ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ ΑΠΟΚΛΗΣΜΟΣ ΜΕ ΚΑΝΟΝΑ ΠΟΥ ΑΔΙΚΗ ΤΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ ΜΕ ΚΟΙΝΗ ΣΥΝΔΕΣΗ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser7858
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser7858

Guest
ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΩΝ ΑΔΙΚΟ ΚΑΝΟΝΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ Η ΕΤΑΙΡΙΑ ΠΟΥ ΕΠΙΤΡΕΠΤΉ ΣΕ ΤΡΙΤΟΥΣ ΝΑ ΤΙΜΩΡΟΎΝΤΑΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΤΜΙΝ.

Ο λογαριασμός σου κλειδώθηκε.
Αιτία Έχετε αποκλειστεί για 10 ημέρες για παράνομες αποστολές βοήθειας προς τον ΖΙΩΓΑΣ στις 05-06/11/11 και προς τον sativarious στις 03-04/11/11. Εάν επαναληφθεί, ο αποκλεισμός θα είναι μόνιμος.
Κλείδωμα έως την 17/11/2011 στις 5:35 μ.μ.
Επιθέσεις Για όσο χρονικό διάστημα είναι κλειδωμένος ο λογαριασμός σου δεν μπορεί να υποστεί επίθεση.

ΝΑ ΠΩ ΑΚΡΙΒΟΣ ΤΙ ΕΓΙΝΕ.ΕΓΩ ΚΑΙ Ο ΑΔΕΛΦΟΣ ΜΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΚΟΙΝΗ ΣΥΝΔΕΣΗ ΚΑΙ ΤΙΜΩΡΗΘΉΚΑΜΕ ΓΙΑΤΙ Ο ΑΔΕΛΦΟΣ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕ ΑΜΥΝΕΣ ΣΤΟΝ ΠΑΙΧΤΕΙ sativarious ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΣΕ ΕΞΕΓΕΡΣΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΟΙ ΜΕΡΑ Ο ΠΑΙΧΤΕΙΣ sativarious ΕΣΤΕΙΛΕ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ ΣΕ ΕΞΕΓΕΡΣΗ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΙΧΤΕΙ ΖΙΩΓΑΣ .

ΔΗΛ.ΚΑΛΟΥΜΑΣΤΕ ΝΑ ΕΛΕΓΧΟΥΜΕ ΜΙΑ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΥΠΕΡΣΥΜΜΑΧΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑΣ ΤΡΙΤΟΣ ΠΑΙΧΤΕΙΣ ΛΑΘΟΣ ΚΑΙ ΤΙΜΩΡΗΘΟΎΜΕ ΑΥΤΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΥΛΕΣ ΘΕΙΚΕΣ .
ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΟ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ ΕΤΣΙ ΤΙΜΩΡΟΎΜΑΣΤΕ ΑΠΛΑ ΟΤΑΝ ΔΕΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΤΗΣ ΥΠΕΡΣΥΜΜΑΧΙΑΣ ΟΤΙ ΕΓΩ ΕΣΤΕΙΛΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΕΙΣ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΣΚΟΠΟΣ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΤΕΙΛΕΙ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΕΙΣ ΣΤΟΝ ΑΔΕΛΦΌ ΜΟΥ Η ΘΕΙΚΕΣ ΥΛΕΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΙΜΟΡΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΔΕΛΦΟ ΜΟΥ.
ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΤΟ ΕΛΕΓΞΕΙΣ ΑΥΤΟ ΟΤΑΝ ΕΙΣΑΙ ΑΡΧΗΓΟΣ ΣΥΜΜΑΧΙΑΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΠΑΙΧΤΕΣ .

ΠΑΡΑΚΑΛΩ Η ΑΤΜΙΝ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΘΕΣΕΙ ΚΑΙ Η ΠΑΙΧΤΕΣ ΝΑ ΠΟΥΝΕ ΤΗΝ ΓΝΏΜΗ ΤΟΥΣ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΑΥΤΟ.
ΣΤΟΝ ΑΛΦΑ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΙΜΩΡΗΘΉΚΑΜΕ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΕΝΩ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΙΜΟ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΟΤΑΝ ΑΛΛΗ ΒΡΊΖΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΝΟΥΝ ΧΙΛΙΑ ΔΥΟ ΚΑΙ ΤΡΏΝΕ 5 ΜΕΡΕΣ
 

8EAGENHS

Forum Leader
[8EA]
Κλειδώνει. Θέματα αποκλεισμών δεν συζητιούνται στο κεντρικό φόρουμ.[/8EA]
 

DeletedUser3491

Guest
[cho]Απαγορεύεται από τους Κανόνες να σχολιάζετε αποκλεισμούς στο Κεντρικό Φόρουμ.
Αν έχετε οποιαδήποτε ένσταση, θα πρέπει να απευθυνθείτε στο Κέντρο Υποστήριξης.

Το παρόν νήμα κλειδώνει.

Edit: Αμάν βρε Θανάση... :S[/cho]​
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή