ρόλο τι λένε 1-4 ρατσιστές , σωστα;
 

DeletedUser

Guest
Ακούστε παιδιά,όσο να ναι ένας 34χρονος είναι πολύ πιο ώριμος από έναν 10χρονο (ειδικά σε θέματα διοίκησης) όπως και να το κάνουμε.Ότι υπάρχουν εξαιρέσεις,πράγματι υπάρχουν αλλά είναι 1 στο 1.000.000!
 
Κορυφή