ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ

  • Δημιουργός θέματος FASTDAD
  • Ημερομηνία έναρξης

knightmaregr

Team Leader
Η ομάδα του Grepolis
[kni]
Ελπίζουμε στο να διορθωθεί κάποια στιγμή. Δεν γνωρίζουμε το πότε και εάν θα λάβουμε κάποια ενημέρωση.

[/kni]
 

DeletedUser

Guest
Ωραία...................δεν είμαι αισιόδοξος ότι θα λυθεί τελικά αυτό το πρόβλημα.
Οχι μόνο αυτό, αλλά έχω την αίσθηση ότι με κάθε αναβάθμιση το παιχνίδι αντί να καλυτερεύει γίνεται πιό αργό και προβληματικό.

Επ΄ευκαιρία, αφού εδώ τα βλέπουμε όλοι..............



Δεν σταματάμε απο κοινού αυτή την ΑΝΟΗΣΙΑ με τους σεισμούς, τους κεραυνούς, τις πανούκλες και τα λοιπά πυραυλικά συστήματα?
Αλλιώς να σταματήσουμε κάθε άλλη δραστηριότητα και να βγάζουμε μόνο εύνοια για να ρίχνουμε πανούκλες.

Τι είναι στρατηγική ή επίδειξη δύναμης να βαράει μια ολόκληρη συμμαχία έναν παίκτη?
Θα θέλατε εσείς που ρίχνετε να είστε στη θέση του?

Μιλάω για τους g3tlost και nikosgk κυρίως και απευθύνομαι σε ΟΛΟΥΣ.

Τέλος κάτι επί προσωπικού........

Δεν έχω ρίξει ΠΟΤΕ κάτι τέτοιο, και τις τελευταίες μέρες δέχομαι καθημερινά διάφορες τέτοιες απελπισμένες ενέργειες..............μη με κάνετε να μπώ σε αυτή τη λογική εσείς που ρίχνετε................αν σας ενοχλούν οι πόλεις στην θ.85 ελάτε πάρτε τες!

Ευχαριστώ.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
πολλα ειπωθηκαν και δεν θελω να τα ανακυκλωσουμε

απο την μερια μου θα πω οτι δεν εχει σημασια ποσες αμυνες θα βαλεις αν δεν καταλαβεις το αποικιακο

-πως αποφευγουμε το αποικιακο? ειτε βαζουμε πολλες αμυνες κ δεν περναει ετσι κιαλλιως η αν δεν εχουμε τοσες αμυνες τοτε τα βαζουμε κοντα στο αποικιακο.....ειναι ομως 20 πολεις!!!ποσες αμυνες να βαλουμε για να παμε να κοιμηθουμε???
(δεν συζηταω το ενδεχομενο να βαλουμε επιθεσεις απο πισω απο την στιγμη που γινεται χαμος σε 20 πολεις :) )
οταν ειχα να μπαζωσω και να κατευθυνω παικτες σε 20 πολεις, με επιθεσεις να βγαινουν συνεχεια κ οι συσχετισμοι να αλλαζουν....και επισης να κολαει και ο σερβερ...ε δεν ειναι ευκολο ουτε για τον αμυνομενο!γιαυτο καλυτερα πειτε οτι δεν ειχατε υπολογισει οτι θα κολησει ο σερβερ και για εσας!
θεωρω οτι πηγατε σε 3 πολεις(και αυτες τις 3 ζητησα να μπαζωθουν απο τους κοντινους).....και αν πηγατε και σε αλλη τοτε δεν ειχατε τον ικανο αριθμο των επιθεσεων για να περασει....αρα δεν μπαινατε με τιποτα σε καμια

ειναι ομαδικο παιχνιδι...μονος σου δεν κανεις τιποτα...γιαυτο μπαινουμε και δημιουργουμε συμμαχιες...αλλιως θα ειμασταν μονοι μας !
γιαυτο ας σταματησουν τα περι παρακαλια για αμυνες απο αλλες συμμαχιες!εσεις δεν ζητατε επιθεσεις απο ολη τη συμμαχια σας(ενωση 3 συμμαχιων) ??? αρα ειναι το ιδιο....αντι να μπουμε ολοι σε μια, εχουμε κανει απλα μια υπερ....(εσεις ειχατε υπερ αλλα βαλατε αποικιακο στην ιδια την υπερ σας σε θαυμα)

στρατηγικη δεν ειναι να μπειτε στο θαυμα ενω εγω δεν θα μπορω να παιξω.....γιατι αυτο ηταν το σχεδιο(ειχε ειπωθει καποτε οτι οταν ξεκινησετε εγω δεν θα μπορω να μπω καν στο παιχνιδι....απλα θα παρακολουθω και οποιος και να ειναι δεν θα μπορει να κανει κατι...
οπως κανετε με τα αποικιακα....που κολατε το σερβερ για μερικα λεπτα ικανα να μην γινει ντοτζ κ ετσι να μπειτε στην πολη...εδω ομως δεν περιμενατε να κολησετε και εσεις γιατι ποτε δεν κολουσατε οταν κανατε τις επιθεσεις αποικιακων μικρης κλιμακας! )

και ας παψουν τα διπλο-τριπλο λογαριασμοι γιατι δεν βγαζει πουθενα να το λεμε και δεν υπαρχει λογος πλεον....
οπως και γενικα ολα αυτα τα κατινιστικα....παρακαλω μην επεκταθουμε παλι σε αυτη τη συζητηση(να κατηγορουμε για να κερδισουμε τους εντυπωσιασμους).....

σημασια εχει ενα για μενα....
ενα παιχνιδι που το πληρωνω και στην ουσια το συντηρω για να υπαρχει(ολοι οσοι δινετε λεφτα)δεν εχει τις βασεις και τις προδιαγραφες να με(μας) υποστηριξει....να μας δωσει την εμπειρια του παιχνιδιου που πρεπει.....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

djvasar

Ξιφομάχος
περα απο τις στρατηγικες και το οτι καποιοι δεν μπορεσαν να βγαλουν αμυνες ή να κανουν επιθεσεις στους χρονους που ειχαν προγραμματισει σας λεω πως ακομα και αυτην την στιγμη που σας γραφω δεν μπορω να μπω να δω ουτε καν αναφορες ή τυχον μηνυματα που εχω.20 δευτερα μπαινω και κολλαει και δεν μπορω να κανω τπτ .απο χθες το βραδυ εφαγα το ξενερωμα της ζωης μου καθως ειχα και επιθεση σε μια απο τις πολεις μου και δεν μπορεσα να μπω.
 
Κορυφή