ΑΝΤΙΟ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser7343
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser7343

Guest
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΛΑΧΙΣΤΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ ΤΟ ΚΕΝΤΡΙΚΟ FORUM ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΜΑΣ ΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΟ ΑΛΛΟΝ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΠΩ ΤΟ ΑΝΤΙΟ ΜΟΥ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΠΑΝΤΟΤΙΝΟΣ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΚΟΣΜΟΥΣ ΤΟΥ GREPOLIS.Ο ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΡΙΝ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΤΙΜΩΡΗΘΗΚΑ ΜΕ ΑΝΟΙΧΤΟ BAN ΓΙΑ ΤΗΝ ΧΡΗΣΗ ΠΑΡΑΝΟΜΟΥ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ (BOT) ΚΑΤΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΠΟΤΕ... ΕΚΑΝΑ ΑΙΤΗΣΗ ΓΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΤΗΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΠΩΣ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΠΕΡΙ ΛΑΘΟΥΣ ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΕΝΟΧΛΗΜΕΝΟΣ ΓΙΑΤΙ ΘΕΩΡΗΣΑ ΟΤΙ ΘΙΓΟΜΟΥΝ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΝ ΣΥΜΠΑΙΧΤΩΝ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ....ΘΑ ΛΕΓΑΝΕ ΟΛΟΙ A ΚΟΙΤΑΞΤΕ ΑΥΤΟΝ ΜΑΣ ΤΟ ΕΠΑΙΖΕ ΜΙΑ ΖΩΗ FAIR PLAY ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΕΙΝΑΙ!ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΔΕΝ ΒΡΗΚΑ ΤΟ ΔΙΚΙΟ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΟΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ ΜΑΣ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ 100% ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΝΟΧΗ ΜΟΥ ΚΑΤΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΜΕ ΕΞΟΡΓΙΣΕ ΚΑΙ ΕΧΑΣΑ ΤΗΝ ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ ΜΟΥ....
************************************
ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΟΣΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΩ ΓΝΩΡΙΣΕΙ ΕΙΤΕ ΣΥΜΠΑΙΧΤΕΣ ΕΙΤΕ ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΤΟ ΠΩΣ ΜΙΛΩ ΚΑΙ ΤΟ ΤΙ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΥΩ ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΙ ΣΑΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ....ΜΕ ΕΠΝΙΓΕ ΟΜΩΣ ΤΟ ΔΙΚΙΟ ΜΟΥ ΚΑΤΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΔΕΝ ΒΡΗΚΑ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΙ ΑΝΤΙ ΑΥΤΟΥ ΜΕ ΔΙΩΧΝΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΠΟΥ ΠΕΖΟ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΣΑΝ ΕΝΑΣ ΕΚ ΤΟΝ ΧΕΙΡΟΤΕΡΩΝ
ΑΝΤΙΟ ΣΑΣ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ....ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ...ΑΥΤΕΣ Η ΓΙΟΡΤΙΝΕΣ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΟΜΟΡΦΟΤΕΡΕΣ ΓΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΣΑΣ....ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΣΑ ΚΑΙ ΠΟΥ ΠΑΙΞΑΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ.

[8ea]Aφαιρέθηκαν εικόνες που εμφανίζουν συνομιλία με το κέντρο υποστήριξης, πράγμα που δεν επιτρέπεται.
8EAGENHS[/8ea]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Καλησπερα!
Μιας και εγω ειμαι αδικιμενη και εφαγα ανοιχτο μπαν για bot ενω δεν ειχα ποτε τετοιο προγραμμα θα ηθελα να πω δυο λογακια εδω γιατι οταν μιλαω με την διαχειριση ειναι σαν να μιλαω σε εναν τοιχο.
Οταν επεστρεψα στο παιχνιδι μετα απο 3 μερες ηθελα να τα πεταξω φαντασματα...ο ανθρωπος που με σταματησε ηταν ο Κing Bafos γιατι αποφασισαμε να μην χαλασουμε την παρεα μας.
Νιωθω ηλιθια που δεν το εκανα νωριτερα...Εχω την αισθηση οτι ξεχνατε οτι εδω μεσα παιζουν ανθρωποι πισω απο τις οθονες...
Το να νευριασει καποιος με μια αδικια ειναι απολυτα φισιολογικο.Αλλα επειδη ετσι ειναι το συστημα σας παντα τυπικοι μεχρι που δεν παει αλλο....δεν θα παραδεχθιτε οτι κανατε λαθος με τα 6 ban της εβδομαδας που μας περασε και βεβαια ειναι η μονη επιχειρηση που ο πελατης παντα εχει αδικο.Δεν με νοιαζει να φαω μπαν για ολα αυτα που ειπα.Πια δεν εχει νοημα απο την στιγμη που εχασα την παρεα μου.
Καλη συνεχεια σε ολους!
Με εκτιμηση Ηρα
 

DeletedUser14431

Guest
γιωργο δεν τρεχει τιποτα...μεσα στο παιχνιδι γνωρισες 100 συμπαικτες και 3πλασιους αντιπαλους που σε σεβονταν για το ηθος σου..νομιζω φτανει ομως με τις γνωριμιες..ποσους ακομα θα γνωρισεις?τα παιδια απο τη διαχειριση επρεπε να σε προστατεψουν!ευχαριστω θα επρεπε να λες..
οσο για το bot που λες...στην ελλαδα εισαι..ποτε δεν πιανουν τους σωστους ανθρωπους..περιμενες δηλ να ισχυει και σε ενα εικονικο παιχνιδι?το οτι τους βοηθησες καποτε(τους εμπειρους διαχειριστες με το σουπερ υπερηχητικο συστημα τους)να βρουνε καινουργιο bot(που αμα δεν ησουν εσυ τα λαγωνικα αυτα ουτε σαπια ντοματα στα 2 μετρα δεν θα μυριζαν)..περιμενες να σου βρουνε τη σωστη λυση ή απλα να εκαναν το σωστο ή και στο χειροτερο να ηταν επιεικης μαζι σου??
και μη σκας για το λογαριασμο σου..σιγα,μονο 5 χρονια παιχνιδιου σου πηρε..ατελειωτες ωρες και πιστευω αρκετα χρηματα για να φτιαξεις οσα "εφτιαξες" μεσα σε αυτον τον εικονικο κοσμο!με ενα "κλικ" ενος κουμπιου σου ακυρωσαν ολον τον κοπο..ολα τα ατελειωτα βραδυα που καθοσουν να οργανωσεις ή να στειλεις επιθεσεις..τα γελια και τις χαρες αλλα και τις ατυχες στιγμες..!σιγα τα λαχανα!ειδες ποσο ευκολο ειναι?..ενα κλικ!!!λουλουδια επρεπε να στειλεις σε αυτον τον "μαγο" που το καταφερε αυτο!
και ηρα μου θα διαφωνησω μαζι σου.. "οταν μιλαω με την διαχειριση ειναι σαν να μιλαω σε εναν τοιχο."----εγω θα ελεγα οτι ειναι σαν να μιλας σε ενα κασετοφωνο που παιζει την ιδια κασετα(οχι cd...εχει διαφορα) συνεχεια κ συνεχεια.ιδιες απαντησεις-τυποποιημενες προτασεις..!καλες γιορτες και απο μενα..
Με καθολου εκτιμηση βασιλης!
 

DeletedUser

Guest
"οταν μιλαω με την διαχειριση ειναι σαν να μιλαω σε εναν τοιχο."----εγω θα ελεγα οτι ειναι σαν να μιλας σε ενα κασετοφωνο που παιζει την ιδια κασετα(οχι cd...εχει διαφορα) συνεχεια κ συνεχεια.ιδιες απαντησεις-τυποποιημενες προτασεις..!καλες γιορτες και απο μενα..

βρε βασιλη αλλοι βλεπουν τοιχους,αλλοι κασετοφωνα,αλλοι βλεπουν κατα καιρους u.f.o. ,αλλοι εχουν φανταστικη γκομενα και αλλοι τυχαινει να βλεπουν ΒΟΤ και παρανομα προγραμματα....τι να λεμε τωρα?ο καθενας με την τρελα του...
 

DeletedUser

Guest
Το grepolis είναι μια μικρογραφία της πραγματικής ζωής, η υπογραφή του Θεαγένη τα λέει όλα, ότι ακριβώς συμβαίνει στην πραγματική μας ζωή συμβαίνει και στο παιχνίδι. Επειδή είναι ένα διαδραστικό "παιχνίδι" ο καθένας μεταφέρει τον ψυχισμό του μέσα στο παιχνίδι.
 
Κορυφή